Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Günün Yantrası Rakcha Yantra

Negatif enerjilerin kabusların kötü ruhların olumsuz enerjileri uzaklaştırır ve yüksek bir koruma sağlar tüm aile fertleri üzerinde pozitif etki ve koruma için oldukça etkili bir yantradır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız Doğum haritanıza göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks ya da bakır üzerine özel çerçeveli şekilde kullanmalısınız

Günün Olumlaması:
Kuraklıktan sonra yağan yağmur gibi özel ve değerliyim. Yaşamımda ki herkes benim için bende onlar için çok değerliyim. Sevgimi bilgimi paramı paylaştıkça bana benden de başkalarına çoğalarak akar gider böylece evrenin muhteşem senkronizasyonunda başarı ile yerimi alırım.

Peki, YANTRA yantranızı nasıl belirleyeceksiniz? Doğum bilgilerinizi, gün, ay,yıl, yer ve saat olarak [email protected] adresine ihtiyaç duyduğunuz konuyu da belirterek bize yazın. Yada 0212 583 32 75 ve 0539 206 19 53 telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
Not: Yantraları doğum bilginize göre uygun olanı belirlendikten sonra Oniks ya da özel çerçeveli şekilde kullanmalısınız. Astrolojistore'dan yantra örneklerini görebilirsiniz.

ASTROLOJİSTORE

Dr.Astrolog Şenay Devi

NOT:Yantra bilgisi için 0212 583 32 75 ten ve 0539 206 19 53 dan bilgi alabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık