Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

Genel: Bu ay iş hayatınızda etkinliklerde küçük çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu Durumlarla karşılaşırken diplomatik bir tutum geliştirmelisiniz. Koşullar konusunda huzursuz olabilirsiniz. İşler sizi biraz karışık veya kararsız hale getirecek olsa da öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Duygusal olarak üzgün ve yoğun olabilirsiniz. Aile üyeleriyle ilişkilerinizde stresli durumlar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yönetimdeki değişiklik nedeniyle işyerinde zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aile üyeleri ve eşiniz ile ilgili konularda tek taraflı kararlar almadan iletişime önem vermeye çalışın. Sağlığınızda ise mide rahatsızlıklarından muzdarip olabilirsiniz.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınızda, evli İkizler eşe karşı olan tutumunuzla stresli olabilirsiniz. Ortak ihtiyaçlara öncelik vermelisiniz. İlişkinizin gidişatının olumlu olması için sabırlı davranmak zorundasınız. İlişkisi devam edenler içinde aynı etkiler söz konusu. Her şeyi eşinizden beklemeyin sizde fedakarlık edin ve tartışmak yerine anlaşmaların yollarını aramaya gayret edin. Herhangi bir ilişki içinde olmayanlar ise ay sonuna doğru sürpriz yakınlaşmalar içinde olabilirler.

Finans: Bu ay finansal ilerleme için sizin için ılımlı bir ay olacak. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Arkadaşlarınızdan maddi destek bulacaksınız. Yeni fikirler ve zamanında eylemler, işinizdeki sıkıntıların üstesinden gelmek için faydalı olacaktır. Planlarınızı doğru şekilde uygulamak için biraz daha zaman ayırmalısınız. Ortaklarınız varsa bunu sürdürmek için size destek verecekler. Çalıştığınız projelerde değerinizi kanıtlamak için bu süre zarfında bazı zorluklar üstlenmelisiniz. Önemli bir gecikmeden sonra işinizde tanınma elde edersiniz.

Sağlık: Bu ay genel sağlığınız makul olacaktır. Diyete öncelik vermelisiniz. Hava değişimine bağlı solunum ve mideniz ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Öğrenci: Eğitiminiz de devamsızlığınızdan dolayı ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Asla ödevlerinizi ertelememelisin. Kendinize güvensizliğiniz zihinsel aktivitelerinizi olumsuz etkileyebilir. Eğitiminize odaklanmak ve enerji için meditasyon yapın. Motivasyon kazanmak ive destek alabilmek için ebeveynlerden rehberlik almalısınız.

Uğurlu Tarihler:   1, 3, 4, 5, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık