Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Burcunda Güneş Tutulmasının Ülkemize ve Burçlara Etkileri

Başak Güneş tutulmasının yansıması ile dünya ve ülkemizde sağlık, ilişkiler, finans, ve kariyer ile ilgili konularda ani değişiklikler Suikastlar şüpheli ölümler finans piyasalarında gerçekleşecek ani gelişmeler ve yöneticileri ilgilendiren konularda skandallar ve büyük değişimler söz konusu olabilir. Kasırga ve Tufanlar hava yolu ile bulaşan salgın hastalıklar ilaç zehirlenmeleri etkili olabilir. Güneş Tutulması Değişken burçların Başak Balık kötü sağlık, para ani kaybına neden olur ya da kontrol edilemeyen mali işlemler, uykusuzluk,. Yükselen ve Ay burcu Aslan ve Başak, Yay, Oğlak, Kova, Koç ve Yengeç olanlar tutulma enerjisi zihinsel rahatsızlıklara huzursuzluklara uyku problemlerine neden olabilir. Balık burcu mensupları tutulmadan bir kaç gün sonra kaybettikleri enerjiyi toparlayabilecekler. Fakat Balık burcunun 2nci 10 gününde doğanlar yediklerinize içtiklerinize dikkat etmeli ikili ilişkilerinizde dürüst olup gizli saklı işler içinde olmamalısınız. Hint astrolojisine göre UTTARAPHALGUNİ takım yıldızı altında doğanların hayatlarında kaoslar beklenmedik ani değişimler kontrol edemeyecekleri olaylar yaşanabilir. Uttra Phalguni (26°40’Aslan - 10°00’Başak) Güneş – Merkür etkisi hakim kişilerdir.
Eğer Krittika, UttaraPhalguni veya Uttarashada takımyıldızları, altında doğmuş Yükselen burcu Ay burcu Aslan kişisi iseniz Eylül sonuna kadar yaşamınızın her alanında dikkatli davranmalı yeni ortaklıklar dan ilişkilerden uzak durmanız yararınıza olacaktır.

BURÇLARA ETKİLERİ

KOÇ Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 6ncı evinizde gerçekleşecek. Hastalıklar günlük yasamınızda sorunlara ve ev kazalarına sebep olabilir. İş yaptığınız kişilerden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir.

BOĞA Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 5nci evinizde gerçekleşecek. Çocuklarımızla aşk hayatımızla ilgili konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlahi adalet doğrudan yana güçleniyor ve hakkınızı almanın mutluluğunu yaşamaya başlıyorsunuz.

İKİZLER Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 4ncü evinizde gerçekleşecek. Ailevi konularda geçmişle ilgili meselelerde sorunlar yada olumlu etkiler yaşanabilir. Adaletli ve gerçekçi davranmalısınız.

YENGEÇ Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 3ncü evinizde gerçekleşecek. Yolculuklarda sorunlar yakın çevre ve kardeşlerle ilgili problemler yaşanabilir.

ASLAN Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 2nci evinizde gerçekleşecek. Finansal sürprizler ya da sıkıntılar yaşanabilir. Risklerden uzak durmalı yeniliklere açık olmalısınız.

BAŞAK Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 1nci evinizde gerçekleşecek. Kişisel anlamda değişimler yaşanacaktır. Bitmesi gerekenin bitip yeni başlangıçlarla dolu bir süreç. Arınma güçlenme ve diriliş.

TERAZİ Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 12nci evinizde gerçekleşecek. Ruhsal ve psikolojik sorunlar yaşanabilir gizli düşmanlıklarlar karşılaşabiliriz. Yada ruhsal deneyimlerimiz artar ve düşmanları fark ederek alt edebilirsiniz.

AKREP Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 11nci evinizde gerçekleşecek. Dostlar ve birlikte hareket ettiğiniz insanlarla acı tatlı olaylar deneyimleyebilir. Yeni insanlar la yeni başlangıçlar yapabiliriz.

YAY Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 10ncu evinizde gerçekleşecek. Kariyer hayatımızda beklenmedik değişimler yaşanabilir. Bir anda kalıcı bir başarı ile ün kazanabilir yada var olanı kaybedebilirsiniz.

OĞLAK Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 9ncu evinizde gerçekleşecek. Eğitim uzun yolculuklar la ilgili sıkıntılar yada süprizler söz konusu olabilir.

KOVA Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 8nci evinizde gerçekleşecek. Hükümet hukuk miras gibi konularla ilgili sorunlar gündeme gelebilir ve cinsel hayatınızda farklı deneyimler yaşanabilir. Pişmanlık yada mutluluk getirecek deneyimler.

BALIK Burcu: Başak burcundaki güneş tutulması sizlerin 7nci evinizde gerçekleşecek. Evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir yada tam tersi sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir.

Dr.Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık