Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Genel: Ekim sizler için stresli veya gecikmeler ile sizin için mücadelenin yüksek olduğu bir ay olacak. Arkadaşlarla iletişim konusunda açık olmalısınız. Arkadaş çevresnize dikkat etmeli imajınızı düşürebilecek aceleci kararlardan kaçınmalısınız. İşiniz için tanınabilme fırsatları yakalayabilirsiniz. Size bağlı çalışanlara hassas davranışlarınız sizlere daha iyi sonuçlar verecektir. Yanlış anlaşılmadan kaçınmak için aile üyeleriyle ilişkilerde diplomatik olmalısınız. Aktif olarak sosyal etkinliklere katılın. Eğitiminizi tamamlamak için sıkı çalışmalısınız. Arkadaşlarınızla mutlu seyahatlere gidebilirsiniz. Aşk hayatınıza daha fazla özen göstermeli ve sorumluluklara uygun şekilde davranmalısınız.

Aşk İlişkisi: Kişisel yaşamda önemli kararlar almak için uygun bir aydasınız. Eş ya da sevgilinize olan nazik yaklaşımınız huzur bulmanızı ve aşkı sevgiyi beslemenizi sağlayacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler bu ay kalıcı bir beraberliğe adım atabilirler.

Finans: Parasal konularda destekleyici bir aydasınız. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda arkadaşlarınızdan finansal destek alabilirsiniz. Bu ay ortalama harcama yapacaksınız. Akrabalarınızdan borç verdiklerinizi ya da hakkınız olan miktarları geri alabileceksiniz. Öfkenizi işyerinde kontrol etmelisiniz, aksi halde işte hayal kırıklığı yaratacaktır. İş arayanlar istedikleri işe kabul edilebilirler bu ay. Tüm işlerinizi dikkatlice bitirin. Astlardan düzenli olarak destek alacaksınız. İş haytınızda oldukça iyi fırsatlar olabilir. Tüm çabalarınızda başarı olacak. Yeni denemelerinizde başarılı olabileceksiniz. Tüm görevlerinizi dikkatlice bitirin.

Sağlık: Sağlığınız ay boyunca nötr olacaktır. Abur cubur nedeniyle kolesterolde bir artış olabilir. Başarınız sizi enerjik tutar ve stressiz bir yaşamın tadını çıkarırsınız.

Öğrenci: Öğretmenlerin takdirleri sizi enerjik ve memnun tutar. Uzun zamandır hazırlandığınız sınavlarda başarılı olabilirsiniz.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 24, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 12, 15, 18, 20, 21, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık