Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Boğa Burcu Yorumu

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Genel: Bu, ay genel çalışmalarınız ve aktiviteleriniz için sürekli destekleyici enerjiler ile karşı karşıyaısnız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bazı ekstra çabalar içinde olmanız gerekebilir. Sosyal hayatınızda oldukça rahat bir şekilde keyif alacaksınız ve genellikle memnun olacağınız yeni insanlar tanıyarak iletişimde başarılı olacaksınız. Finansal olarak, bu dönem büyük rahatlama sağlayacağınız fırsatlar söz konusu sizler için. Tasarruf planlarınızı sistematik olarak iyileştirebilirsiniz. Yeni deneyim ve başarı sağlayabilecek alanlara yönelebilir gelirinizi arttırabilirsiniz. Beklemedeki faaliyetlerinizi bitirme konusundaki dikkatiniz size büyük rahatlama sağlayacaktır.

Aşk İlişkisi: Aşkı hayatınızda huzur güven ve tutku hakim ay boyunca. Sevginizi  karşılıklı olarak güçlendirecek ve evlilik ya da devam eden ilişkinizi daha güzel bir ilişki haline getireceksiniz. Aşk hayatınızda ki iletişiminiz in güçlenmesi tüm kaygılarınızdan özgürleştirecek sizleri. Dikkat etmeniz ertelememeniz gereken konu Aptalca davranışları ile  huzurunuzu bozabilecek sözde yakınlarınız ya da arkadaşlarınızın etkisinde kalmamak ve hadlerini geciktirmeden bildirmeniz olmalı. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğalar sizlerde sürpriz bir aşk ilişkisinin içinde olabilirsiniz.

Finans: Bu ay farklı noktalardan finansal faydalar almanın tam zamanı. Seyahatlerde gereksiz masraflardan kaçınmalısınız. Finansal kazancınız ek gelriler ile artıyor finansal taahhütlerinizi yerine getirebileceksiniz.

Kariyer: Bu ay iş hayatınız da sosyal iletişiminiz sizi destekleyecek. İş ortaklarıyla etkileşiminiz sorunsuz geçiyor; yeni iş ilişkileriyle uğraşırken sizden doğru rehberlik alacakları kesin. İş hayatınızda azimli çalışmalarınız ile iyi bir ilerleme olacak. Yaptığınız işte üstleriniz ve yetkin kişilerden büyük destekler alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Sağlık: Bütün ay normal ve destekleyici olacak. İşyerinde aşırı heyecanlanma nedeniyle, kan değerlerinizde hemoglobin eksikliği sorun olabilir ve buna göre bir diyet yapmanız gerekebilir. Sağlığınızı korumak için sebze tüketmeye özen gösterin.

Öğrenci: Öğrenciler çalışmalarında son derece başarılı olabilecekler bu ay. Çalışmalarınızdaki konsantrasyonunuzun yüksekliği sorumluluklarınızı zamanında bitirmenizi sağlayacak. Öğretmenleriniz, çalışmalara gösterdiğiniz performans ve ilginizden etkilenecek.

Uğurlu Tarihler:  1, 3, 4, 5, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Etmeniz Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15, 18, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık