Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Genel: Bu ay her konuda acele kararlar almaktan kaçınmalısınız, aile üyeleriyle iletişim konusunda açık olmalısınız. İşlere katılma konusunda güveninizi kaybetmemelisiniz. Sosyal aktivitelerle uğraşırken diplomatik olmalısınız. Konsantrasyonu geliştirmek ve pratikte odaklanmak için meditasyon yapın. Samimi çabalarınızla kazançlı çıkmanız mümkün. Kenidinize olan güveniniz artacak ve beklemedeki işlerinizi tamamlayacaksınız. Kazancınız artabilir, ancak çok büyük dalgalanmalar da olabilir.

Aşk İlişkileri: Bu ay sizin için prestijli bir ay olacak. Eş yada sevgilinziden çok saygı ve sevgi göreceksiniz. Bir ilişkiyi sürdürmede oldukça enerjik ve aktif olacak ilişkinizi hayatınızın merkezine alabileceksiniz. Ev hayatında, size başarı verebilecek yeni sorumluluklar alma zamanı geldi. Bekar ve ilişkisi olmayan yaylar ilgi duyduğunuz kişiye duygularınızı ifade edin denemeleriniz sorunsuz bir şekilde sonuçlanacaktır.

Finans: Tüm borçlarınızı kolaylıkla ödeyeceksiniz, bu da finansta önemli ölçüde rahatlama sağlayabilir sizlere. Doğru şekilde para biriktirmeye yatırım yapmaya başlayacaksınız. Sermayeye bağlanacak iç gereksinimlere öncelik vermelisiniz. Mükemmel planlarınız size istenen sonuçları verecek. Meslektaşlarınıza aktif yardımınız hedeflerini tamamlama konusunda destekleyici olabilirler. Pazarlama ve stratejik planlama bu ay boyunca çok gerekli. Bu ay boyunca işiniz için ani artışlar olacak. Hiyerarşi yönetiminden destekleyici durumlar alacaksınız.

Sağlık: Daha enerjik ve mutlu hissedeceksiniz. Size enerji verebilecek meditasyon yapın ve günlük işlerinize odaklanın.

Öğrenci: Öğrencilerin genel etkinliklerini tamamlamaları için doğru zamanlama önem taşımakta. Çalışmalardaki başarınız için ödüller kazanabilirsiniz. Aileniz sizinle gurur duyacaktır.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 12, 15, 18, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık