Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftalık Gökyüzü Enerjileri (11 - 17 Kasım 2019)

BU HAFTA GÖKYÜZÜ ENERJİLERİNİN BİZLERE MESAJI: “Sadece evin yolunu bulabilmiş olanlar bu yolu başkalarına gösterebilir. Kendi yolunu kaybetmiş bir kişi kötü bir rehberdir. Bilgisi olmayanların iyi niyetli oldukları sürece dünyaya iyilik edeceklerine inanan eşitlikçi iddiayı geçersiz kılan da bu gerçektir. Uzun vadede yalnızca bilenler işe yarar, iyilikler sunabilir, çünkü onlar yürüdükleri için yolu bilen kişilerdir.” Carl Gustav JUNG

Kendi yolunu bulamayanların NEGATİF enerji alanından çıkıp gerçeklere idrak etmek adına irademizi kalbimizin derinliklerinde bizi besleyen duygularımızı kararlılık ile ortaya koymalıyız.

Dünya da ve ülkemizde  karışık veya kutuplaşmış düşüncelerden dolayı pek çok kişinin hislerini paylaşmayı zorlaştırır. Bu konum genel olarak, düşüncelerde empati eksikliğinden bencil veya aşırı derecede rasyonel olunabileceği anlamına gelir. Tartışmalar, yanlış anlaşılma fanatizm, vatanseverlik veya ırkçılık gibi duygusal önyargılardan kaynaklanabilir.  Hassas kutsal değerlerde uzlaşmacı bir tutum içinde olmak ötekileştirmeden sınıflandırmadan saygı duyarak anlamaya çalışmak tartışmaların önüne geçecektir.   Unutmamalıyız ki evren zıtlıklar ilkesi artı ve eksi ile bir bütündür. Bizler de rengimiz düşüncemiz inançlarımız tavır ve seçimlerimiz ile birbirimizden farklılıklarımız ile bir bütünüz. Ayrıştırmalardan uzak durmamız önemli! Hassas kutsal değerlerde uzlaşmacı bir tutum içinde olmak ötekileştirmeden sınıflandırmadan saygı duyarak anlamaya çalışmak tartışmaların önüne geçecektir.   Unutmamalıyız ki evren zıtlıklar ilkesi artı ve eksi ile bir bütündür. Bizler de rengimiz düşüncemiz inançlarımız tavır ve seçimlerimiz ile birbirimizden farklılarımız ile bir bütünüz. Ayrıştırmalardan uzak durmamız önemli! Şiddet mağduru kadın ve çocuklar beslenme ile ilgili alanlarda değişim dönüşüm enerjisi hakim gökyüzünde.  Tüm Dünyada İnsani değerlerin SEVGİNİN önemini kavramamız gereken, Dünyamıza ve yaşamımıza değer verip bireysel anlamda hayatın sorumluluklarını üzerimize düşeni yapmamız gerekenlerin farkına vararak ilerlememiz gün geçirmeye değil günü yaşanabilir kılmaya dolu dolu yaşamaya çalışmamız gereken dünya ve evrenin bizlere verdiği mesajları duyarak sevgi makamından konuşup yaşamamız s gereken insan olmanın daha doğrusu salih insan olmanın getirdiği, unuttuğumuz, uzaklaştığımız değerlerimizi yeniden hatırlayacağımız, teknolojinin büyülü dünyasında kaybettiğimiz ruhumuzu yeniden diriltmemiz için uyanışa geçeceğimiz bu anlamda beslenmek için çaba göstereceğimiz özel bir haftadayız. Bireysel anlamda farkındalığımız ve insani değerlerimiz ölçüsünde uyanışa geçeceğimiz kendi çabalarımızın daha yoğun bir şekilde ön plana çıkacağı şükrün sabrın merhamet ve paylaşmanın ilahi aşkın ön plana çıkacağı enerjiler uyananlara rehberlik edip ışık olup karanlıklarını aydınlatacak enerjiler ile karşı karşıyayız. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık