Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Genel: Ekim sizler için parlak bir ay olacak. İşlerinize öncelik vermeli ve tembel tavırlardan kaçınmalısınız. İnsanlar tavsiyeniz için gelebilir ve onları uygun şekilde yönlendirebilirsiniz. Ev hayatınız her zamanki rutininde devam edecek. Doğru sonuçlar alabilmek için kişisel yaşamda dostça bir atmosfer geliştirmelisiniz. Sağlığınız nötr olacak. Diyetinize öncelik vermelisiniz aksi halde kilo sorunu yaşamanız mümkün.

Aşk İlişki: Bu ay eş ya da sevgilinize duygularınızı beklentilerinizi ifade etmeli düşüncelerinizi kendinize saklamamalı açık sözlü olmalı ve ilişkinizi daha iyi seviyelere taşımak için çabalamalınız emin olun buna değecek. Bekar ve ilişkisi olmayan kovalar eski eş ya da sevgilinizin tekrar geri dönme isteği ile karşılaşabilirsiniz dikkat edin ve anlık kararlar vermeyin ona vereceğiniz şans sizin en büyük pişmanlığınız olabilir.

Finans: Finansal konularda gerçek doslarınıve  arkadaşlarınız size yardımcı olacak destekte bulunabilirler. İşiniz ile ilgili konularda endişelenmeyin, çabalarınız yakın zamanda sonuç verecektir. Sonuçlarda iyileşme için işyerinde olumlu ilişkilerinizi sürdürmelisiniz. Astlarla iç iletişiminiz sağlıklı olmalı ve her doğruyu her yerde söylememelisiniz. Ay ortasında karşı karşıya kalabileceğiniz bazı sorunlar olabileceğinden işlere konsantre olmalısınız.

Sağlık: Basit egzersizler gününüzü aktif ve taze tutabilir. Bazılarınız daha iyi sonuçlar almak için yoga derslerine katılabilirsiniz.

Öğrenci: Eğitiminizin özel dikkat gerektirdiği bir aydasınız. Ders programını doğru şekilde tamamlayacaksınız, ancak başarınızdan memnun kalmayabilirsiniz. Çalışmalarınıza önümüzdeki dönemde fayda sağlayacak olan aynı ruh hali ile devam etirin. Aileniz değerli önerilerde bulunabilir; dikkate almalısınız.

Uğurlu Tarihler: 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 1, 2, 6, 7, 12, 15, 18, 22, 23, 28, 29, 30

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık