Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Genel: Ekim sizler için, yeteneklerinizi ortaya koyacağınız bir deneme ayı olabilir sizler için. Daha iyi daha düzgün bir yaşam için  adımlarızı akıllıca  atmalısınız. Çok çalışmanız ve sadece şansa güvenmeden ilerlemeniz gereken bir dönem. Kariyerinizde yoğun çalışmalar olabilir ve sorumluluğunu aldığınız işlerinizi tamamlamalısınız. Maneviyatla ilgili bilginizi arttıracağınız bir aydasınız. Bu süre zarfında, pek çok konuda zorluklar olacak fakat mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz. Her eylemi dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir. Evli ve çocuk sahibi Koçlar, çocuklarınızın gelişimi sizi mutlu edecek ay boyunca. Büyük başarılarınız, zorlu mücadelenizin mükafatı olacak sizlere. Genel çalışmalarda kendinize güvenmelisiniz ve karar verirken tereddüt etmemelisiniz. Sağlığınız da bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz, sıkı bir diyet programı ile fazla kilolarınızı verebilir daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyebilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Bekar olanlar, ilgi duyduğunuz kişi ile yeni bir aşk ilişkisi başlatmanın tam zamanı. Aşk ile ilgili beklentilerinizin gerçekleşeceği bir aydasınız. Görüntünüze dikkat ederek korkularınızı alt ederek yeni ilişkilerin keyfine varacaksınız. Evli ve ilişkisi devam edenler ise ay boyunca empati kurmalı. Davranışlarınızı kontrol etmelisiniz. Bu sayede huzura erişebilirsiniz.

Finans: Mali konularda taahhütlerin yerine getirilmesinde gecikmeye neden olan durumlar zorlayabilir sizleri. Karar ve yükümlülüklerde aceleci olmayın. Arkadaşlarla olan güvenilir ilişkileriniz zor zamanlarda finansal yardım sağlamada yardımcı olacak sizlere. Kişisel ihtiyaçlarınız için bazı ek harcamalar yapabilirsiniz.

Kariyer: Bu ay boyunca kariyerinizdeki ilerleme beklediğinizden yavaş ileryebilir. Görevlerinizde duyarlı ve daha disiplinli olmalısınız. Öfkenizi küçük şeylere yansıtmamaya dikkat edin. Görevlerinizin tamamlanmasında çoğunlukla yardımcı olacak iletişime öncelik verin. Şeffaf olmalı resmi işlerinizde hiç bir şeyi atlamamaya dikkat etmelisiniz. Tamamlanmaya yakın olacak projelere özellikle dikkat etmelisiniz. Fikirleriniz ticari tartışmalarda ve müzakerelerde kabul görecek yeter ki kararlı olun. Bazı hassas konularda size karşı çıkmaya çalışacak meslektaşlarınız olabilir. Herkesin görüşünü dikkate alarak kararlar almalısınız.

Sağlık: Bu ay psikolojinize dikkat etmelisiniz. Ruh sağlığınızda ki gerginlik beden sağlığınızın durumu nu da etkileyebilir. Yüksek tansiyon ve eklem ağrıları yaşayabilirsiniz. Eşiniz ve çocuklarınızın sağlıkları ile ilgilenmeniz gerekebilir.

Öğrenciler: Bu ay kendinden emin tavrınız ile, projelere olan ilginiz daha fazla bilgi ve memnuniyet ile odaklanacaksınız. Konsantrasyonunuzu iyileştirebilecek ve aktivitelere odaklanabileceksiniz.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Etmeniz Gereken Tarihler: 2, 4, 5, 6, 7, 12, 15, 18, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık