Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2019 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Genel: Bu ay hiç bir konuda hayata kendinize olan güveninizi kaybetmeyin ve her zaman elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. Her işe öncelik vermeli ve taahhüt edilen zamana göre bunları tamamlamalısınız. Geçmiş çalışmalar ve aktiviteler bu ay sonuç vermeye başlayacaktır. Ekipsel gereksinimlere göre çoklu görevler yapabilirsiniz. Bu pratikte değerinizi ve verimliliğinizi kanıtlamanızı sağlayacaktır.İşinize başarı kazandıran şeyleri alırken kendinizden çok emin davranamlısınız. Yönetim becerileriniz takdir görecektiri. Etkili iletişiminiz kazançlı bir promosyon elde etmenizi sağlayabilir.

Aşk İlişkileri: Eş ya da sevgiliniz ile romantik bir dönem geçirebilirsiniz. Coşkulu davranışlarınız aile üyelerinizin destek ve memnuniyetinizi görmenizi sağlayabilir. Keyifli ev hayatı size rahatlık verecektir. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrepler hızlı gelişmeler ile aşkın içinde yer alabilirler.

Finans: Finansal taahhütlerde daha fazla hesaplama yapmanın zamanı geldi. Her bir taahhüt, çifte kontrolle uygun bir şekilde yerine getirilebilir olacak sizler için ekim sizler için başarı ayıdır. Davranışlarınız ile takdir göreceksiniz.

İş: İş ilerlemesi normal olarak devam eder. Konumunuzu iyileştirebilecek beklenmedik karlar elde edeceksiniz. İşletmede sık sık seyahat eder, bu sayede işe yeni işler kazanımlar elde edebilirsiniz.  Bu cesaret verici bir dönem olacak. Hedeflerinize en az çabayla ulaşmanız mümkün olacak. Mesleğinizde ilerleme bekleyebilir ve üstlerden destek alabilirsiniz.

Sağlık: Bu ay boyunca sağlığınız nötr olacaktır. Eklem ağrıları çekebilirsiniz. Fiziksel enerjiyi arttırmak için kuru meyveler alın. Gereksiz korkularınız kan basıncını artırabilir.

Öğrenci: Bu ay Akrep öğrenciler için başarılı bir ay olacaktır. Ders programını tamamlamanız gerektiğinden, yüksek öğrenime öncelik vermelisiniz. Size destek olacak yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Uğurlu Tarihler: 1, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 25, 26, 27, 30

Dikkat Edilmesi Gereken Tarihler: 2, 6, 7, 12, 15, 18, 22, 23, 24, 28, 29

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık