Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Başak Burcu Yorumu

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Genel: Bu ay iş hayatınızda hemen her konuda alacağınız kararlar vereceğiniz tepkilerde temkinli olmalısınız. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla iletişimi geliştirmeye öncelik vermelisiniz. Genel faaliyetlerde sıkıntıya neden olabilecek çalışmalarda tembel bir tavır içinde olmamalısınız. Nazik sözleriniz, meslekteki otoritelerden destek almanızı kolaylaştıracaktır. Sosyal çevrenizde yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Meseleleri ele alırken diplomatik olmalısınız.

Konsantrasyonununuzu artırmak ve işe odaklanmak için dua edin meditasyon yapın ya da sevdiğiniz bir hobiniz ile ilgilenin. Seyahatler bu ay boyunca elverişli olmayabilir sizler için. Yolculuklar sağlık problemlerini artırabilir. Sağlığınız için özel özen göstermelisiniz.

Aşk İlişkileri: Bu sizin için duygusal bir ay olacak. Düşüncelerinizde esnek olmalı ve kafa karışıklıklarından kaçınmalısınız. Güveniniz, eş yada sevgiliniz ile hassas sorunları çözecektir. Sorunlu bir ilişkiniz olduğunu düşünüyorsanız bu ay boyunda evlilik ya da ilişkinizi  sonlandırma konusunda acele karar almamalısınız. Bekar Başaklar da bu ay önceliklerinizi iş ve eğitim hayatınıza vermelisiniz.

Finans: Bu ay, giderleriniz gelirinizden daha fazla olacaktır. Finansal konularda maliyetlerinizi dikkatlice planlayın. Mümkünse, bazı ticari ilişkilerinizi erteleyin.

Kariyer: Bu ay iş hayatınızda bazı gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. İşlerinize odaklanmayabilirsiniz. Astlarla ve özellikle meslektaşlarla yapılan hoş olmayan tartışmalardan kaçınmalısınız Ay boyunca, sözlü taahhütlerde bulunmayın. Ortaklarla karar alırken ve müzakere yaparken ekibinizle görüşmeden hareket etmeyin. Her konuyu sabırla ele alın.

Sağlık: Bu ay, sindirim sorunlarından muzdarip olabileceğiniz için diyetle ilgilenmelisiniz. Hijyenik olmayan yiyecekler komplikasyonlara neden olabilir. Sağlık sorunlarınızı kontrol etmek için bir doktordan doğru tavsiye alınması gerekir.

Öğrenci: Bu ay tembel tavrınız nedeniyle, zorlanabilirsiniz. Daha etkin olmak adına sorumluluk almalı gelişime açık olmalısınız.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 4, 5,8 ,9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 12, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık