Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Genel: Bu sizler için harika bir ay olacak. Pek çok niyetiniz gerçekleşecek. Fikirleriniz  birçok noktada kabul görecek. Yaşamınızda çok daha iyi bir gelişme sağlayabilecek büyük kararlar alabileceksiniz. Bu ay borçlarınızı pozitif olarak temizleyebilmelisiniz. Sosyal hizmet yapmaya olan kişisel ilginiz manevi rahatlık kazanmanızı sağlayabilir. Geçmişte yaptığınız iyilikler için akrabalarınızdan samimi ve gerçek takdir destek göreceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasıınız. Genel olarak sağlığınız da iyi olacak ekim boyunca.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatınızda eş ya da sevgiliniz ile kalp bağınız güveniniz tutkunuz çok daha fazla güçlenecek ay boyunca. Birbirinizi destekleyici olmanın getirisi ile daha iyi bir hayatın tadını çıkaracaksınız. Çiftler keyifli zaman geçirecekler ve huzur içinde aşk hayatının tadını çıkarabilirler. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslanlar ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz bir ilişkiye başlamakta aceleci olmamalısınız.

Finans: Bu finans için güçlü bir ay olacak sizler için. Mükemmel planlarınız ve uygulamalarınız bekleyen borçları ödemenizi ve birikim yapmanızı sağlayabilir. Tasarruf yaparak gelecekteki gereksinimler için birikim yapabileceksiniz.

Kariyer: Bu ay içinde kademeli büyüme içinde olacaksınız mümkün olacak. Astlar, işle ilgili olarak sizinle samimi bir etkileşim içinde olacaksınız. İşlerinizi zamanında tamamlayacaksınız. Başarılı olabilecek işler yoluyla yolculuklar yapabilrsiniz. Vazgeçmediğiniz de hedeflerinizde başarılı olacaksınız. Bu ay boyunca güvenceniz sizin varlığınız. Performansınız işinizde takdir edilmenizi ve beklenmedik değişim ve yükselişi beraberinde getirecek sizlere. Meslek hayatınızda işten kaynaklanan bazı sorunlar nedeniyle, telaşlı hissedebilirsiniz. Etkili durumlarla yüzleşme konusunda özgüveninizi arttırmalısınız.

Sağlık: Bu ay, enerjik, aktif ve sağlıklı görüneceksiniz.

Öğrenci: Bu ay öğrenciler, çalışmalara katılmanın faydalarını görebeilirsiniz talep etmekten ve girişimci olmaktan korkmayın. Bazılarınız bu ay burs yada maddi yardımlar alabilirler.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 12, 14, 15, 16, 18, 22, 23, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık