Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Eylül 2019 sizler için kaygı endişe ve huzursuz bir ruh hali içinde başlayabilir iş aile kazanımlar arkadaşlıklar ile ilgili içsel hesaplaşmalar la hem kendinize hem de birlikte olduğunuz insanlara stresinizi fazlası ile yansıtrak başkalarını da huzursuz edebilirsiniz. Dua etmeli meditasyon yapmalı kendinizi bir an once bu negatif enerjiden uzaklaştırmalısınız. Sevdiklerinizi ve dostlarınızı kaybetmeden once bunu yapın. Sevin küçük şeyleri büyütmeyin ve her şeyi kendi kriterlerinize ve kendi doğrularınıza göre değerlendirmeyin. Bunu yaptığınızda yeniden kendinize inanmaya başlayacaksınız ve karar verme becerilerinizde kesin bir iyileşme olacak. Bu süre zarfında yeni bir iş başlatmak için acele etmeyin. Hukuki konularda da sorunlara karşı inatçı bir tutum içinde olmayın.  20 Eylülden sonra daha iyi enerjiler ile karşı karşıyasınız bu süreçte İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi yerine getirebileceksiniz. Düşmanlarınız ve rakiplerinizin oyununun bozulacağı zarar görmeden huzur bulacağınız enerjielr ile karşı karşıyasınız.

Siyasi geçmişiniz varsa, siyasi güçlerinizde bir genişleme olacaktır.

Mahkeme davalarında gecikmelerle karşı karşıya kalabilir öfkenizi kontrol altında tutamazsanız zarar görebilirsiniz. Fakat bu ay boyunca İş gezilerin,z verimli olacaktır.

Kariyer: Eylül ayının giriş aşamasında, aklınız çoğunlukla işinizle ilgili stres ve gerginlikle meşgul olacak.  Çalışanlarınız sizi dolandırabilir ve güvendiğiniz kişilerden zararlar görebilirsiniz.

Eğer işini değiştirmek niyetinizdeyseniz 20 Eylüle kadar bekleyin.  

Finansal durumunuzda bu ayın ortasından itibaren bir iyileşme olacak. 20 Eyülüle kadar spekülatif yatırımlardan uzak durum.

Aşk ve Evlilik: Eşinizle bazı anlaşmazlık ve çatışmalarla yüzleşeceksiniz.  Eşinizin cep telefonunda beklenmeyen herhangi bir metinle karşılaşırsanız, şüpheli ve suçlayıcı tavırlardan kaçının aksi takdirde ayrılma ile sonuçlanabilecek haksız olaylara neden olabilirsiniz. Bekar Başaklar uzun zamandır ilgi duyduğunuz biri ile yakınlaşabilir sevgi dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Bu ay boyunca stres ve baskı yaşayacaksınız. Artık çalışmalarına konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Gerekirse yardım almalı ve motivasyonunuzu yükseltmelisiniz.

Yüksek öğreniminiz için bir banka kredisine başvuruda bulunarak 20 Eylül'den sonra olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Ebeveynler Başak burçları baskıcı tutumlardan uzak durmalı ve çocuğunuzun seçimlerine karşı büyük sevgi ve hassatiyetle özenli olmalısınız.

Bu ay Eski bir hastalığın tekrar etmesi sizleri zorlayabilir iyi bir doktora başvurmalı ve doğru şekilde tedavi olmalısınız.

14 Eylül'de karşıt burcunuz Balık'ta gerçekleşecek Dolunay ile finansal zorluklar çözüme kavuşmaya başlayacaktır. 28 Eylül’deki Terazi burcundaki Yeni Ay huzur istikrar ve yanlış kişilerin size verdiği maddi manevi zararı görüp kabullenip bu anlamda zorlukları aşmanızı sağlayacaktır.

Başak'ın Eylül ayındaki anahtar kelimeleri: Takıntı, aşk, aldatma, hayal kırıklığı, nakit, para fırsatı

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık