Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Bugün Boğa Burcunda Yeni Ay Gerçekleşecek

Bugün BOĞA burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve Sabit yıldız

ALGOL (29° Boğa) ile etkileşim içinde olacak. Şeytani düşünceler huzursuzluk şiddet eğiliminin arttığı boyun ve boğaza gelecek tehlike, şiddet ve zorbalık, şeytanilik, kazalar ve körlüklerle ilgili sorunların olabileceği fazlası ile hassas bir AY enerjisi ile karşı karşıyayız. İletişimin efendisi Merkür Bugün geri ‘’R’’ hareketine başlıyor ektiğimizi biçeceğimiz kendimize dahi itiraf etmekte güçlük çektiğimiz zayıflıklılarımız ve güçlü yanlarımızla yüzleşerek yaptıklarımızın bedelini olumlu ya da olumsuz alacağımız bir süreç! Karanlık ve kötülüğü ruh ve yaşamlarında alışkanlık haline getirenler için ise,Yalandan imparatorlukların yıkılıp gerçeğin hükmünün başlayacağı karanlığı alt eden ışığın gücünün kuşatması ile acıdan bilgeliğe güçsüzlükten güce dönüşen özel bir göksel döngü başlamakta. Farkındalıklarımız doğrultusunda niyetlerimizle şekillenen iyiliğin güçlü ve olumlu değişimlerle yenilendiği sürüncemede kalan konuların ortadan kalkması haklılıklarının ön plana çıkıp zorluklardan sonra gelen huzur ve başarının takdirini alınacağı özel ve anlamlı bir süreç. Yeni Ay enerjisi siyaset finans sağlık ve medyada beklenmedik gelişmeleri tetikleyebilir bu alanda sarsıcı gelişmeler, önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Ülkemiz açısından değerlendirdiğimizde gizli belge ve dökümanların ortaya çıkması inançlara yönelik konuların suistimaline bağlı sosyal patlamaların olabileceği hassas tehlikeli ve riskli bir sürecin içine giriyoruz. Yeni ay enerjisi Merkür geri hareketi  iş ve ev değişiklikleri ile ilgili karar verme güçlüğünede neden olabilir. Yeni aylar daima yeni başlangıçlarla ilişkilidir bu etkiyi olumlu yönde kullanabilmek için iç huzurumuza önem vermeli dua meditasyon gibi konularla yorgun ruhumuzu beslemeliyiz.

KOÇ: Bugün gerçekleşecek yeni ay hayatınızda sağlık sorunlarınız başta olmak üzere finansal rahatlamalar ilişkilerde iyileşmeleri beraberinde getirecek sizlere. İşle ilgili konularda da şans sizden yana yeni bir projeye başlayabilir kısa süre içinde popüler olabilirsiniz.

BOĞA: Yeni ay sizlere kendi yakınlarınız anne baba kardeş ten gelecek maddi manevi güzellikleri de beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda ise romantizm rüzgarı esmeye başlayacak. Haksızlığa uğradığınız her konuda da ADALET yerini bulacak.

İKİZLER: Yeni ay sizleri çok daha yaratıcı ve yenilikçi kılacak. Orijinal fikirleriniz dikkat çekip kabul görecek. İş arıyorsanız Yeni ay enerjisi sizleri başarıya taşıyacaktır. Finansal konularda rahatlamalar alacakların tahsili ile karlı yatırımlar gerçekleştirebilir bu dönemde yeni bir ev yada araba alabilirsiniz. Bekar ve aşka küskün İkizler sizler de bu enerjiyle ruh eşinizi bulabilirsiniz.

YENGEÇ: Yeni ay enerjisi ile küskün mutsuz Yengeçlerin yüzlerini güldürecek. Bu olumlu enerji iş arayan ve olumsuz cevap alan Yengeçler içinde mutlu olup yeteneklerini ortaya koyabilecekleri iş imkanını yakalamalarını sağlayacak. İş bulabilir güçlü insanlardan gelecek iş birlikleri ile kariyer hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz.

ASLAN: Yeni ay enerjisi kariyeriniz iş hayatınızla ilgili konularda etkili olacak. İş hayatınızda rahatsızlık duyduğunuz haksızlığa uğradığınız bir konunun bitmez tükenmez öfkesi içinizi yer bitirirken buna teslim olmadan rahatsızlıklarınızı birlikte çalıştığınız fikirlerine güvendiğiniz kişilerle paylaşmalı doğru sözlerle beklentilerinizi huzursuzluklarınızı ifade etmelisiniz. Etmelisiniz ki, Sorunlar çözülsün ve haklıyla haksız ortaya çıksın. Aşk hayatınızda ise arkadaşlarınız la ilişkileriniz özel hayatınızda krizlere sevdiğiniz insanla gerginliklere neden olabilir.

BAŞAK: Yeni ay enerjisi uzun zamandır ilişkisi devam eden yada yeni bir ilişkiye adım atmış olan Başaklar birlikte olduğunuz kişinin yakınlarından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir bu kişilere karşı net bir şekilde HAYIR demeyi bilmeli ve özel yaşamınızla ilgili kimsenin huzurunuzu bozmasına izin vermemelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar sizde doğru yerde doğru insanla karşılaşabilir ve kendinizi aşkın gücüne teslim olmuş bir halde bulabilirsiniz.

TERAZİ: Yeni ay enerjisi ruhunuza yorgunluklarınıza bilinçaltınıza yönelin zihninizin derinliklerinde yer etmiş sürekli rahatsızlık duyduğunuz haksızlıkları acıları yanılgıları kendinize itiraf etmekte zorlandığınız her şeyi tüm çıplaklığı ile ele alın… Kendi gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hayatınızda yeni bir sayfa açar karanlıktan aydınlığa yürüyebilirsiniz. Bunu yaptığınız anda iş ve aile hayatınızda yükünü taşıdığınız pek çok ağırlık kalkacak üzerinizden ve siz gideceğiniz yolu özgürce seçebilecek ve kararlılıkla bu yolda ilerleyebileceksiniz.

AKREP: Yeni ay enerjisi AŞK hayatınızı aydınlatacak. Siz evli ve çocuk sahibi olmayı isteyen bir Akrepseniz ailenize katılacak bebek haberi bu konuda görülen tedavinin olumlu sonucu bu ayın en güzel getirileri arasında. Bekar ve ilişkisi olmayan Akrep’ler doğru yerde doğru zamanda sizin için doğru insanla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız arkadaşlarınızdan gelecek davetleri karşılıksız bırakmayın olabildiğince sosyal olun ve yaşamın güzelliklerinin parçası olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

YAY: Yeni ay enerjisi sağlığınızla ilgili konularda etkili olabilir bu dönemde ruh ve beden sağlığınız güçlenecek. Kariyer hayatınızda ise yükselen enerjiniz ve başkalarından gelecek olumlu teklifler söz konusu olabilir, Bu dönemde aktif ve girişimci davranın hızlı düşünüp hızlı kararlar almalı ve işinizle ilgili gelişmelerde gizliliğe önem vererek hareket etmelisiniz.

OĞLAK: Yeni ay enerjisi Bekar Oğlaklar için evlilikle ilgili gelişmeleri getirebilir. Aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor. Özel hayatınızda ki istikrar iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Özellikle işinizle ilgili üzerinizde oynanan oyunları dağıtıp zümrütü anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacak gücünüze güç katacaksınız. Aşk ve iş hayatınız da bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor.

KOVA: Bugün gerçekleşen yeni ay enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızda hızlı ve önemli gelişmeler söz konusu fakat hırsla yükselmenin baş döndürücü etkisi ile hareket ederseniz şansı şansızlığa doğruyu yanlışa çevirebilirsiniz çook dikkatli davranın. Ayrıca resmi belgelerle ilgili ayrıntılara önem verin ve imza atmadan once iki kez düşünerek hareket edin.

BALIK: Yeni ay enerjisi maddi manevi sorunlarınızın aşılabilir olduğunun bilinci ile savaşçı yönünüzü ortaya koyarak başarılı olacağınız girişimlerde bulunabilirsiniz. Sezgileriniz ve rüyalarınız size rehberlik etmek için son derece güçlü yansımalarla donatacak sizleri.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık