Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ay Tutulması 27 - 28 Temmuz 2018'de Kova Burcunda Gerçekleşecek

Tam Ay Tutulması 27 - 28 Temmuz 2018 Türkiye saati ile 23:22'de Kova burcunda gerçekleşecek.

Ay Tutulması: Ay tutulması Dünya, Ay ile Güneş’in arasına geldiği ve Güneş’in Ay’dan yansıyan ışığını kestiği zaman oluşur. Ay tutulması daima Dolunay’dır ve çoğu zaman bitişler ve tamamlanmalarla ilişkilidir. Ay tutulmalarında duygusal patamalar intihar eğilimi ilişkilerde bitişler mide ile ilgili rahatsızlıklar ameliyatlarda kanamalar artabilir. Tutulmalar genel olarak beklenmedik olay ve süprizleri beraberinde getirebilir.

Tutulmalar öğreticidir emeklemeden yürümek yürümeden koşmanın olmadığını öğretirler aslında bizlere. Bireysel olarak Ay tutulması doğum haritamızda hangi evde gerçekleşmişse o evle ilgili konularda etkili olacaktır. Değişimlerin burcu Kova’da gerçekleşecek tutulma Boğa burcunda ilerleyen yönetici gezegeni Uranüs ve Mars ile birlikte pek çok sürpriz etkiyi birlikte getirecek bizlere. Değişim dönüşüm BİTİŞ ve BAŞLANGIÇ lar. Özgürlüğümüzü sınırlandıran normlar, kurallar ve düşünme biçimlerimizi, başkalarıyla bağlantı kurma ve birleştirme gibi konularda yapmamız gerekenler için farkındalık kazandıracak bizlere. Bu tutulmayı kullanmanın en iyi yolu açık ve değişime hazır olmaktır. Tutulma ile kişisel başarı için güçlü bir mücadele halinde olduğumuzda isteklerimiz ulaşılabilir olacaktır. Bu tutulma psikolojik ruhsal anlamda her birimizi fazlası ile etkileyecektir. Aç gözlü hırslı bencil ve acımasız davranışlardan uzaklaşmamız tutulma enerjilerini pozitif yönde kullanmamız açısından önem taşımakta.

Özellikle ikili ilişkilerimizde geçmişte yaşanmışlıklar ile kıyaslamalar korkular ile hareket etme eğilimlerimizi kontrol altına alamazsak sahip çıkamadığımız güzelliklerin ardından bakakalır pişmanlıklar girdabında sahip çıkamadıklarımızın ardından keşke ler ama lar ile kendimizle bitmek bilmeyen galibi olmayan kavgalara tutuşuruz. Sevmekten korkmayanların AŞK ın güzelliklerini deneyimleyeceği cesaretsiz ve kıymet bilmeyenlerin ise yaptıkları ile yüzleşecekleri bir Tutulma enerjisi ile karşı karşıyayız. Bitmiş ilişkiler işler ile ilgili verilen kararların ne kadar doğru olduğunun ortaya çıkması DOĞRU ve GÜZEL olanın kıymetini bilmemiz sahiplenip mücadele etmemiz için güçlü kılacak bizleri.

Kova burcunda gerçekleşecek olan bu tutulmanın bizlere mesajı: 

Kader Deyip Geçme...
Bak,
Ne Diyor
Sırrın sahibi

Biz Her İnsanın Kaderini,
Kendi Çabasına 
Bağlı Kıldık...”

İsra 13'ncü Ayet 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık