Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

11 Temmuz 2016 Ay Terazi Burcunda

AY TERAZİ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA; Finansal konularda ayrıntıları iyi yakalayarak pek çok aksaklığın önününe geçilebilir. Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar için sessizliğin çok sesliliğe döndüğü keyifli bir 2 gün. İş ve eğitim hayatınızda isteklerinizin peşinden giderseniz olumlu sonuçlar alabilir. Duygusal hayatınızda kelimelerin gücünü sonuna kadar kullanarak arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar ise oldukça gergin kaygılı ve karamsar bir ruh hali içinde olabilirler.

Kaygılarınız sizi olduğunuzdan farklı yansıtabilir; Aile bireylerinden bencilce isteklerde bulunarak problemler oluşmasına sebep olabilirsiniz. Dikkatli olun…Özel hayatınızda ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilir eş yada sevgililerinizin haksız eleştiri ve saldırıları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün göstereceğiniz sabır ve sakinlik ilerleyen günlerle birlikte size çok şey kazandıracaktır.

AY TERAZİ BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA iken; İşbirlikleri başarılı ve uzun vadeli ortaklıklar gerçekleştirebilir, Arkadaş ve dostlarımıza vakit ayırarak keyifli zamanlar geçirebiliriz. Sorun ettiğimiz konuları dostlarımızla paylaşabilir onların desteği ile sıkıntılarımızı aşabiliriz... Böbrekler ve idrar yolları ile ilgili rahatsızlıklar artabilir. Hava değişimine dikkat edilmesi gereken günlerdir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık