Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Genel: Ekim sizler için için oldukça dalgalı bir ay olabilir. Genel çalışmalardan bile daha memnun hissedebilirsiniz. Olumlu tutumunuz iyi bir itibar kazanmanızı sağlayabilir. Yeterki başkaları ile değil kendiniz ile yarışın. Herkesi mutlu eden aile gereksinimlerine öncelik vereceksiniz. Tüm çalışmalarınızda daha fazla enerji ve huzur alabileceğiniz azim sizde var bunu kullanın. İlahi kuvvetten güç elde etmek için manevi yolculuklar yapabilirsiniz. Aile hayatınızda mutlu olmak sizler aktif kılacaktır. Olumlu denemelerinizle uzun süredir hayalini kurduğunuz uluslararası seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu ay  bir mülk satın alma şansınız olacak.

Aşk İlişkisi: Aşk ilişkileriniz sorunsuz gidecektir. Aşka küskün olanlar aşkı tüm gerçekliği ile yaşayacağınız kişi ile yollarınız kesişebilir. Kıymet bilin ve korkularınızı alt edin. Evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları ilişkinizi anlayış ve dinlemeyi bilen tavrınzı ile pozitif olarak sürdüreceksiniz.

Finans: Finansal gelişme bu ay sizi mutlu edecektir. Başlıca borç sorunlarınız şüphesiz giderilecektir. Bir mülk satın almak için kredi alabilir hayalinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. İşiniz için kazanımlarınızı  arttırma şansınız olabilir. Hizmetinizin daha iyi tanınması için işiniz ile ilgili hiç bir kararı uygulamayı atlamamalı ertelememelisiniz. Ortaklarınız ayrıca iş hayatınıza başarı katan bazı projeler getirebilirler sizlere.

Sağlık: Sağlığınız için, ev yapımı yiyecekleri tercih etmeli ve seyahat sırasında yağlı yiyeceklerden uzak durmaya çalışmalısınız.

Öğrenci: Bu ay eğitim konusunda planlarınızı biraz stres söz konusu olsada çözümeleyebilirsiniz. Öğretmenleriniz eğitim konusunda doğru rehberlik edecektir sizlere dinlemelisiniz. Okul işlevlerinin çekim merkezi siz olacaksınız ve öğrencil arkadaşlarınız çoğu sizi takip edebilir Sınıfının takım lideri olabilirsiniz.

Uğurlu Tarihler: 1, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 3, 4, 6, 7, 12, 15, 18, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık