Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Bu ay boyunca hayatınız her yönüyle dengelenecek. Güzellik, giyim, kozmetik ile ilgili çalışmalara büyük ilgi gösterecek ve kariyerinizi sürdürmek için sanatsal bir çizgi seçebilirsiniz. Ancak, iş yaşamınızla ilgili önemli kararlar almadan önce dikkatlice düşünün.

Hayatınızda değişimi köklü şekilde yaşayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız işiniz için ün ve beğeninin tadını çıkaracaksınız. Bu faktör sizi motive edecek ve ruhunuza çok fazla enerji ve heyecan aşılayacak Fakat bu enerji çalışmanıza tamamen adanmışsanız başarıya ulaşacak.

Yabancı firmalardan yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz.  Toplumda iyi bir isim yapabilirsiniz bu ay. Düşmanlarınız size hiçbir şekilde zarar veremez ve bir davaya katılırsanız, bu davayı kazanacağınız için stressiz olmanın zamanı geldi sizler için.

Eğer bir araştırma işiyle uğraşıyorsanız, etkili bir şekilde işinize konsantre olamayacaksınız. Arkadaşlarınıza  güvenip yatırım yapmamaya çalışın.  20 Eylül'den sonraki dönem, yeni bir işletmeye veya başka bir iş ortaklığına başlamak için elverişlidir. Bu durumda, büyüklerinizin tavsiyelerine uymalısınız Emin olun  işiniz için çok faydalı olacaktır. Daha yetkili olacaksınız ve önemli iş kararları almanızı sağlayacak bir güven düzeyi oluşturacaksınız. Yabancı bir bağlantı, işletmeniz için çok karlı ve faydalı olacaktır.

Ayrıca yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Zaten bir kuruluşun parçası iseniz, işinizi değiştirmeyi düşünmeyin. Bu süre zarfında ayrıca terfi ve değerlendirme alabilirsiniz. Meslektaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının aksi takdirde rahatsız edici durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İmzalarınızı atarken veya para ödünç verirken çok dikkatli olun. Spekülatif yatırımlar, emlak yatırımları ve hisse piyasaları bu ayın ikinci yarısında kârlı olacak. Gereksiz yolculuklardan ve gezilerden uzak durun. Kredi belgelerinizi veya bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayın, aksi takdirde istenmeyen sonuçlara katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise huzursuzluktan şikayet ediyorsanız evlilik yada beraberliğinizde once huzur vermeyi güvenmeyi öğrenmeli başkalarının sebep olduğu olaylardan dolayı eş ya da sevgilinizi suçlamadan hareket etmelisiniz. Bunu yaptığınız anda sevgi galip gelecek. Bekar olanlar ise birine ilginiz varsa duygunuzu hemen ifade etmek için aceleci olmamalı sakinlikle doğru zamanı beklemelisiniz. 20 Eylülden itibaren daha iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Evli olanlarınız ise, Eşinizle romantik bir yolculuk planı yapmalısınız. Bu, ilişkinizi olumlu etkileyerek bir sonraki seviyeye taşıyacaktır. Bekar veya boşanmışsanız, evlilik teklifi alabilirsiniz ay sonunda doğru.

Öğrenciler ve Çocuklar: Yüksek öğrenim için yurtdışına çıkmaya hazırlanıyorsanız, bu ay boyunca olumlu haberler alacaksınız. Arada büyük bir engel olmayacak ve çok kolay bir şekilde eğitim kredisi desteği alabileceksiniz.

Aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli bir zaman geçireceksiniz ve ilişkilerinizdeki sorunları aşarak iyileştirebileceksiniz. Sosyal medyada değerli zamanınızın tembelliğini ve israfını önlemeye çalışın. Aksi halde puanlarınızın / notlarınızın düşmesine neden olabilir.

Çocuklar yoğun müfredatları nedeniyle stresle karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynler, çocuklarının yetersiz performansları nedeniyle çocuklarının okuluna çağrılacaktır. Böyle bir durum ortaya çıkarsa, ebeveynlere bunun üstesinden gelmeleri konusunda hep fikir olmalılar.

Bu ay İş yükü nedeniyle bacak ve sırt ağrıları yaşayacaksınız. Bu durumda spor ve egzersizin çok etkili olduğunu deneyiimleyerek kendinize iyilik yapabilirsiniz.

14 Eylül Balık burcundaki dolunaya kadar, pek çok konuda perde arkasındasınız. Güneş, Venüs ve Merkür gizliliği temsil eden 12.nci evinizde kalacak, nefesinizi tutuyormuş gibi hissedeceksiniz. 28 Eylül’de gerçekleşecek burcunuzda ki Yeni Ay her yerde olumlu değişiklikler yapmanıza yardımcı olacak. Yeni bir aşk bile yaşamanız mümkün.

Terazi Eylül için anahtar kelimeler: Sağlık, iş güzellik, aşk, uyum.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık