Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Genel: Bu ay boyunca olumlu değişiklikler ile karşı karşıyasınız. Kendinizi her zamankinden güçlü ve savaşçı hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Çeşitli faaliyetlerde bulunacak ve zorluklarla baş etmeye hazır olacaksınız. Gezilerden ve uzun yolculuklardan keyif alacaksınız. Karşı cinsin dikkatini çekeceğiniz bir aydasınız. Yeni arkadaşlıklar kurabilir ve sosyal çevreyi geliştirebilirsiniz. Bu ay yeni kazanımlara sahip olabilirsiniz. Size her zaman yardımcı olacak doğru arakdaşlarınızın değerini daha iyi anlayacağınız bir aydasınız. Performansınız tüm faaliyetlerde sorunsuz ilerleyecektir. Arkadaşlarınız ve ailenizle kişisel seyahatlerinizin tadını çıkarmanız da mümkün. Sağlığınız tüm gereksinimleriniz için mükemmel ve destekleyici olacaktır.

Aşk İlişkisi: Bu ayki eş ya da sevgiliniz ile geçen ay yaşadığınız gerginliklerden uzaklaşacaksınız ilişkiniz daha sağlıklı olmaya başlayacak. Aile üyeleriyle olan samimi ilişkiniz, problemlerin etkili bir şekilde üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Aile  hayatınızda ki huzur ve memnuniyet ek sorumluluk almanızı teşvik eder. Ailenizde dargınlıklar sona erebilir ve yenidenbir araya gelmeler olabilir. Yeni teklifler, harekete geçmeniz için orijinal görünüyor.

Finans: Finansal olarak, bu ay tam bir koruma altındasınız. Yatırımlarınızla kazançlar elde edeceksiniz. Kişisel ihtiyaçlarınız için ortalama harcama yapacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınıza istedikleri gibi maddi yardımda da bulunabileceksiniz. Mali destek sağlama konusunda sınırlarınız dahilinde olmalısınız ve sözlü taahhütlerden kaçınmalısınız. Ay ortasından itibaren kazançlı bir gelişim için ciddi  bir şans ile karşılaşmanız mümkün. Ayrıca yaptığınız işte isim ve şöhret kazanmanız da mümkün. Kariyerdeki sorunlar ortadan kalkacak. Ücret veya ikramiyedeki artış mutluluk verebilir sizlere.

Sağlık: Küçük sağlık sorunları, özellikle eklem ağrıları, sizi rahatsız edecektir.

Öğrenci: Çalışmalardaki başarının tadını çıkarmanız mümkün. Yüksek çalışmalar için yurtdışına taşınmaya yönelik planlarınız doğru şekilde sonuçlanacaktır. Seyahatlerde dikkatli olmalı ve aşırı heyecandan kaçınmalısınız. Ebeveynler başarınızla gurur duyabilir bu ay.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 18, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık