Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Burcunda Dolunay

12 MART 2017 Saat: 17:54'te Başak burcunda Hint astrolojisindeki adı ile “Kanya” da DOLUNAY gerçekleşecek. Kanya ‘’Bakire saf ve dişidir.’’Kanya kişisi Pratik ve maddiyatçıdır. Dünyevi arzular ve maddeye verdiği önem Başak Hint astrolojisinde “Kanya” a DOLUNAY gerçekleşecek. Kanya ‘’Bakire saf ve dişidir.’’ Bu Dolunay Siyahtan Beyaza erişmemiz başkalarının neden olduğu yanlışlarımızı fark edip düzeltmemiz aklımızı kullanıp aydınlanmak için çaba göstermemiz adına oldukça önemli buluyorum. BAŞAK DOLUNAY'ı Zorlayıcı gökyüzü enerjilerinde aydınlanmamız için bir fırsata dönüşebilir uyananlar için ben bu Dolunay enerjini Hz.Mevlananın bu sözü ile bağdaştırıyorum. Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstüne yağar. Ama unutma ki, rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar. Başak dolunayı diğer planet ve sabit yıldızların etkileşimi ile tüm dünyada doğal afetlerde artış deprem ve patlamalar denizde hava’ da yaşanacak olumsuzluklar deniz uçak demiryolu ve trafik kazaları dikkatsizlik sonucu trajedilere neden olabilir. Dünya ve ülkemiz açısından bireysel olarak payımıza düşen, Anlayıştan uzak uyuşmazlıkların büyük çatışmaları kazalardan, doğal afetlere dayalı her türlü olayı yoğunlaştırabileceğinin bilinci ile öfkeden uzak durmalıyız. Bireysel olarak , saldırganlık, öfke, korku, suçluluk, utanç, korku, paranoya, bencillik, bağımlılık, depresyon ve sinir bozuklukları takıntılar özellikle değişken burçları daha yoğun bir şekilde etkileyebilir.

DOLUNAY; Ay 28 günlük turunun yarısını tamamlar . Dolunay günlerinde sorunlar duygusal ruhsal gerginlikler huzursuzluklar tartışmalar yoğunluk kazanır. Negatif enerjiler çarpışmaktadır etrafımızda; Bu durumu nasıl pozitife çevirebileceğimiz ise ruhlarımızın iyi taraflarını ön plana çıkarmakta ki tavrımızla ilişkili.

Bilmediğimizin farkına varmak gelişmek öğrenmek için kullanabilirsek Başak dolunayının enerjileriniz Merhamet ve Sevgi ruhlarımızın en saf haline erişmemiz için büyük fırsatları beraberinde getirebilir bizlere. Yeter’ki kinden nefretten ve tüm kötülüklerin anası KISKANÇLIK’tan ruhlarımızı arındırabilelim. Buda’nın söyleminde ki gibi, Nefret ve öfke biriktirmek zehir içip karşısındakinin ölmesini beklemeye benzer. Öfke kontrolümüzü sağladığımız takdirde farkındalığımız doğrultusunda yeni başlangıçlar ve gücü doğru kullanabilme yetimiz her birimizi karanlıktan aydınlığa çıkarmak için yeterli olacaktır. Bireysel olarak güçlü ve kararlı karaktere sahip olanlar bu zorlayıcı enerjileri pozitif yönde değerlendirerek güçlerine güç katabilir ve bu zorlu süreci doğru yöneterek önemli güçlü ortaklıklar, işbirlikleri, ile yenilemeler ya da yeniden değerlendirmeler le büyük ve mutluluk verici gelişmeler yaşayabiliriz. Özellikle değişken burçlar olan İkizler Başak Yay ve Balıklar Dolunay ve takip eden hafta boyunca sakin sağduyulu, diplomatik ve işbirliği içinde olmalılar ve özel yaşamlarında birlikteliklerine dışarıdan gelecek her türlü davranışa karşı korumacı olmalı geçmişte yaptıkları hataları tekrar etmemeliler.. Değişken burçlar İkizler, Başak, Yay, Balık gerçekçi dürüst olmalı kendi hatalarının farkına vararak sağ duyu içinde hareket etmemeliler. Ayrıca bu burçlar beklemedikleri tepkiler ile karşı karşıya kalabilirler kıskanç kişilerin sözlü saldırıları iş ve özel hayatlarında huzur kaçırıcı davranışları ile karşılaşabilirler bu durumlara karşı stratejik davranmalı ve bu kişilere ayna görevi yapıp kendi çirkinlikleri ile yüzleştirmeyi seçmeliler. İş hayatlarında kararlılık onları başarılı ve kazançlı çıkartacak. Zorlukları fırsatlara çevirebilirler.

İkizler Yay Başak ve Balıklar bu dolunay enerjisinden çok daha yoğun etkilenebilirler. Başak Dolunay'ının burçlara yansımalarını www.astrodeha.com'dan HAFTALIK BURÇ YORUMLARI köşemizden okuyabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık