Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık 2016 Yıllık Burç Yorumları

Balık 2016 Genel
Sevgili Balıklar 2014’ün ortalarından beri ciddi anlamda bir dizi sınavdan geçtiniz. Şansı nadiren de olsa yakalamış olsanız da talihlerini döndürecek fırsatların karşınıza çıktığı söylenemez. Bu durum, 2016 yılında da sürecek ancak ilişkileriniz vasıtasıyla yakalayacağınız şans ile Eylül ayından sonra bariz bir şekilde talihsizlikleri arkanızda bırakmaya başlayacaksınız. Eylül ayından önceyse, iş ve eğitim hayatınızda rekabet etmeye ve kendileri adına sesinizi yükseltmeye geçtiğini bir buçuk senede olduğundan daha hazır olacaksanız. Ayrıca, bu sene dostluklarınızın arttığını ve ileride yıllar boyunca size yardım elini uzatmaktan çekinmeyecek gerçek dostlarınızın olduğunu göreceksiniz. Eylül ayında büyük iyilik Jüpiter Balık burcunun '8'inci evinde etkili olacak. Ek gelirler finansal konularda fırsatlarla yılın son üç ayı gayrimenkul yatırımları ve her geçen yıl büyüyecek bir işin kurucusu olmanızı sağlayabilir. 2016 Sevgili Balıklar için üzerlerine serpilmiş ölü toprağından silkelenip uyanışa geçecekleri ruhani yönleri keşfedip kendilerini geliştirebilecekleri özel bir yıl olacak. Kariyer evinizde etkili olan öğretmen Satürn sizleri kariyer hayatınızda zorlayacak olsa da bu zorlukları nasıl çözüme kavuşturabileceğiniz konusunda yeni arayışlara yönelmenizi tekrar eden hatalarınızı fark ederek düzeltmenizi sağlayacak etkileşimlere de neden olacak. Mars geri hareketi işinizle ilgili konularda oldukça stresli enerjilerle karşılaşmanıza neden olacaktır. Fakat yönetici gezegeniz Neptün kendine özgü belirsizlikleri hayalciliğinizle harmanladığında ortaya oldukça karışık etkiler çıkacaktır. Ayaklarınızı yere sağlam basmalı ve iş ilişki içinde olduğunuz hiç kimseyi hafife almadan hareket etmelisiniz. Mars retrosu geri hareketi esnasında önemli ve radikal kararlar almamalısınız. Gezegenlerin geri harekette bulundukları dönemleri www.astrodeha.com dan makalelerimi okuyarak takip edebilirsiniz.

Balık 2016
Aşk ve İlişkiler

Aşk hayatınızda büyük bir değişiklik söz konusu olma sa da olumlu anlamda gelişmelerin yaşanacağı bir yıldasınız. Devam eden bir ilişkiniz varsa birbirinize güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenecek Eylül ayı itibari ile ilişkinizi resmileştirme yönünde kararlar alabileceksiniz. Evli Balıklar içinde mutluluk şans ve birbirini tamamlayacakları bir yıl 2016. Jüpiter Neptün ve Satürn enerjileri ve Retro geri hareket döngülerinde ilişkilerinde krizler yaşayan Balıklar eşlerinin baskı ve kısıtlamaları ile karşı karşıya kalabilir aşağılayıcı sözleri karşısında kendilerini çaresiz hissedebilir ve ilişkilerini sonlandırma kararı alabilirler. 30 Temmuz ve 7 Ekim 2016 Evli ve beraberliği devam eden Balıklar için oldukça önemli tarihler olacak gibi. İlişkinizin temelinde sevgi varsa yaptıklarınızı karşılıklı olarak adilce değerlendirecek ve çözüme kavuşturacak ya da zaten zorlu olan süreci kendi seçimlerinizle daha zor hale getirip ilişkinizi çıkmaza sokacaksınız. Duygusal hayatınız 30 Ağustos ve 22 Eylül tarihlerinde karmaşık bir hal alabilir. Bu olumlu da olabilir olumsuzda davranışlarınız ve istekleriniz için ne kadar mücadeleci olacağınızla ilişkili olacaktır. 1 Eylülde gerçekleşecek Güneş tutulması bu anlamda sizlere büyük bir sürpriz getirebilir ve hayatınızda çok önemli bir dönüm noktasına erişebilirsiniz.

Balık 2016
Kariyer ve Finans

Bu yıl zor olana karşı sabırlı davranır hayalcilikten uzaklaşıp gerçekçi yaklaşımlarda bulunabilirseniz kazanımlarınızı arttıracak belirsizlikleri netleştirebileceksiniz. İsyankar olmadan BAŞARI ya odaklanırsanız isteklerinize ulaşabileceğiniz bir yıl 2016. Mars Retro geri hareketi süresince iş değişikliği riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Yılın ilk 9 ayı son derece dinamik ve başarının peşinden gidecek gücü ruhunuzda hissedebileceksiniz. Mart Mayıs Ağustos ve Eylül aylarında finansal konularda kararlar alırken başkalarının etkisi altında kalmadan kararlar almaya özen gösterin. Ocak Şubat Haziran ve Temmuz aylarında iş hayatınızda verimliliğiniz artacaktır. İşinizle ilgili gerçekleşeceğiniz eğitimler le ilgili yolculuklarda bu süreçler arasında olacaktır. Eylül ayı iş hayatınızda büyük bir dönüm noktası olabilir sizler için işinizle ilgili her konuda daha profesyonel düşünerek olumlu gelişmelerle birlikte finansal kazancınızda önemli artışları yakalayabilirsiniz.

Balık SAĞLIK 2016
Bu yıl Ağustos ayına kadar sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz. Böbreklerinizi bağırsak, karaciğer ve kan değerlerinizle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Şubat ayından itibaren beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz diyetinize dikkat etmeniz olası sorunları en aza indirecektir.

Balık burcu için dikkatli olunması gereken tarihler
25 Mart 13 Ağustos tarihlerinde iş ve özel yaşamınızda önemli kararlar almaktan finansal konularda yatırımlar yapmaktan ortaklıklar kurmaktan uzak durmalısınız. Ay Terazi burcunda olduğunda yolculuklardan kaçınılmalıdır. Bu tarihler dışında Ay Aslan, Akrep ve Kova burcunda olduğunda dikkatli olmanızda fayda var. Bu günlerde sakin olmak kendi hayatınız dışında başkalarının hayatlarına müdahale etmemek sizleri olası zararlardan koruyacaktır. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Ocak BALIK 2016

Bu ay, iş arkadaşlarınızla ve sizden yaşça büyük kişilerle yakınlarınızla iyi ilişkiler kurabilir iş ve eğitim hayatınızda kusursuz çalışmalar gerçekleştirebilmek için var gücünüzle uğraşlar verebilirsiniz. Bu anlamda alacağınız kararlar doğru ve faydaları olacaktır sizler için. Gelir ve giderleriniz ay boyunca eş zamanlı olarak gerçekleşecektir. Bu ay ayak sağlığınızla ilgili konulara dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda özellikle ortaklıkları olan Balıklar bilginiz dışında yaşanan finansal olaylar yüzünden ay sonuna doğru zorluklarla karşı karşıya kalabilir buna bağlı yasal sorunların içinde kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise tahammülsüz davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Şubat BALIK 2016

Şubat iş ve eğitim hayatınızda son derece yoğun geçecek sizler için. Balık burcunun ilk 10 gününde doğanlar işinizle ilgili yeni bir pozisyona transfer olabilirsiniz. Kendi işinin sahibi olan Balıklar ise ayın ilk 15 günü emeklerinin karşılığında karlı gelişmeler yaşayabilirler. Artan finansal gelirlerinizle arazi veya mülk yatırımları gerçekleştirerek kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. Bu ay Aşk hayatınızda eşinizin ya da birlikte olduğunuz kişinin kuşkulu yaklaşımları yüzünden stresler yaşasanız da ay sonuna doğru her şey yoluna girecektir. Bekar Balıklar sizlerde ayın ikinci bölümünde aşk ve eğlence için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Mart BALIK 2016

Bu ay sizler için oldukça zorlayıcı olabilir. Ekstra sorumluluklar yüklenerek hem iş hem de eğitim hayatınızda zamanla yarışır şekilde çalışmalar içinde olabilirsiniz. Bu ay eskiden zarar gördüğünüz ve görüşmediğiniz arkadaşlarınıza dikkat etmeli onlara hayatınızda yer almaları için 2nci bir şans verirken iyi düşünmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ilişkiniz hakkında arkanızdan konuşan ve gerçek olmayan konuları sürekli dillerine dolayan kişiler yüzünden huzurunuz kaçabilir. Bu tarz olaylara sessiz kalmamalı herkese istediğinizde ne kadar sert tepkiler verebileceğinizi göstermelisiniz.

Nisan BALIK 2016

Ailevi ilişkilerinizde uyum ve desteğin hakim olduğu bir ay sizleri karşılamakta. Özellikle sanat ve strateji içeren konularla ilgilenen Balıklar bu ay büyük bir başarı ve şöhret elde edebilirler. Ay boyunca kısa yolculuklar hem maddi hem manevi güzellikleri getirecektir sizlere. Özel yaşamınızda ise özellikle Evli Balıklar geçmişte yaşadığınız sorunların benzerlerini yaşamak istemiyorsanız ilişkinizle ilgili konularda 3ncü şahıslarla yaptığınız paylaşımlara dikkat etmelisiniz. Sırlar ortaya dökülebilir ve ilişkiniz ciddi bir sarsıntı geçirebilir DİKKATLİ davranın.

Mayıs BALIK 2016

Bu ay ekonomik anlamda iş hayatınızla ilgili her şeye endişeli yaklaşımlar içinde olabilir sağlıklı kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Bunu olabildiğince yapmamaya özen gösterin ve giderlerinizin yükselmesine alternatif planlar üreterek dengeyi sağlamaya çalışın. Eğitim hayatınızda ise şans sizden yana önemli başarılar elde edebilir ve yurt dışı ile ilgili planlarınızı başarı ile uygulayacağınız imkanlar elde edebilirsiniz. Bu ay işinizi değiştirmek için oldukça uygundur sizler için. Özel yaşamınızda ise kendiniz olmayı başardığınız anda AŞK kuşları yüreğinizi şenlendirecektir.

Haziran BALIK 2016

Haziran iş hayatınızda oldukça zor bir ay gibi görünmekte. Süregelen işinizde yaşanacak değişimler farklı bir alana ya da yeni bir işe yönelmek zorunda kalmanıza neden olabilir. Ay boyunca harcamalarınıza dikkat etmeli ve tasarruflu davranmalısınız. Beklenmedik olaylar özel ve aile yaşamınızda etkili olabilir. Şansınıza güvenerek sergileyeceğiniz çıkışlar kendinizi haklı çıkarmak adına yapacaklarınız ters tepebilir ve şok ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

Temmuz BALIK 2016
Bu ay finansal dengeleri yerine getirme çabası içinde olacak yeni insanlar tanıyarak onlardan gelecek şanslarla iş hayatınızda önemli çıkışlar gerçekleştirebileceksiniz. Hayatınızın her alanında harika olaylar deneyimleyebilirsiniz. Artan temponuz yorgunluğa bağlı sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir her ne olursa olsun kendinize dinlenecek zaman ayırmalı ay boyunca sağlık sorunları gelir geçer bir durum gibi değerlendirmeden uzman bir doktora danışarak önemsemelisiniz. Ay ın 2nci yarısında Ortaklıklar sizlere ödüller getirebilir.

Ağustos BALIK 2016

Profesyonel iş hayatınız bu ay zorlu olabilir sizler için. Bir takım engeller rakipleriniz ve yakınınızda bulunan kişilerden kaynaklanabilir. Bu süre içinde çevrenizde ki insanları gözlemleyin ve onları söylediklerinizi 3ncü şahıslara aktarıp aktarmadıkları yönünde testlerden geçirin bunu yaptığınız anda olası ihanetlerin önüne geçebilir kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise anlık sinirle sarf edeceğiniz sözler ilişkinizde kırılmalara ve uzaklaşmalara neden olsun istemiyorsanız sözlerinize dikkat edin ve birlikte olduğunuz insana karşı anlayışlı olmayı deneyin.

Eylül BALIK 2016

Ay boyunca iş ve eğitim hayatınızda alacağınız kararlarda aileniz ve arkadaşlarınızın desteğini alabileceksiniz. Bu ay alım satımlar için aceleci olmamalı anlık kararlarla bu yönde adımlar atmamalısınız. Bu ay maddi manevi risk almaktan kaçının. Eğitim hayatınızda zoru başarmanın mükafatını alabileceğiniz bir aydasınız. Arkadaşlarınız aracılığı ile yeni arkadaşlar edinebilir onlardan gelecek faydalar görebilirsiniz. Ay ın ilk yarısı uzak yerlere yolculuklar yapabilir iş ve eğitim hayatınızda kendinizi geliştirebileceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Bu ay kilo alma eğiliminiz yükselecektir abur cubur ve alkolden kendinizi uzak tutmalısınız.

Ekim BALIK 2016
Bu ayın şifresi kendinize güvenmek. Yeteneklerinize sezgilerinize güvenerek hareket edebilirseniz BAŞARI kaçınılmaz olacaktır sizler için. Yaratıcı fikirlerinizi başarı ile hayata geçirebilirsiniz yeter ki acele etmeden kararlarını uygulama konusunda sabırla hareket edin. Finansal konularda gelişmeler ay boyunca güçlü olacaktır. Özel yaşamınızda ise BİTİŞ ve BAŞLANGIÇLAR sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bir aydasınız.

Kasım BALIK 2016

Kasım ayı boyunca biriken borçlarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda kısa yolculuklar sizlere büyük ödülleri getirecektir. Öğrenci Balıklar duygusal geçişlerinde ki değişkenlik yüzünden bu ay başarıyı yakalamakta bir hayli zorlanabilirler. Öncelik sıralamalarına dikkat etmeliler. Aşk hayatınızda ise romantizmi canlandırmak elinizde yeter ki bencilliklerden uzaklaşıp BİZ olmak için mücadele edin. Ay boyunca Mutfakta çalışırken dikkatli olun ev aletlerini kullanırken özellikle yaralanabilirsiniz.

Aralık BALIK 2016

Bu ay işinizle ilgili önemli bir projeye önderlik etmek fırsatını yakalayabilirsiniz. Sanat, müzik ve edebiyat ile ilgili konularla ilgilenen Balıklar ses getirecek çalışmaların altına imza atabileceğiniz bu ayı akıllıca değerlendirmek için ekstra çaba göstermelisiniz. Ay boyunca yakın çevrenizle ilişkilerinizde hiç kimseye haksızlık etmemeye özen gösterin dilinizin esiri olabilir bunun karşılığında da gizli kalması gereken size ait özel bir durumun ortaya çıkması ile büyük bir krizle karşılaşabilirsiniz DİKKATLİ davranın. Bu ay Mülkiyetle ilgili konular sizin ruh sağlığınızı etkileyecektir. Aile içinde miras ya da ortak bir payenin paylaşamaması ciddi gerginliklere neden olabilir. Bu ay uzun yolculuklardan uzak durmanız yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle sorunlarınızı çözmek için ilk adımı siz atmalı her şeyi birlikte olduğunuz insanın omuzlarına yüklememelisiniz.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık