Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Eylül ayında sizler için çok sayıda olumlu şey var, ancak sonuç sürecinde gecikme olup olmadığına bakmaksızın daha çalışkan bir şekilde çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, kararları en üst düzeyde dikkate almak  çokta fazla ayrıntılı düşünmekten kaçınmak gerekli aksi takdirde yaşamınızda çok fazla karışıklık ve kafa karışıklığı sözkonusu olacaktır iş ve eğitim hayatınızda. Zamanınızı ve kaynaklarınızı araştırma çalışmasına harcayacak ve daha iyi bir mesleki statü ve finansal istikrar sağlamak için becerilerinizi geliştirmeye çalışacaksınız. İş hayatınızda karşı cinsle anlaşmazlık içinde düşmekten kaçının. Sorunlu bir durumla karşı karşıya kalırsanız, kendinizi sakin tutmaya ve durumu yönetmeye çalışın ve bu koşullarla cesaret ve anlayışla başa çıkmaya çalışın.

Finansal konular bu ay boyunca size yardımcı olacak ve profesyonel yaşamınızda ciddi bir ilerleme olacaktır. İş gezilerine çıkmak ve organizasyonunuzu önemli girişimler konusunda temsil etmek için mükemmel fırsatlar elde edebileceksiniz. Yabancı iş gezileri artacaktır ve bazı karlı bağlantılar yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, 20 Eylül 2019'dan sonra başarabilirsiniz. Kariyer yolunda bazı zorluklar olacak, bu yüzden dikkatli olun  ve ufak tefek sorunlar ile uğraşmaya hazır olun. Bu gibi durumlarda sakinliğinizi kaybetmeyin.

İçinizde bir maneviyat coşkusu olacak ve bu doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak. Yeni bir iş ortaklığı kurmayı planlıyorsanız, bu planı hemen şimdi bırakın. Mevcut iş ortaklıkları durumunda ilişkileriniz güven ve anlayışla ele almaya çalışırsanız daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yeni bir iş arayışı içindeyseniz, bu ay boyunca görüşme talepleri gecikebilir 20 Eylülden sonra bu konular ile ilgili şansınız yükselebilir. Güveninizi kaybetmediğinizden emin olun, aksi takdirde hayal kırıklığına uğramak zorunda kalırsınız.

Para ve Finans: Eylül 2019, bu ay boyunca finansal krizlerden çıkacağınız için sizin için şanslı olacak. Borçtan kurtulabilecek ve geçmiş yatırımlardan fayda görebileceksiniz. Bir gayrimenkul işiyle uğraşıyorsanız, kayda değer finansal kazançlar elde edersiniz. Spekülatif yatırımlar bu ay boyunca oldukça karlı olacak. Yeni bir araç ve ev onarımı için etkileyici bir miktar harcamanız da bu ayın getirileri arasında.

Para alışverişinde bulunurken veya finansal yardım alırken dikkatli olun. Kaynaklarınızı yeni bir işe yatırmayı planlıyorsanız, bu ay şartların oluşmasnı bekleyin.

Aşk ve Evlilik: Bu ay aşk ilişkilerini destekliyor. Kahve / akşam yemeği tarihleri, partiler, filmler, uzun yolculuklar ile eşinizle kaliteli bir zaman geçireceksiniz. İlişkinizde romantizm ve tutku yeniden başlıyor. Fakat eşinizin sevgisinden şüphe etmekten kaçının; bunun yerine, ihtiyaç duyduğu her şekilde ona destek verin. Bunu yaparsanız sevgi dolu verimli bir ilişki kurmakta başarılı olacaksınız.

Eğer hala bekarsanız, arkadaşınız biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşama olasalığınız oldukça yüksek.

Öğrenciler ve Çocuklar: Olumsuzluklar için çıkış kapıları inşa etmeniz ve onları hayatınızdan uzaklaştırmak için her zamankinden çok istekli olacağınız bir ay eylül sizler için. Rekabetçi sınavlardaki dikkat çekici performansınız, tatmin edici sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Ebeveynlerin zaman ve enerjilerini çocuklarına harcamaları ve  çocuklarının motivasyonu için ekstra çaba göstermeleri gereken bir ay. Çocuklar motivasyon için ebeveynlerini arayacaklar. Bu şekilde çocuğunuzu gerekli her adımda desteklemeye hazır olun.

Aile ve Sağlık: Ego seviyeniz son derece yüksek olacak ve kendinize saygı duyduğunuzda kimseyi düşünmeyeceksiniz. Bu etkileyici olmayan davranışınız, aile üyelerinizle çok fazla çatışmalara yol açacaktır dikkatli davranın. Bir miras mülkü edinmeyi planlıyorsanız, en azından bu ay için bu fikri aklınızdan çıkarın.  Mide iltihabına yakalanma ihtimaliniz olduğu için kendinizi fast food tüketiminden uzak tutun.

14 Eylül’de burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile herhangi bir şey yapmak için güçsüz hissedebilirsiniz. Tam olarak ilişkinizde kaçmaya çalıştığınız şey nedir? Cevaplamanız gereken soru budur. Bu enerjiyi pozitif şekilde değerlendirin ve kaçışın bir çözüm olmayacağını iş işten geçmeden fark edin. Diğer yandan, 14 Eylül’den sonra yatırımlar, pasif gelir ve hatta miras ya da ikramiye parayla ilgili büyük finansal fırsatlara sahip olacaksınız. 28 Eylül'deki Terazi burcundaki Yeni Ay'ın yanı sıra, Eylül ayının sonuna kadar önemli miktarda para hamlesi yapmak isteyeceksiniz cesaretli davranın ve daha fazla sorumluluk alın.

Balık’ın Eylül’ün anahtar kelimeleri: rüya, mistik, kaçış, aldatma, zor, yatırımlar, devralma.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık