Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2019 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Bu aya iş hayatınızda size muhalafet eden engeller çıkartan kişiler önerilerinize rıza gösterecek ve kararlarınıza saygı gösterecekler. Fakat karar verme sürecinizde aceleyle olan stratejik mesafeyi koruyun aksi takdirde olumsuz sonuçlara neden olacak durumlar ile yaşayabilirsiniz.  Aklınızda çok fazla karışık olabileceğinden, fazla düşünmek yerine size doğru gelmeyen konulara HAYIR demelisiniz. Olumsuzluğun yaşamınıza bir yol kat etmesine izin vermeyin. Bazen yarı dolu bardağa bakmak, yarı boş olduğunu düşünmekten daha iyidir. Yakınlarınızla tartışmalara girmemeye çalışın, aksi takdirde onlarla olan bağınızı yıkabilirsiniz. Sürmekte olan bir mahkeme davanız veya herhangi bir anlaşmazlık olması durumunda, 20 Eylül 2019'da sizin için olumlu gelişmeler söz konusu olabilir sizler için.

Kariyer: Geçen aya göre Eylül ayında daha iyi kariyer fırsatları sunuyor gökyüzü sizlere.   20 Eylül 2019'a kadar zor kazandığınız parayı yatırım yapmak için kullanmamaya dikkat edin. Biraz riskli olabilir! İşle ilgili bazı yeni seçenekleri keşfedecek pazarlama ve medya ile ilgili alanlara sokarak dikkat çekmeyi başarabileceksiniz. Kendi işinizin sahibiyseniz Mükemmel sunum ve konuşma becerileriniz, kurumunuz için son derece karlı bir proje elde etmenize olanak sağlayabilir.

Yeni bir iş ortağıyla anlaşma yapmak istiyorsanız bu ay uygun bir zaman değil.  İşle ilgili seyahatler gerçekleştirebilirsiniz ama ne yazık ki yolculuklar sizler için pek te  verimli olmayacak. 20 Eylül ve sonrasında mevcut işinizi değiştirme veya yeni bir işe başlama niyetinizi destekleyecek. İyi kurulmuş organizasyonlardan görüşme çağrıları alacaksınız. İyi hazırlanmanız ve mülakatınızı tam bir güvenle vermeniz önemli.

Aşk ve Evlilik: Eylül ayında sizler için çok fazla aşk ve romantizm hakim. Eğer bekarsanız, aşk sizi bulabilir etkilendiğiniz kişiye duygularınızı ifade edebilir ve ilgi duyduğunuz kişi tarafından kabul edilmesi ile huzur dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Evli olanlar ise  eşinizle bir ayrılık yaşamış olmanız durumunda, ona geri dönme şansınız oldukça yüksek yeter ki korkularınızı ve kıskançlıklarınızı alt edin.  Uzun sureli beraberlikleri olan Akrepler sevgilinizin yalanları ve kendi menfaatleri için yaptıkları gün yüzüne çıkabilir ve bu durum aranızda ciddi bir güven sorununa neden olabilir olanı biteni gerçekçi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Öğrenciler ve Çocuklar: Çalışmalarınızda yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Değerli zamanınızı sosyal medya platformlarında boşa harcamak yerine, bu zamanı eğitiminizi tamamlamak ve gözden geçirmek için kullanmaya çalışın.

Ebeveynler, çocuklarının kendilerine yönelik davranışlarında olumlu bir değişiklik yaşanmaya başlaması ile sevineceklerdir. Çocuklar ayrıca, ilerici performansları için öğretmenlerinden takdir ve teşekkür alacaklar.

Aile ve Sağlık: Bu ay boyunca ailenizle ilgili yanlış anlamalara dikkat edin. Küçük sorunlar durumunda, onları anlayış ve sevgi ile çözmeye çalışın. Acımasız ve etkileyici olmayan bir dilden stratejik bir mesafeyi koruyun yoksa değerli ilişkilerinizi mahvedebilirsiniz. Kardeşleriniz destekleyici olmayacak ve uygunsuz davranışlarınız için sizi sorgulamaya başlayacaklardır. Aile büyüklerine ait mülkler ile aile üyeleri arasındaki çatışmaların nedeni olacaktır.

Herhangi bir anlaşmazlık durumunda kadın akrabalarınızı bu konulardan uzak tutunuz. Sağlığınız konusunda dikkatli olun. Kan basıncı çok sık dalgalanan biriyseniz, bu ay boyunca ekstra özen göstermeniz gerekir.

14 Eylül Balık Dolunayı ile yakın aşk hayatı senaryosunda bir yenilgi hissi yaşayabilirsiniz. Hırsı bir yana bırakıp kendinize dürüst olmalı.

28 Eylülde Terazi Yeni Ayı ile mutluluğunuzdan başka kimsenin sorumlu olmadığını anlamalı alışkanlıklarınızı değiştirip kendinizi geliştirmelisiniz.

Akrep'in Eylül ayındaki anahtar kelimeleri: Aldatma, hayal kırıklığı, bitirme, geri çekilme, inanç, ilahi rehberlik. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık