Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Eylül 2019 ayı boyunca, Satürn'ün sizler üzerinde ki etkisi  doğanıza beklenmedik bir ciddiyet getirecektir. Hatalarınızı yanlış anlaşılmaları fark edecek fakat nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini belirlemekte zorlanacaksınız. Bu noktada düşünce ve duygularınızı güvenilir bir insanla paylaşmaya çalışın. Bu size  kendinizi biraz daha iyi hissettirecek ve çözüm yolları bulmanızı kolaylaştıracak. Zamanınızın büyük bir kısmını aile üyelerinizle geçireceksiniz. Bu ay 
Mülkiyet ve arazi yatırımlarında ani kayıp olasılığı var dikkatlid davranın. Araç alım satım sırasında dikkatli olun. Ev ve taşıtlar için çok fazla harcama yapmaktan kaçının.

Varolan iş kaynaklarını büyütebilir kariyerinizde çok sayıda altın fırsat yakalayabilirsiniz. Bu ay boyunca herhangi bir şekilde üretken olmayacağı  için yurt dışı iş gezilerinden kaçının. Mükemmel becerileriniz, sıkışmış bir iş girişimini yeniden başlatmanızı sağlayacaktır. Çalışkanlığınız için onay alacaksınız ve bu sizi daha dinamik  kılacak ve kendinizden emin hissetmenizi sağlayacaktır. Siyaset ile ilgilenen bir Kova burcuysnız, Hükümetten bir ödül alma veya bir siyasi partide kendiniz için bir koltuk sağlama şansınız yüksek. Dikkatli olun ve rakiplerle ihtilaf halinde düşmekten kaçının. Özel yaşamınızda ise evli Kova burçları  eşinizin egoist doğası sayesinde ilişkiniz zorlu bir döngü başlayabilir. Eşinizin her şeyi kendi yönünden değerlendirmesi çok fazla kaosa neden olacaktır.

Bir iş aramaya devam ediyorsanız, bu ay canlandırıcı haberler alacaksınız. İşinizi değiştirmek istemeniz durumunda ise gerçekten güvendiğiniz kişiler ile fikir alışverişleri doğru seçimler yapmanız açısından önem taşıyacak. Bu ay  hangi işe mensup olursanız olun çalışma arkadaşlarınız ya da yöneticileriniz ile her türlü ego çatışması veya tartışması işinizi olumsuz yönde etkileyebilir göz önünde bulundurun.

Özel yaşamınızda Saygı en önemli faktördür. Birbirimizin kararlarına ve mahremiyetine saygı göstermeniz ilişkinizdeki krizleri aşmanız açısından önem taşımakta.Evli ve ilişkisi devam eden Kova burçları için zorlayıcı enerjiler söz konusu olsa da aranızda gerçek aşk sevgi varsa  ve ruhunuzla birbrinize adanmışsanız, başka hiçbir erkeğe / kadına ilgi göstermeyin. Eşinize hayatınızın önemli bir parçası gibi hissettirin. Bunu yaptığınızda ilişkinizde Eylül 2019 ortasından itibaren pozitifliği yaşamaya başlayacaksınız.

Öğrenciler ve Çocuklar: Gelecekteki sınavlarınızda ve yarışmalarınızda olağanüstü bir performans sergilemek istiyorsanız, daha fazla odak ve daha iyi bir konsantrasyon gerekiyor. Sıkı çalışmanız gereken bir aydasınız.  Okulunuzun etkinliklerinin bir parçası olursanıe aynı zamanda ödüller kazanacaksınız.
Eylül 2019'un son birkaç gününde çocuklar çalışmalarından ayrılacak ve değerli zamanlarını sosyal medya platformlarında ve arkadaşlarında yakacaklar. Böyle bir durumda ebeveynlerin çocukları / çocukları üzerinde bir kontrol sahibi olmaları ve gerekli her adımda onları yönlendirmeleri gerekir.

Aile ve Sağlık: Eylül 2019, bir birlik faktörü ve samimi aile ilişkileri getirecek sizlere. Geçmişteki tüm meseleler halledilecek ve aile üyeleri arasında artık yanlış anlamalar olmayacak. Aile üyelerinizle, aile bağlarınızda pozitifliği getirecek güzel enerjiler rahatlatacak sizleri.

Aile bireylerinden yakınların, seni hayatın her safhasında desteklediyse şimdi sıra sende. Ailenizin büyüklerine saygı duymalı ve talimatlarına uymalısınız. Sevginin ve saygının sembolü olarak kararlarına rıza göstermelisiniz.

Bu ay nörolojik sorunla karşılaşırsanız kendinize daha fazla dikkat etmelisiniz. Eğer dayanılmaz bacak ağrıları yaşarsanız, gecikmeden bir uzmana danışın.

14 Eylül'de, Balık burcunda Dolunay Venüs ve Merkür enerjisi ile işlerinizi ilişkilerinizi iyileştirip genişletebileceksiniz. 28 Eylül Terazi Yeni Ayı ise bekar Kovalara aşkı getirebilir dostluklar aile sizing için çok daha önemli ve keyilfi anlamlara erişebilir.

Kova'nın Eylül için anahtar kelimeleri: beklenmedik yardım, melekler, ilahi müdahale, finansal yardım, barış

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık