Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Eylül ayı boyunca, stratejik düşünmenin yardımı ile yaşadığınız ciddi zorlukların üstesinden geleceksiniz. Mükemmel bir danışman olduğunuzu kanıtlayacaksınız ve birçok insanın kafası karışmış durumdan çıkmasına vesile olacaksınız. Bu ay yeni bir işe  başlamak için iyidir. Aynı şekilde politik ve hükümet alanlarından da yararlanacağınız imkanlar ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirin. Evlilik ile ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir aylardır yaşadığınız baskılardan özgürleşebilirsiniz.  Mesleki konularda ise reklama önem vermeli sosyal platformlarda kendinizi göstermelisiniz. Satürn ve Ketu çalışma evinizde rakipler ve çalışma alanınızda ki sorunları çözümleyerek ön plana çıkmanız açısından destekliyor sizleri.

Şansınız Eylül ayının ortasından itibaren sizden yana olmaya başlayacak. Kısa yolculuklar parasal kazançlar ve yeni kaynaklar bulmanıza yardımcı olabilir.. Eski bir aracın onarımı ve ev ya da dekorasyon değişikliği miçin de para harcayabilirsiniz. Bu ay iş ya da eğitim hayatınız ile ilgili olarak, Yurtdışına seyahat etmek için mükemmel bir fırsat yakalayabilirsiniz.

Gökyüzü bu ay kariyerinizi destekliyor. Yeni bir işe başlamayı planlayabilir bu kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yolunuzdan herhangi bir engel çıkarmamak için devlet sektöründen yasal destek alabilirsiniz. Yabancı kuruluşlardan işiniz için çok karlı olacak altın teklifler almanızda mümkün bu ay . Eğer işinizi değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa  bunu 20 Eylül'den sonra yapabilirsiniz.

Reklamlar, iş / iş alanınızın genişlemesinde önemli bir rol oynayacak bu ay iyi değerlendirin.  20 Eylül'den sonra, Atalarınızın mülkiyetinden dolayı kardeşlerinizle çatışmalarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: Eşinizle geçmiş tüm sorunları ve yanlış anlamaları çözeceksiniz ve bir kez daha harika bir bağ kuracaksınız. Eş ya da sevgiliniz ile  birbirine adanmışsanız ve eski  eş ya da sevgilinizin geri dönüş arzusu ve başka bir şans talepleri varsa, teklifini değerlendirmeyin. Bu aşk üçgeni keyifli şu anki ilişkinizi mahvedebilir. Bekarsanız, büyük olasılıkla sizden yaşça büyük biri ile kısa sureli bir beraberliğe adım atım üzülebilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Müfredat dışı etkinliklerde işlevsel bir rol alacaksınız ancak bunun sizi çalışmalarınızdan rahatsız etmesine izin vermeyeceksiniz. Sıkı çalışmanız ve çabalarınız, sınavlarda iyi notlar almanızı sağlayacak. Daha yüksek çalışmalara kabul edilmek için başvuruda bulunmanız durumunda, istediğinizi elde edebilirsiniz. Çalışmalara daha az odaklanmış hissediyorsanız, meditasyon yapmayı deneyin. Çok etkili olacaktır sizler için. 
Gereksiz etkinlikler ve arkadaşlar için zamanınızı ve kaynaklarınızı harcamaktan kaçının.  
Bu ay sağlığınıza dikkat edin. Geçmişte yaşadığınız bir  hastalık tekrar etkilerini gösterecebilir. Mide enfeksiyonuna özellikle dikkat edin.. Bir tür cilt alerjiniz varsa, en erken zamanda iyi bir dermatolog ziyaret etmeniz tavsiye ederim.

Yengeç burcunun Eylül ayı için anahtar kelimeleri: Entelektüel açık, Zihinsel Güvensizlikruhsal, psişik iletişim, iç mutluluk, bağlılık.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık