Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Genel: Bu sizler için en istisnai aylardan biridir. Olumlu devam etmek istediğiniz çalışmalara önem vermelisiniz. Sosyal iletişimi önemseyip geliştirmelsiniz. Profesyonel bir iş hayatınız da kazanımları arttırmak için uzak yerlere gitme zamanı. Mantıksız olacak her türlü harcamaları kontrol etmelisiniz. Gereksiz endişe ve korkulardan kaçınmalısınız. Her işi güvenle ve içtenlikle yapın. İşyerinizdeki sürekli takdirler nedeniyle her eylemde başarı elde ederbileceğiniz bir aydasınız. İş hayatınızda ek işler yaparak kazanımlarınızı arttırabilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınızı yapılandırabileceğiniz bir aydasınız küçük rahatsızlıkları büyütmeyin. Eş ya da sevgilinize samimiyetinizle güven verip karşlılıklı aşkın keyfini şükrünü yaşayabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizin rahatsızlıklarına anlayışla yaklaşmanın karşılığını aşkla albilirsiniz. Bekar Oğlaklar sürpriz teklifler alabilirsiniz.

Finans: Bu ay finansal istikrarınız sürekli olarak iyi olacak. Mazlum hikayeler ile karşınıza gelen yakınlarınıza arkadaşlarınıza finansal yardım da bulunmaktan kaçınmalısınız KANDIRILABİLİRSİNİZ. Bankalardan ekonomik faydalar elde edebilirsiniz. Finansmandaki istikrar, beklentinize göre geliştirilebilir. Bu ay iş hayatınızda davranışlarınızla istenen tanıma ve popülerliği kazanacaksınız. Akıllı kararlarınız iş ortaklarınız tarafından kabul görecektir. Sizin adınıza programlara katılmak için seyahat etmek için ekip üyelerinize öncelik vermelisiniz.

Sağlık: Bu ay sindirim ve gastrik sorunlar yaşayabilirsiniz. Fiziksel egzersizler yapmak sizi zinde tutacaktır.

Öğrenci: Öğrenciler çalışmalarındaki konsantrasyonlarını dengeleyebileceklerdir. Bazılarınız yüksek öğrenimde büyük başarılar elde edebilirsiniz.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 12, 15, 18, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık