Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Boğa 2016 Yıllık Burç Yorumları

Boğa 2016 Genel

Bu yıl 4 tutulma gerçekleşecek. İkisi Güneş, ikisi Ay tutulması. Yeni Ay’da güneş ve ay aynı burçtayken bir Güneş tutulması, Dolunay’da güneş ve ay zıt burçlardayken bir Ay tutulması gerçekleşir. Güneş ve Ay tutulmalarının etkileri 6 ile 12 ay etkili olmaktadır. Gökler rehberiniz, yolunuz ışık olsun.

Bu sene sevgili Boğa burçlarını yoğun bir çalışma temposu bekliyor. Hem sizin hem de eşinizin iş hayatınıza odaklanacak büyük başarıların altına imzanızı atacaksınız. 2016 Kariyer hayatınız için oldukça iyi görünüyor ev ve aile hayatınız oldukça heyecan verici, hummalı birazcık ta bunaltıcı bir hal alabilir. Kalp bölgenizde ortaya çıkabilecek sağlık sorunları konusunda tedbirli olmanız için uyarıyor gökyüzü sizleri. Bu sene dinlenmek için kendinize vakit ayırmanız şart, çünkü maddi durumunuzu güçlendirmek için sarf edeceğiniz çaba, sağlığınızı tehdit edebilir. Mart ayındaki tutulmalar kariyeriniz için çok kısa süreli sektelere neden olabilir. Aşk hayatınızda ise 27 Nisan ve sonrasında şahane etkiler söz konusu. Pluto ve Jüpiter üçgeni yeni şeyler keşfetmenize yardımcı olacak ve her konuda anlayışınızı davranışlarınızı keskinleştirecek. Daha önce olmadığınız kadar gizemli çok yönlü olmaya başlayacaksınız. Uzun seyahatler farklı kültürler fazlası ile ilginizi çekecek bu yıl . Yaptığınız mesleğe göre üstün bilgiler elde edecek işinizin derinliklerine inerek hem maddi hem manevi kazanmaya başlayacaksınız. Tutku ve heyecan 2016 nın şifresi sizler için. Ruhsal yolculuğunuz inançlarınızla gelişecek ve siz kendi devriminizi gerçekleştirebilmenin mucizelerini şükrünü yaşayacaksınız. Meslek hayatınızda rakiple4r ve düşmanlıklar bu sene tüm çabalamalarına karşın kazdıkları kuyulara kendileri düşecekler. Ufak tefek olumsuzluklar sizler üzerinde etkili dahi olmayacak. Dahiyane fikirleriniz kabul görecek ve siz mesleğin hangi alanda ise o alanda önemli ilklerin gerçekleşmesinin öncüsü olacaksınız. Yılın ilk 3 ayı mücadele gerektiren konular enerjinizi düşürmemeli. Dernekler, işbirlikleri ve dostluklarla ilgili her şey Şansı yeniden gün ışığına çıkacak ve başarının ALTIN Tacını başınıza takacak. Bu sene sağlığınız ve kilo dengeniz için ekstra çaba göstermeli fiziksel enerjinizi dengelemek ve formda kalmak için çeşitli faaliyetler de bulunmalısınız.

BOĞA BURCU İÇİN DİKKATLİ OLUNMASI GEREKEN TARİHLER.
Ay Aslan, Kova, Yay veya Koç burcunda olduğu günler de öfkenizi kontrol altında tutmalı önemli kararlar almamalısınız. Mars Akrep, Kova ya da Aslan burcuna girdiğinde sakin olmalı diplomatik davranarak hareket etmelisiniz. Derinden sakince ilerlemeniz gereken zamanlar 19 Mart 3 Nisan arası tereddütler yanlış kararlara neden olabilir özellikle iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. 12 Eylül 10 Ekim tarihleri arasında aile ve mali konulara ilişkin kararlar almaktan kaçının. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

BOĞA 2016
Aşk ve İlişkiler

Büyük iyilik Jüpiter Ağustos 2015 ten b Eylül 2016 ya kadar ilişkiler konusunda sizleri desteklemekte. Romantizm şehvet ve aşk kalıcı ilişkileri beraberinde getirebilir sizlere. Evli Boğalar içinde heyecan romantizm ve tutkunun arttığı bir yıl karşılıyor sizleri. Çocuk sahibi olmayı düşünen Boğa’lar aileye yeni bir bebeğin katılması ile mutluluklarına mutluluk katabilirler. Bekar Boğalar 2016 da özel bir insanla sevgi ile yaşayacağınız deneyimler sizleri her bakımdan yenileyip güçlendirecektir. 2016 yılında Jüpiter ve Pluto ile üçgen olduğundan, düşünce yolunuzu etkileyen size dünya üzerine yeni bir bakış açısı sunan çok özel deneyimler yaşatabilir. Evli Boğalar eşinizin engellerle yüzleşeceği yaşanılan zorlukların nedenini fark edip kabullenip size olan minnet ve sevgisinin artacağı bir yıldasınız. UYANIŞ ve SEVGİNİN ZAFERİ. Kafa karıştırıcı olumsuzluklar çekip gidiyor hayatınızdan ve siz geçmişin acılarını arkanızda bıraktığınızda ışığı buluyor ve bir daha karanlık günlere dönmemek üzere sevgi ile ilerliyorsunuz.

BOĞA 2016
Kariyer ve Finans

Bu yıl yeteneklerinin aklınızın maddi manevi mükafatını alacaksınız yeter ki çok kararlı davranın ve bildiğiniz yolda ilerlemeye devam edin. Eğer yaratıcılık sanatsal konularla ilgili bir meslek sahibiyseniz size bu alanda hayran olunacak kendinizi çok daha iyi ifade edecek hayranlık uyandıracaksınız. Ayrıca tüm çevrenizi şaşırtacağınız başarmak için büyük bir güce sahip olduğunuzu herkese göstereceksiniz. 2016 tam olarak kolay bir yıl değil sizler için, Yıldızların öğretmeni Satürn, meslek çıkarları için ahlaksız insanlarla karşılaşıp mücadele etmeniz gereken zorlukları da çıkaracak karşınıza. Fakat amaçlarına erişemeyecekler finans ve yatırımlarla ilgili güçlü karar verme yetiniz nedeniyle siz KAZANAN olacaksınız., Mars'ın Retro geri hareket döngüsü işbirlikleri ya da özellikle Nisan-Mayıs dönemlerinde sözleşmeleri mahvedebilir dikkatli davranmalısınız. Haziran ve sonbahar aylarında başlayıp Ekim 2017 kadar 13 ay boyunca sizleri kazançlı çıkartacak bir işe sahip olmayan Boğalar iş bulabilir kendi işlerini kurabilir var olan işlerini büyük kitlelere ulaştırabilirler. Eylül 2016 üretken başarılarla dolu başarılı bir süreç sizler için. Ekim ve Kasım 2016 rekabet mücadeleler işbirlikleri ve sözleşmeler, yeni ittifaklar sizleri daha da tanıtırken büyük şansları da beraberinde getirecek.

Boğa 2016 Sağlık
Bu yıl kilo problemlerinde artış yaşanabilir. Yükselen çalışma temposu ve rakiplerin sizi hedef alan oyunları kalple ilgili sağlık sorunlarına neden olabilir. Yıl boyunca sağlıkla ilgili kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. Baharatlı ve yağlı lezzetlerden uzaklaşmanızın zamanı geldi. Aktif olun, enerjinizi güçlü tutmak için mutlaka bedeninizi rahatlatacak bir spor dalı ile ilgilenin ve yorgunluktan olabildiğince uzak tutun kendinizi Bu sene mide, bağırsaklar ve eklemlerde sorunlarla karşılaşmanızda muhtemeldir. Bunun yanı sıra, göz sağlığınıza bağlı baş ağrıları yaşayabilir.

Ocak Boğa 2016

Gökyüzü Ocak ayının başlarında sağlığınız için iniş çıkışlar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. İş hayatınızda prestijiniz artacak ve saygınlığınıza saygınlık katılacak. Rahu Transiti finansal konularda ilerleme ve iş hayatınızda kazanımlar sağlayacak sizlere. Güçlü kişilerden gelecek destek iş birlikleri söz konusu. Bu ay mali konular için mükemmeldir. Düşmanlarınız tarafından oluşturulan engeller sona erecek. Venüs ve 9ncu evinizde ki enerjiler sizler şansı arttıracak adeta harika deneyimler getirecek sizlere. Kendinize olan güveniniz para kazanmak için iyi şansı yakalamanızı sağlayacak.

Şubat BOĞA 2016

Gökyüzü şubat ayında, sabrınızın, cesaretinizin, enerjinizin ve gücü ile çalışmalarınızın karşılığını alacağınızı müjdelemekte. Kısa mesafeli yolculuklar size önemli şansları getirebilir. Sizin başarınız sevdiklerinizi ve eşinizi gururlandırıp mutlu edecektir. Ailevi konularda yaşanacak olumlu gelişmelerde ay boyunca enerjinizi yükseltecektir. Arkadaşlar bu ay size yardımcı olmayacak hatta sorun çıkartacaklardır arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. Bu ay gelirleriniz de giderleriniz de yükselir endişe etmeyin.

Mart BOĞA 2016

Retro da olan Jüpiter Rahu ile bağlantılı bulunmakta. Bu durum mali istikrarsızlığa neden olabilir. Finansal planlama, tasarruf gibi konuları çok dikkatli yapmalı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız. Aile büyüklerinizin uyarılarını dikkate almak akıllıca olacaktır. Bu ay gerçekleşecek tutulmaların etkisi ile geçmişte özel yaşamınızda sorunlara neden olmuş kişilerin gerçek yüzleri tam anlamı ile ortaya çıkacak ve yaşadıkları zorluklara şahitlik edecek değerlerinize sahip çıkabilmenin haklı gururunu ve şükrünü yaşayacaksınız.

Nisan BOĞA 2016

Nisan ayı mali ve finansal konularda orta düzeyde ilerleyebilir. Jüpiter'in yansıması ile mali ikilemler tereddütler ay boyunca sağlıklı kararlar vermekte zorlanmanıza neden olabilir. Ay ortasından itibaren finansal konularda engellemelere rağmen karşınıza çıkacak yeter ki ikilemde kalmadan kararlılıkla hareket edin.

Mayıs BOĞA 2015

Bu ay her zamankinden dikkatli ve detaycı olmalısınız. Yıldızların öğretmeni SATÜRN 7nci evinizde transitte. Satürn etkisi alt batınla ilgili organlarda hastalıklara yol açabilir. 7nci ev eşin evi anlamına geldiği gibi, eşiniz sağlığı ile ilgili konularda da dikkatli olması gerektiği konusunda uyarıcı. Yönetici gezegeniniz Venüs ün konumu da bu ay için sağlığınız la ilgili konularda uygun değildir. Venüs Merkür ve Güneş aynı evde bunun için bu ay dinlenmeye vakit ayırmalı rutin bir sağlık kontrolünden geçmelisiniz.

Haziran BOĞA 2016
Gökyüzü bu ay iş değiştirmek isteyen Boğaların arzularını gerçekleştirebileceklerini müjdelemekte. İş hayatınız da tanınırlığınız la birlikte iş yükünüz de artacaktır. Şans ay boyunca tamamen size destek olacaktır. Sonuç olarak, profesyonel çabaları nedeniyle kazançlarınız ve başarınız artacak. Fakat Evlilik hayatınızda çalışma hayatınızda artan temponuz yüzünden yeterli zamanı ailenize ayıramamanızdan dolayı sorunlar yaşanabilir. Bunu telafi edebilmek elinizde endişe etmeyin. İlerleme artı prestijinizin yükseleceği bir aydasınız.

Temmuz BOĞA 2016

Güneş ve Ay'ın birlikte parayı temsil eden 2nci evinizde ikamet edecek ve sağlık sorunları olan Boğaları sevindirecek. Aynı zamanda bu güçlü enerji zenginlik ve refah içinde büyük etkileri beraberinde getirecek sizlere. Rahu aile ve kariyeri etkileyen 4ncü ve 10nu evlerinizde etkili olacak. Düşmanlıklar size zarar veremeyecek özellikle politika ile ilgilenen Boğalar için verimli bir dönem. Planlarınızı başarı ile ortaya koyabilecek önemli ve karlı yatırımlar gerçekleştirebileceksiniz.

Ağustos BOĞA 2016
Bu ay sizler için büyük şanslar söz konusu. Madden manen kazançlarınız artıyor ve siz büyük işlerle başarı ile adınızdan fazlası ile bahsettirmeye başlıyorsunuz. Bu enerji kalıcı işleri beraberinde getirecek sizlere. Finansal engeller tamamen ardınızda kalıyor Cesaret, coşku ve iş ile ilgili karlar ayın getirileri arasında. Bu ay bekar Boğa’lar kalıcı beraberliklere adım atabilirler.

Eylül BOĞA 2016

Güneş -Rahu kavuşumu bu ay olacak. Bu enerji çocukların mutluluğu için elverişli değildir. Özellikle Öğrenci Boğa lar kendilerine olan güvenini kaybedebilir eğitmenleri ile iletişim zorlukları yaşayabilirler. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğalar aşk konularında çok dikkatli olmalısınız. İhanete uğradığınız şüphesi ile birlikte olduğunuz insana büyük bir haksızlık yapabilir sırf şüphelerinizden sizde gelip geçici bir ilişkinin içine girebilirsiniz DİKKATLİ davranın. Güneş -Rahu kavuşumu bu ayın sona erecek. Bu ay iletişimin efendisi Merkür de Retro geri harekette olacak. Su tesisatınız ve otomobilinizle ilgili sorunlara neden olabilir.

Ekim BOĞA 2016

Ekim size bilgi akıl cesaret ile doğru tercihler ve kazanımları beraberinde getirecek. Yılın ilk dönemlerinde yaptığınız tasarrufun faydalarını deneyimleyeceksiniz. Fakat ay boyunca öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Düşmanlarınıza karşı önemli stratejiler gerçekleştirip karşı ataklarla onları alt edeceğiniz bir aydasınız. Liderlik vasfınız ve parlak zekanız sayesinde düşmanlarınızı deyim yerinde ise yıkacaksınız. Evli Boğalar için son derece şanslı bir ay.

Kasım BOĞA 2016

Ketu Kova burcunda transitte olacak Rahu ise Aslan burcunda. Jüpiter Başak burcunda iletişimin evi ise Merkür 5nci evinizde etkili olacak. Sağlığınızın hassasiyet kazandığı bir ay. Bekar Boğalar evlilik kararı alabilir ay içinde bu hayalinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Maddi konularda ek gelirler yurt dışı ile ilgili önemli bağlantılar kazançlar ve takdir edileceğiniz gelişmeler söz konusu olacaktır.

Aralık BOĞA 2016

Bu ay size mutluluk ve refahı getirmekte. Aralık tam anlamı ile sizin ayınız. Kazanımlarınız tahminlerinizin çok üzerinde olabilir kazandıklarınızı aile ve arkadaşlarınızla paylaşacak çabalarınız ve yardımlarınızdan dolayı takdir edileceksiniz. Yazılım işi ve mühendislikle ilgili meslek sahibi Boğalar uluslararası başarılar elde etmeniz mümkün. Sizin fikir ve önerileriniz kabul edilip takdir edilecektir. Zaman isteklerinizi yerine getirmek için işlerken merhamet duygunuzu size geçmişte göstermeyenlere harcamamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık