Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bu ay heyecan ve zindelik ile etrafınızda ki herkesi şaşırtacaksınız adeta ışıldığınız enerjiler ile karşı karşıyasınız, Ruhunuzda yükselen heyecanınızı kontrol altında tutmaya çalışmalı ve kimseye gereğinden fazla fedakarlık etmekten kaçınmalısınız. Benzer şekilde, hak etmeyen kişilere karşı aşırı güven  duymadan yolunuza devam etmeniz gereken bir ay . Herhangi bir ana karar, ebeveynlerin veya talihsizliği sürdürmek zorunda kalacağınız başka bir yaşlı kişinin tavsiyesi olmadan alınmamalıdır.

Bu ay yeni bir iş kurmak ya da yeni bir  işe başlamak için mükemmel değil. Bu enerjiler altında  mevcut işinizi korumalı ve  işinize bağlı kalmaya çalışmalısınız. Yeni bir ortaklık ya da özel yaşamınızda yeni bir ilişkiye başlama konusunda dikkatli olmalısınız. 
Devam eden  bir ilişki içindeyseniz, herhangi birinin yalan yanlış söylemleri nin etkisi altında kalmamaya çok dikkat etmeli geçmişte yaşadığnız kıskanç kişilerin söylemlerinin sizi nasıl olumsuz etkilediğini hatırlayarak hareket etmelisiniz.

20 Eylül sonrasında aşk hayatınızda eş ya da sevgilinizin duyarlı yaklaşımları size olan ilgi ve sevgisini sözle davranışları ile ortaya koyması ile ilişkiniz çok daha sağlam temeller üzerine oturacaktır. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar evlilik teklifi alabilirler.  Bu ay bir hükümet projesine başlayabilir çok farklı alanlarda başarılı gelişme ve gelirler elde edebilirsiniz. Boğa burçları için  güçlü bir politik konum elde edebilecekleri enerjiler söz konusu. İş hayatınızda çalışma prensibinizi arttırarak istikrarlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Yurtdışına seyahat etmek niyetinde olmanız durumunda, bu ay boyunca hayalleriniz gerçekleşecek.
Size ve itibarınıza zarar vermeye çalışacakları için düşmanlarınıza karşı dikkatli olmalı sezgilerinizin rehberliğinde tedbirli davranarak tepkilerinizi zamanında ortaya koymalısınız.

20 Eylül'e kadar olan sürede  iş hayatınızda alım satım ya da yeni bir iş başlatmak için ideal değildir, çünkü yıldıların öğretmeni Satürn ilerlemeyi zayıflatacaktır. Bu süre zarfında herhangi bir yeni işe başlamanız durumunda, verimsiz olur ve geçmişte ki benzer sebeplerden dolayı aynı şekilde kayıplara katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Ailevi konularda da belli bir meseleyle suçlanma ihtimaliniz var, Bu nedenle aile tartışmalarına karışmamaya çalışın. Boğalar için 20 Eylül ve sonrasındaki  süre, tüm devlet iş adayları için harika. Terfi ve değerlendirme durumunda sabırlı olmanız gerekli.

Para ve Finans: 20 Eylül'e kadar banka kredisi almak istemeniz durumunda BEKLEYİN! Bu süre bunun için mükemmel değil. 
Miras ya da atalarınızın mülkü olağanüstü bir değere sahip olabilir.

Spekülatif yatırımlar, hisse senedi piyasası yatırımları ve emlak yatırımları bu dönemde inanılmaz derecede karlı olacaktır.

Öğrenciler ve çocuklar: Vaktinizi sosyal medya, filmler ve seyahatler gibi anlamsız etkinliklere harcamak yerine, çalışmalarınıza odaklanmalısınız. Benzer şekilde karşı cinsten etkilenmekten uzak durun, aksi takdirde bu durum ruh halinizi olumsuz etkileyebilir. Odak noktanız sadece eğitiminizi tamamlamanız ve ayrıca rekabetçi bir sınava hazırlanmak istiyorsanız, göz kamaştırıcı bir pozisyon ya da istediğiniz bir okulda okumak için, her türlü çabayı göstermeye çalışın.

Aile ve Sağlık: Kardeşleriniz ve arkadaşlarınızla ilişkinizde bir iyileşme olacak. Geçmişteki tüm sorunlar bu süre zarfında sona erecektir. Bununla birlikte, aile üyeleriyle olan ilişkinizde de bir iyileşme olacaktır. Sizi işinizde destekleyecekler. Evinizin tadilatı ve döşenmesi için önemli miktarda harcama yapabilirsiniz bu ay.

Boyun ağrısı ihtimaliniz olduğu için sağlığınıza dikkat edin. Böyle bir durumun ortaya çıkması ihtimaline karşı, bu noktada bir uzmana danışın ve uygun ilaçları alın. Aynı şekilde mide enfeksiyonu ihtimali de olduğu için fast food yemeklerden uzak durun. Şeker ve tiroid hastasıysanız ekstra dikkatli olmanızda fayda var.

14 Eylül'deki Dolunay enerjisi ile sevdiğiniz bir arkadaşınızın sağlık sorunlarına üzülebilir kendi sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Boğa'nın Eylül ayındaki anahtar kelimeleri: Dostluk, Çılgınlık, Aşk, Güven, romantizm, yeni iş, sağlık dengesi, sosyallik. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık