Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Eylül, Yay burçları için ruhsal olarak gergin enerjiler ile başlayabilir. Bu nedenle sakin olun ve bu süre boyunca çok fazla tolerans göstermeye çalışın. Kendinize güven seviyenizdeki düşüş nedeniyle ayın ortasına kadar baş ağrısı, endişeler yaşayabilirsiniz. Aile üyeleriniz başta olmak üzere anlamsız faaliyetler için gereksiz harcamalardan kaçının. Özellikle Erkek Yay burçları geçmişte hayatınızda yer alan eş ya da sevgiliniz ile tartışmalara girmemeye ayın ilk 10 günü dikkat edin. Alım satımlar ile ilgili girişimlerinizi ise 20 Eylül ile birlikte gerçekleştirmeniz daha verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Bir medya öğrencisi veya çalışan bir medya insanıysanız, bu ay sizin için  altın değerinde fırsatlar söz konusu sizler için.

Dilinizi kontrol altında tutmalısınız ve sadece  karşınızda ki kişilerinde bir şekilde konuşabilmesine izin vermeniz gerekir. Son hamleyi yapmadan önce seçimlerinizi iyice değerlendirmelisiniz.  değerlendireceksiniz. Bu ay devlet ve politik işleriniz ile ilgili girişimlerinizde büyük bir isim ve şöhretle onurlandırılacaksınız. Bu ay boyunca kariyer yolunda iyi ve kötü zamanlarla karşılaşacaksınız.

Bu ay boyunca size yeni bir iş teklifi alabilirsiniz, ancak bu teklifi kabul etmemek için çaba gösterin. Şu anki işinize sarılmanız sizing için çok daha iyi olacaktır. Eylül, sizin için birçok çalışma gezisi getiriyor, ancak hepsi olumlu ve başarılı olmayacak. İstediğiniz yere bir iş transferi için başvuruda bulunmanız durumunda dikkati elden bırakmayın!

Aşk ve Evlilik: Eylül ayının ilk aşamasında, eş ya da sevgilinizle ateşli tartışmalardan uzak durum. Bu ikiniz arasında ciddi bir soğukluk yaratabilir. Bu hassas durumun aşırı dikkat ve anlayışla ele alınması tavsiye ediyorum aksi halde ayrılma ile sonuçlanabilir. İlişkinizi iyileştirmek istiyorsanız, eşinizi dinlemeyi ve kararlarına saygı göstermeyi deneyin. Sözleriniz üzerinde kontrol sahibi olmalısınız. Hiçbir taraftan ego çatışması olmamalı. Kızgınlıkla, Evlilik dışı ilişkilerden hayati öneme sahip yollardan uzak durun ve eşinizle başka herhangi bir kadın / erkek hakkında konuşmayın. Bekar ve ilişkisi olmayan Yay burçları da bu ay hayal kırıklıkları yaşayabilirler.

Öğrenciler ve Çocuklar: Kendi performansınızdan ve aldığınız sonuçlarınızdan memnun kalmayacaksınız. Bu şekilde, olumlu sonuçlar almayı tercih etmeniz durumunda daha fazla çaba göstererek disiplinli şekilde çalışmalısınız. Gereksiz gezi ve gezilerden kaçının.

Ebeveynler, çocuklarının eğitimine destek  olmalı ve gerekli her adımda onları yönlendirmelidir.

Sağlık: Bu ay boyunca arkadaşlarınız ve akrabalarınızla belirli sorunları ve çatışmaları deneyimleyebilirsiniz. Ebeveynleriniz şimdiye kadar bazı sağlık sorunları yaşıyorsa, durumlarında bir iyileşme olacaktır.  Bu ay baş ağrıları ve migren atakları olabilir ve bu nedenle dikkatli olmalı sağlığınızı önemsemelisiniz.

14 Eylül Balık Dolunayı ile birlikte daha huzurlu hissedebileceksiniz. 28 Eylül Terazi Yeni ayı ile birlikte maddi konular ve iş hayatınızda uzlaşı ile kazanımlarınız yükselmeye başlıyor.

Yay burcunun Eylül anahtar kelimeleri: kariyer artışı, profesyonel kazanç, hırs, odaklanma, aile hayal kırıklığı, evlilik sorunu.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık