Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Eylül ayının ilk evresinde Rahu’nun enerjisi sizi şaşkın bir zihinsel durumuna sokacak bir geçişe sahip. Bu,enerji güven seviyenizi olumsuz yönde etkileyecektir ve karar verme becerileriniz de engellenecektir. Olumsuz düşüncelerinizin üstesinden gelmeniz gerekiyor, Bu süreçte para meseleleri için uygundur. Dostların ve sevdiğin insanlar tarafından kazanımlarının artması için destekleneceksiniz.  Bu süre herhangi bir  işte yarı zamanlı çalışmaya başlamak için ideal enerjiler söz konusu.

18 Eylül'den itibaren yeni işe başlamak niyetinde olabilirsiniz. Araç almak gibi bir düşünceniz varsa gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızda istikrar için karışıklıkların üstesinden gelmeye çalışın ve yaşamınızda üretken bir şeyler yapmaya çalışın. Eylül ayı enerjileri  çalışkanlığınızı artıracak ve çabalarınızı kazanımlara döndürecek. İşinizi değiştirmek istemeniz durumunda, iyi karar vermeli evdeki hesabın çarşıya uymama ihtimalini göz önünde bulundurmaya gayret etmelisiniz.

20 Eylül itibari ile benzersiz bir iş fikri başlatmak için mükemmel. Çok çalışmanız ve çabalarınız, alanında başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Sizi oyuna düşürmeye çalıştıkları için rakiplerinize karşı dikkatli olun. Aynı şekilde kazanma ihtimalinizin zayıf olduğu  iş gezilerinden de kaçının.

Eylül ayının ortasına kadar temkinli olun ve yeni bir arazi veya mülk satın almamaya çalışın. Resmi iş  ilişkilerinde ekstra dikkatli olun. İmzalarınızı atmadan önce belgeleri eksiksiz bir şekilde okumanız tavsiye ederim.

Bu ay aşk hayatınızda hırsla hareket etmemeli kendinizi geliştirmeli ilişkinizde yönetme isteğinizin size ayrılık getirebileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Bunu başardığınızda 22 Eylül itibari ile evlilik ya da beraberliğiniz de mevcut ilişkiler olumlu bir yolda ilerleyecektir. Önceki ay boyunca zor zamanlar geçirdiyseniz, sıkıntılı durumlara elveda demenin zamanı geldi. Eşinizle kaliteli bir zaman geçireceksiniz ve uzun yolculuklara, romantik film gecelerine ve kısa gezilere çıkarak uyum ve başarıyı yakalayabilirsiniz.

Bu dönemde seyahatleri sınırlamaya çalışın ve aşırı hızdan uykusuz direksiyon başına geçmekten kaçının. Bazı eski hastalıkların özelliklerini keşfederseniz, bir uzmana danışmanız ve uygun ilaçları almanız önerilir.

Bu ay bir kariyer için terfi etmek veya kariyer için başarılı olmak adına tüm dikkatinizi işinize vermeli küçük şeylere takılıp kalıp büyük bir fırsatı kaçırabileceğinize dikkat etmelisiniz. 14 Eylül’deki Dolunay gerginlik yaratabilir özellikle işinizde ve ikili ilişkilerinizde aşırı iddialı davranışlarda bulunmak yapılabilir şeyleri imkansız hale getirebilir.! Eğer bekarsanız, kesinlikle yeni aşk fırsatını bekleyebilirsiniz 28 Eylülde Terazi burcunda ki  Yeni Ay sizler için  aşk hayatınızda yeni başlangıçlar anlamına gelemkte kendinize güvenin ve korkularınızı alt ederek ilerleyin.

İkizler için Eylül için anahtar kelimeleri: Kariye, hayal kırıklığı, Fırsatları değerlendirememe, aile gerginliği, romantizm, zevk, çocuklar, bebek, yaratıcılık.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık