Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak 2016 Yıllık Burç Yorumları

Başak 2016 Genel
Olgunluk sakinlik agresif tutumlardan uzaklaşmaya başlayacağınız bir yıl karşılıyor sizleri. Eylül ayına kadar kariyer hayatınızda bazı engellemelerle karşılaşacak olsanız da iş hayatınızda perde arkasında iyi bağlantılar kurmak için gayet elverişli durumlarla karşı karşıya kalacaksınız. Bu sene iş hayatınızda oldukça fazla rekabet edecek ve çabalarınızın karşılığını Eylül ayında başarılı bir şekilde almaya başlayacaksınız. 2014 senesinin ortasından beri sizleri fazlası ile bunaltmış olan ilişkilerinizdeki sıkıntılar, Şubat ayından itibaren yok olmaya başlayacak ve Eylül ayından sonra karşınıza hem kariyer hem de ilişkiler anlamında fırsatlar çıkacak. Ufkunuzun genişlediği Yabancı ülkeler ve yabancılar ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir yıldasınız. Yılın ilk 9 aylık kısmında kaybettiğiniz yaşama sevincini yeniden kazanacak ve yönetmeyi öğrenebilmenin getirdiği güzellikleri deneyimlemeye başlayacaksınız. 4 evinizde ki öğretmen Satürn ev, aile mülk gibi konularda yaşanacak gelişmeleri beraberinde getirecek. Sağlık sorunları olan aile bireylerinizle ilgilenebilir yeni bir ev alabilir ev değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Kardeşleri ile sorunlar yaşayan Başaklar haksızlığa uğradıkları konularda haklarını hukuk yolu ile elde edebilecekleri bir yıldalar.

Başak 2016
Aşk ve İlişkiler

Bu sene aşkta yüzünüz gülmeye başlıyor sorunlu ilişkileriniz sonlanıyor ve siz ne istediğiniz bilen tavrınız yükselen enerjinizle doğru insanla hayatınızı birleştirebileceğiniz şanslar elde ediyorsunuz. Artık geçmişin olumsuz izlerini yüreğinizden zihninizden silip atmanın zamanı geldi. Yeni başlangıçlar mutlu ve uyumlu bir ilişki sizleri beklemekte. İkili ilişkilerinizde yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketlerinde dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Özellikle Mart Mayıs Ağustos ve Eylül ayları aşk hayatınızda keyifli gelişmelerin gerçekleşebileceği güzel dönem. Evli Başaklar içinde en romantik aylar Şubat Mart Ağustos ve Kasım ayları. 2016 boyunca aşkta kalıcı ve olumlu etkilerle karşı karşıyasınız yeter ki başkalarının etkisi altında kalarak kararlar almayın.

Başak 2016
Kariyer ve Finans

Burcunuzda ilerleyen büyük iyilik Jüpiter sizlere başarı getiriyor iş ve eğitim hayatınızda yeni yönelimler organize edilmiş girişimler ve iş birlikleri büyüme ve kazancı beraberinde getirecek sizlere. Kendinize güvenerek hareket etmeli ve büyük hedefler için parlak zekanızı ortaya koymalısınız. Hukuk doktora turizm ithalat ihracat işleri ile iglili konularda şans sizden yana karşılaşacağınız olanakları başarıya çevirecek güce sahipsiniz. Yurt dışı ile ilgili eğitim planlarınız varsa bu yıl bunu gerçekleştirebilirsiniz. yapmak, Eylül 2016 yılına kadar Jüpiter'in desteği yararlanabilirsiniz. Devlet le iş yapan Başaklar da çıkarılacak kanunlarla meslek hayatınızda rahatlamalar yaşayabilir zorlandığınız konularda kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Bu yıl başarılı olmak için güvenliğinize çok önem vermeli sadece güvene dayalı profesyonellikten uzak yaklaşımlarla iş hayatınızı yönlendirmemelisiniz.

BAŞAK burcu için dikkat edilmesi gereken tarihler

16 Şubat Mart 12 kadar olan süreçte mali konularda risk almaktan uzak durmalı kişisel güvenliğinize her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz. Büyük yatırımlar ve önemli kararlar zaman dilimi içinde alınmamalıdır. Ay Aslan, Kova yada Koç burcunda olduğunda sakin davranmalı ve mümkünse uzun seyahat ve yolculukları yapmamalısınız. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Başak 2016 Sağlık
Bu sene eskiden geçirdiğiniz sağlık sorunlarının tekrarını yaşamamak için periyodik sağlık kontrolünden geçmeniz faydalı olacaktır. 11 Ağustosa kadar zihinsel rahatsızlıklar boğaz sindirim problemleri gastrit gibi sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısınız.

Ocak BAŞAK 2016
Bu ay işinizle ilgili konularda yaratıcı yönleriniz adeta bir sanatçı edası ile işinize yansıyacaktır. Mali konularda küçük ama olumlu yönde iyileşmelerle sorunlarınızı aşmaya başlayacaksınız. Ortaklıkları olan Başaklar ay ortasında sorunlarla karşılaşabilir ve akılcı diplomatik yaklaşımlarla bozulan ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir karlı duruma geçebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde de borç alacak dengesine dikkat etmeli verdiğiniz paraların geri ödenmeyeceğini bilerek arkadaşlarınızla finans konularında alışverişlerinizde dikkatle kararlar vermelisiniz.

Şubat BAŞAK 2016
Bu ay yeni bir araç alabilir aracınızı değiştirebilirsiniz. Mali konularda yaşadığınız gelişmeleri gizli tutmalı işinizle ilgili konularda her fikrinizi ulu orta paylaşmadan hareket etmelisiniz. İşinizle ilgili konularda başarı çıtanızın yükseldiği bir aydasınız. Bu olumlu etki eğitim hayatınızda da geçerli başarılarınız takdir edilecek. Başarınızın takdiri olarak ödüllendirilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise belirsizlikler sona eriyor.

Mart BAŞAK 2016
Evli Başaklar aşk ve aile hayatınızda inişli çıkışlı bir ay sizleri karşılamakta. Eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilir sizden uzaklaştığı endişesi ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Küçük meseleleri büyütmemeli anlayışlı yaklaşımlarınızla ilişkinizde yapıcı bir tutum sergilemelisiniz. Bu ay işinizle ilgili konularda doğruluğundan emin olmadığınız işlerin içinde yer almamaya ekstra özen göstermelisiniz. Bekar Başaklar sizler de sürpriz gelişmeler le hayatınızın aşkını bulabilirsiniz.

Nisan BAŞAK 2016
Sağlığınızla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Orta yaş ve üzeri başaklar dizlerinizde ki ağrıları dikkate almalısınız. Ayın ilk döneminde dizlerinizle ilgili bir operasyon geçirebilir başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Aile çocuklar ve eve ait konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizleri fazlası ile mutlu edecektir. İş hayatınızda ise kararlarınızda temkinli olmalı ayrıntılara her zamankinden fazla önem vermelisiniz.

Mayıs BAŞAK 2016
Büyük iyilik Jüpiter ve Rahu nun 12nci evinizi ziyareti hayatınızla ilgili önemli bir dönemecin habercisi. İşinizle ilgili aklınızı yeteneklerinizi engellemelere rağmen ortaya koyarak mutlak başarıyı yakalayabileceğiniz özel bir aydasınız. Özveri=Başarı. Özel yaşamınızda ise evli Başaklar gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilir ilişkinizi bozma çabası içinde olan insanların entrikaları iler karşı karşıya kalabilirsiniz. Eşinizle iletişime önem vermeli ve birlikte hareket ederek oynanmak istenen oyunu bozmalısınız. Bu ay yatırım yapmaktan kredi başvurularında bulunmaktan uzak durmalısınız.

Haziran BAŞAK 2016
Siyasetle ilgilenen Başaklar için başarılı bir ay olacak Haziran. Hızlı değişimler siyasi anlamda ön plana çıkmalarına yardımcı olacak. İş ve eğitim hayatınızda sorumluluklarınızı yerine getirmekte isteksiz olabilir kendinizi baskı altında hissederek nedensiz bir tembellik içinde olabilirsiniz aman dikkat. Bu size pahalıya mal olabilir. Özel yaşamınızda ise olumlu enerjiler söz konusu arkadaşlar aile ve aşk ay boyunca sizleri mutlu etmeye yetecek. İş ve eğitim hayatınızda şansınıza güvenerek hareket etmemeli ve sorumluluklarınızı yerine getirmek için mücadele etmelisiniz.

Temmuz BAŞAK 2016
Ayın ilk 10 günü aile ve iş hayatınızda yaşanabilecek anlaşmazlıklara karşı yapıcı bir tutum içinde olmalı fevri davranışlar sergileyip bağları kopartacak tarzda yaklaşımlarda bulunmamalısınız. Aile içinde yaşanacak çatışmalar iş hayatınıza da başarısızlık olarak yansıyacaktır. İş ve finansal konularda rakiplerinizle yarış içinde olmadan bireysel olarak yapmanız gerekenlere odaklanın ve kazanın. Önemli yatırımlar için acele kararlar vermemeniz gereken bir aydasınız. Ay ın son haftası evli Başaklar eşinizle kıskançlığa bağlı tartışmalar huzurunuzun kaçmasına neden olabilir.

Ağustos BAŞAK 2016

Bu ay beklentilerinizi gerçekleştirmek için daha fazla mücadele etmeli işinizle ilgili konularda kararlarınızı netleştirip tereddütlerden uzak kalarak hareket etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ayın ilk yarısı sorunlar yaşanabilir yanlış teşhis sonucu kısa süreli bir panik yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin bu geçici bir durum olacaktır. Özel yaşamınızda ise geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir gerçekleşecek yüzleşmelerle tam anlamı ile rahatlayıp var olan ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine oturtabilirsiniz.

Eylül BAŞAK 2016
Bu ay iç huzurunuzu dengelemekte zorlanabilir belli alışkanlıklarınızdan kendi kendinize rahatsızlık duyabilirsiniz. Bu surum sizleri kişisel gelişimle ilgili konulara yönlendirip başarılı sonuçlar almanıza katkıda bulunabilir. İşinizle ilgili konularda azimli çalışmalarınızın karşılığını alacağınız bir aydasınız. Ekip çalışmaları iş birlikleri güçlendirecek sizleri. Öğrenci Başaklar kendinize olan güveniniz yeteneklerinizi başarı ile ortaya koyup takdir edilmenizi sağlayacak.

Ekim BAŞAK 2016

Maddi ve mesleki konularda istikrarlı bir ay karşılıyor sizleri. Yeni bir şeyler yapabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Sağlığınız la ilgili konularda yaşanacak gelişmelerde enerjinizi yükseltecektir. Ay boyunca aşk ve iş hayatınızda şans sizinle ilerleyecek. Evli Başaklar aileye yeni katılacak bir bebekle mutluluğunuzu perçinleyebilirsiniz. İyi şans sizlerle. Bekar Başaklar bu ay yeni ve kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Kasım BAŞAK 2016
Düşmanca davranışlarla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız. Özellikle iş hayatınızda size zarar vermek isteyen kişilere karşı dikkatli olmalı çalışma arkadaşlarınızın her birine güvenerek hareket etmemelisiniz. Dolduruşa gelebilir kendi söylediklerinizin esiri olarak kayıplarla karşı karşıya kalabilirsiniz dikkatli davranın. Ayın 2nci yarısında her şey normale dönecektir. Fakat siz yine de ay boyunca kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin ve fevri olmamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda ise birlikte olduğunuz insanın desteği sizleri güçlü kılacak.

Aralık BAŞAK 2016
Bu ay sizler için karışık etkilerle dolu. Özellikle iş hayatınızda duyacağınız her şeyi dikkate alın ve çalışmalarınızla ilgili istihbarat yaparak tedbirli davranın. Finansal konularda zarar görmenizi isteyen kişilerin yanlış yönlendirmelerine karşı uyanık olmalısınız. Şansınız yükseliyor ve siz kazanmaya başarınızla adınızdan söz ettirmeye başlıyorsunuz. İş değişikliği yapmayı düşünüyorsanız bunu bu ay içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bencilce yaklaşımlardan tek taraflı isteklerden uzaklaşmanız olası sorunların da ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık