Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Gökyüzünde Bugün Ay Balık Burcunda Seyri Sefasında

AY BALIK BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; Hayal gücümüzü yükselir, Özellikle sanatçıların ilham perilerinin kendilerine eşlik edeceği düşüncelerini sanatlarına başarı ile aktarabilecekleri keyifli eğlenceli zamanlardır. Ay Balık burcunda iken sezgiler olağanüstü güçlü ve yol göstericidir. Bugünlerde sezgilerimizin bize verdiği mesajları dikkate almalı AKIL süzgecinden geçirdikten sonra verilen mesajları günlük hayatımıza başarı ile aktarmalıyız.

Güneş ve Yükselen AY Burcu BALIK olanlar,

Ay Balık Burcunda, Duygusal geçişleri çok yüksektir. Bir an mutluluğun zirvesindeyken kısa süre sonra hüzün denizin içinde yüzerken bulabilirler kendilerini. Başkalarının çok çabuk etkisinde kalarak sıklıkla karar değiştirebilir ve yanlış seçimlerinin pişmanlığını deneyimleyebilirler. Güçlü sezgileri olmasına rağmen kolay etkilenen yapısı yüzünden sezgilerini doğru kullanmakta zorlanır. Alıngan ve kırılgan bir yapısı vardır. Fare Dağa küsmüş Dağın haberi olmamış Ata sözü onlara yazılmış gibidir... Buda onları anlaşılmaz kılar. Sürekli kendilerinin de tanımlayamadıkları bir özlem duyarlar ne ye ve kime olduğunu bilmedikleri... Ruhsal mistik ve astrolojik konular daima ilgilerini çeker ve bu konuda başarılı çalışmalar yapabilirler. Başkalarının etkisi altında kalıp yarım bırakmadıkları sürece... Sıkça rüya görürler ve rüyalarının etkisinde kalarak gerçeği kabullenmekte zorlanırlar ikisi arasında ki dengeyi sağlayabilirlerse güçlü sezgilerini rehber rüyalar eşliğinde betimler ve hayatlarında eşsiz bir rehber olarak kullanabilirler.

Ay Balık Burcunda Sağlık:

Hassas ve su tutan bir bünyeye sahiptirler. Üzülüp sıkıntıda oldukları an yemek yeme düzenleri değişir ve bu durum başta sinir sistemleri olmak üzere tüm bedenlerinde sağlık sorunlarına neden olur. Ayak sağlıkları da oldukça hassastır. Giydikleri ayakkabı bile sorun yaratabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık