Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu ay iş hayatınız zorluklardan sonra yükselişe geçiyor meslek değiştirebilir. Hayal kurup gerçekleştiremediğiniz mesleği yaparken bulabilirsiniz kendinizi. Yeterki ümitsiz karamsar ve iyi niyetli olmayan kişilerin enerjinizi düşüren sözlerine takılıp kalmadan mücadele edin ve kendinizi fark ettirin bunu yaptığnızda gerisi kendiliğinden glecektir ayrıca finansal konularda da bekletinizin üzerinde kazanımlar ve süreklilik söz konusu sizler için. 14 Eylül’de Balık Dolunayı  ve Neptün, Mars’ın ektisi başarı ve kazanma konusunda çaba gösterdiğiniz her türlü konuda mükafatlandıracak sizleri. Yeteneklerinizi göstermek için eş ya da sevgilinizin önerilerini önemseyin ve başkalarıyla işbirliği yapma başarı tanınma ve  para kazanma becerinizin anahtarı olacaktır sizler için. İlişki odaklı Terazi'de 28 Eylülde gerçekleşecek Yeni Ay iletişime önem vermeniz gerektiğini vurgulamakta. Eş ya da sevgilinize sevginizi ifade edin gösterin ve onu kaybetmekten korkmak yerine onu sahiplenin duygularınızı paylaşın ve bırakın AŞK SEVGİ  özgürlük huzur şans getirsin size. Venüs, aynı gün Jüpiter ile mükemmel bir açı oluştururken. Aşkınızı sevginizi içinizden geldiği beyan edebilirsiniz.

Kariyeriniz Eylül ayının ortasından sonra tam bir dönüşüm içinde olabilir. Büyük avantajlar elde edecek ve mesleğinizdeki inanılmaz yerlere ulaşacaksınız. Yeni iş fırsatları nı iyi değerlendirin. Bu ay finans açısından olumlu. Fakat borç para alışverişlerinde dikkat edin verdiklerinizi geri alamayabilirsiniz.

Aşk ve Evlilik: Bu ay boyunca aşk sizleri güçlü kılacak. Evlilik teklifi edebilir kabuledilmesi ile aşkın kutsallığına teslim olabilirsiniz. Evli olanlar ise eşinizin arkadaşlarından kaynaklı kıskançlıklar yaşayabilirsiniz.Sizlere önerim evliğinize içüncü bir kişinin ilişkinize karışmasına izin vermeyin, aksi takdirde durumlar daha kötü hale gelebilir.

Öğrenciler ve Çocuklar: Aileniz bu dönemde son derece destekleyici olacaktır. Onlar sizin güç direkleriniz olacak ve sizi mümkün olan her şekilde motive edecekler. Çok çalışmanız ve tutarlı çabalarınız algılanacak ve başarıya dönüşecek. Bekleyen çalışma ya da müfredatınızı 20 Eylül'den sonra tamamlayacaksınız.

Arkadaşlarını kovalamamalı, dikkatleri için yalvarmaman gerekir, aksi halde değerini kaybedersin. Arkadaşlarınız değerli zamanınızı yakmaya çalışabilir, bu durumda kendi kendini kontrol etmeniz ve sizi rahatsız etmeleri için bir şans vermemesi tavsiye edilir. Gözetim okuluna kabul edilmek için hazırlık yapmış olmanız durumunda; Bu dönemde sizin için canlandırıcı haberler olacak. Arada hiçbir engel olmadan tüm adımlara kolayca tırmanacaksınız. İstediğiniz değerden bir çalışma kredisi alacaksınız ve bu noktada önemli bir zorluk olmamalıdır.

Ebeveynler maaşlarının bir kısmını çocuklarının eğitimi ve taleplerine harcamak için hazırlanmalıdır. Bununla birlikte, çocuklarının faaliyetlerine dikkat etmeli ve gerekli her adımda çocuğunuzu motive etmelisiniz.

Aslan'ın Eylül ayındaki anahtar kelimeleri: Maddi ve manevi kazanç, para, güven, pahalı, iletişim, Aşk. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık