Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Ruhen fiziken oldukça yorucu bir süreci arkanızda bıraktığınız bir ay Eylül sizler için sabırlı olup hırsınızı yenebildiğiniz takdirde. Yalnız kalıp yaşadıklarınızı düşünmeli yanlış insanların söylemleri ile hareket etmemeniz gerektiğini görebilmelisiniz. Karanlıklar aydınlığa dönüşsün istiyorsanız şayet. 
İş ve özel hayatınızda mahremeiyete 14 Eylül’de, hem Merkür hem de Venüs ortaklık sektörü ile ilgili konularda evlilikte etkili olacak enerjileri getiriyor sizlere. 28’de muhteşem bir Yeni Ay karşıt burcunuz Terazi’de gerçekleşecek.. Bu yeni ay la bozulmuş dağılmış olanı toparlayabilirsiniz, ortaklık hayallerinizi kesinlikle gerçekleştirebilecek muhteşem bir Venüs Jüpiter enerjisi ile kutsal sayılacak güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Bu enerji ile iş ve özel yaşamınızda ki  ilişkilerinizi uzlaşı ve güvendiğiiz birinin aracı olması ile, işbirliği yapmanın ve birlikte yaşamanın ne kadar değerli ve güzel olduğunu deneyimleyebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Diğer yandan, Yıldılzarın öğretmeni Satürn 18 Eylül'den itibaren doğru hareketine başlıyor ve d kariyeriniz büyük bir ivme kazanmak üzere. Hemen kendinize yeni bir istikrar ve profesyonel güvenlik katmanları oluşturmakla meşgul olmalı yeniliklerin eğitsel konularıniçinde gönüllü olarak emek verip yer almalısınız. Ayrıca bekar Koçlar bu enerjiler altında doğru insanla bir araya gelebilirler.

Gelirinizin önemli bir kısmını yeni bir araç ve ev tadilatı için harcarsınız. Bu süre, kaynakları bir mülke yerleştirmek için oldukça iyidir, ancak spekülatif yatırımlar ve hisse piyasaları herhangi bir hayal gücü nedeniyle karlı olmaz. Eski bir mülk beklenmedik bir değer tutacaktır.

Markalı ürünler ve pahalı partiler için çocuğunuzun / çocuğunuzun talepleri üzerinde ciddi harcamalar yapacaksınız. Benzer şekilde, geçmiş mahkeme davalarının veya ihtilafların çözümü için harcamalar artacaktır.

Bir kadın arkadaşınıza / ortağınıza parasal olarak yardım etmek için banka kredisi alacaksınız. Bir ataların mülkü, olağandışı bir değere sahip olacaktır.

Aşk ve Evlilik: İsteğinize göre çalışmayı reddetme / başarısızlığa uğratırsanız veya beklentilerini karşılıyorsanız, eşinizle yüksek oranda anlaşmazlık olasılığı vardır. Eşinizden uzaklaşmamayı tercih ederseniz burada olgun ve sabırlı biri olmaya çalışın.
Eğer bekarsanız, bir arkadaşınız için duygu geliştirme ihtimaliniz vardır. Bu noktada böyle bir şey olursa, olumlu sonuçlar alabilmek için 10 Eylül'den önce bu kişiye olan hislerinizi ifade etmeye çalışın. Eşinizle bir yurtdışı gezisi planlayabilirsiniz ve bu sizi ikinize daha da yaklaştırır.

Bu ay aşk ve romantizmle dolu olacak. Eylül ayının ilk evresi, evlilik hayatınızın güzel bir başlangıcını işaret etmekte. Eşinizle aranızda bir sürü duygu dolu özel anlar olabilir.. Anlaşmazlıklar ve zorlukları aşmak için Saldırganlık ve öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Evli Koçlar karşılıklı olarak birbirinizin  sağlığı konusunda dikkatli olun ve sevdiğiniz insanın duygularını dikkate alın.

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu ay öğrenciler için uygundur. Rekabetçi sınavlarınızda üstün performans göstereceksiniz ve ayrıca geçmiş sınavlardan mükemmel sonuçlar alacaksınız. Sosyal medya platformları ve arkadaşlarla gereksiz zaman harcamanız bu ayın ortasında bir miktar dikkatiniz dağılmasına ve sorunlara neden olabilir.

Bir devlet kolejine kabul için başvuruda bulunmanız durumunda, bu ay boyunca iyi haberler alacaksınız. Çocuğunuz / çocuklarınız, eğlencenizin bir kaynağı olacaktır. Onlarla kaliteli zaman geçirmeyi seveceksiniz ve onları piknik / geziler için dışarı çıkaracaksınız.

Aile ve Sağlık: Evin önündeki atmosfer bir dereceye kadar istikrarlı ve olumlu olacaktır, ancak kardeşlerinizle ilgili herhangi bir karışıklıktan veya tartışmadan kaçınmaya çalışmalısınız, aksi takdirde bu, evinizde rahatsız edici bir ortama neden olabilir. Aileniz bu ay boyunca her konuda  inanılmaz derecede destekleyici olacak sizleri.

Bu mide enfeksiyonu olasılığınız yüksek aynı şekilde bu ay boyunca içki kullanmamaya ve sürüş esnasında hızınızı kontrol etmeye dikkat etmelisiniz. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık