Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu ay başkalarını gereğinden fazla önemseyerek harcama yapmaktan kaçınmalısınız aksi takdirde yakın gelecekte pişman olacağınız maddi zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendine ve kararlarınıza inanmalısınız. Bu şekilde stres ve endişeleriniz için, hayatınıza yön vermeye çalışan kişilerin oyunlarından korunmuş olursunuz.  Bir an once kendinize olan Güveninizi toplamalı ve sorumluluğunu taşıdığınız işlerinizi mükemmel şekilde tamamlamaya çalışmalısınız. Satürn'ün Sade Sati dönemi nedeniyle yoğun iş yükü stresli olsa da azminiz ile her şeyin üstesinden gelmeniz mümkün.

Mesleki konularda herhangi bir suçlamadan uzak durmak için, tüm yasal formaliteleri ve belgeleri vaktinden önce tamamlamaya çalışın. Aile üyeleriniz arasında uyuşmazlık ve çatışma olasılığı oldukça yüksek özellikle ayın ilk 10 günü. Herhangi biriyle sohbet ederken sözlerinizi kontrol altında tutmalısınız. Acımasız bir ton ve etkileyici olmayan bir dil ilişkilerinize zarar vermenize pişmanlık duymanıza yol açabilir. İyi tarafı ile süregelen bir hukuk mücadeleniz varsa haklılı çıkmanın zaferini yaşayabilirsiniz.  Kendi işinizin sahibiyseniz çalışanlarınız ile ilgili yasal olarak sıkıntılı durumlarla karşılaşmanız olası. Böyle bir durumda aşırı sakinlik ve sabır gerekir, çünkü saldırgan davranışınız herkesi size karşı döndürebilir.

Bu ay boyunca yeni bir işe başlamamaya çalışın. Mevcut işinizi koruyun ve önemli iş girişimlerinizdeki gecikmeler ve engellerle mücadele etmeniz gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.  Finansal ve iletişimsel olarak her türlü karışıklık için tedbirli ve disiplinli davranın kişisel ve mesleki ilişkilerinizi yıkılmasına izin vermeyin. Ay ortasından itibaren tanınmış bir kuruluştan beklenmeyen bir iş teklifi alırsınız. Ayrıca, önemli bir iş girişimi için yurtdışına seyahat etme şansınız olabilir bu ay. Finansal konularda, Dikkatsizliğiniz nedeniyle bazı karlı fırsatları da kaybedebilirsiniz. İşinize yatırım yapmak istiyorsanız, bankadan mali yardım almayı planlayabilirsiniz.

Yeni iş fikirleri keşfedeceksiniz ve mevcut işinizi genişletmek istemeniz durumunda yeni kaynaklara yatırım yapmaya çalışın. Spekülatif yatırımlar ve piyango gibi harcamalar sizler için karlı olmayacaktır. Bu süre aynı zamanda bir araziye veya mülke yatırım yapmak için iyi değildir. Gereksiz yere kadınlara  harcama yapmaktan kaçının. Paranızı altına yatırmayı planlıyorsanız, BEKLEYİN! Bu ideal bir zaman değil. Kardeşlerinizle annenizin mülkü konusunda uyuşmazlıklara düşebilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: Aşk hayatınız pozitif ve romantizmle dolu olacak.  Bekar Oğlaklar Ruh Eşinizle tanışabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız sosyal ve girişimci olmalısınız. Evli çiftler eşleriyle birlikte güzel zaman geçirecekler. Yaşamınız romantizm ve pozitifliğe yüklenecek ve hiçbir şekilde yanlış anlamaya yer kalmayacak. Her ikinizi de birbirinize daha da yaklaştırmak için bir gezi veya etkinliği birlikte planlayabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Sınavlarınızda tatmin edici notlar alamayacaksınız ve bu nedenle sıkı çalışmanız gerekecek. Yaklaşan sınavlarda performansınızı arttırmak için konsantrasyon ve güven seviyenizi arttırmanız gerekecektir.  Gereksiz yolculuklar yapmaktan ve arkadaşlarınızla değerli zamanınızı harcamaktan kaçının.

Ebeveynlerin, çocuklarının eğitimi ve çalışma materyalleri için iyi bir harcama yapmak üzere kendilerini ayarlamaları gerekecektir. Çocuğunuz profesyonel yarışmalara katılabilir Çocuğunuzun sağlığına dikkat edin ve sağlıklı ev yapımı yiyecekleri tüketmesi konusunda hassas davranmaya gayret edin.

Aile ve Sağlık: Gereksiz harcamalar ve ego çatışmaları nedeniyle aile üyeleriniz arasındaki artan anlaşmazlıklar nedeniyle stres altında kalacaksınız. Bu ay  Gözlerinize, cildinize ve başınıza özel özen gösterin.

Profesyonel yaşamınız 14 Eylül Balık dolunayı ile birlikte istikrar kazanacak. Ayrıca 28 Eylül'de Terazi burcunda ki Yeni Ay ile  bir terfiye ulaşmanın, yeni bir iş bulma girişiminde bulunmanın veya kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek adına yardımcı olacak önemli bir hamle yapma zamanı geldiğinin sinyallerini veriyor sizler için. Ekim ayında bu beklentiler daha da iyi olacak, ancak temelin eylül ayında atılacağından emin olabilirsiniz.

Oğlak'ın Eylül için anahtar kelimeleri: kariyer, meslek, hedefler, hırs, iş, fırsat, tanıtım, onur, ödül.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık