Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ay İkizler Burcunda Seyri Sefasında

Koç Yay ve Aslanlar 5 6 Şubat tarihleri arasında duygusal konularda radikal kararlar vermekten kaçınmalılar. Duygusal geçişlerimiz son derece keskin ve değişkendir. Aşk ve aile ilişkilerimizde deneyimleyeceklerimiz değerlerimizi sahip olduklarımızı daha iyi sahiplenmemizi sağlayacak özel ve önemli etkilerdir.

Güneş Ay ve Yükselen burcu İKİZLER ve olanlar bugün sezgilerinizle ilerleyin ve gözünüzde ki perdenin aralanması ile birlikte yükselen farkındalığınızın lutfunun sırrına vakıf olun ve kazanın… Koç Aslan ve Yay’lar yakın çevrenizde size saldırır tarzda keskin çıkışlar içinde olan kişilere karşı dikkatli olun ve tartışma ortamı yaratmalarına fırsat vermeyin… Finansal konularda şanslısınız beklenmedik kazançlar yeni girişimler için fırsatlar yakalayabilirsiniz

AY İKİZLER BURCUNDA SEYRİ SEFASINDA’iken; İletişimler ilgili konular olumlu sonuçlar verir. Konferanslar seminerler bilimsel konulara yönelik çalışmalar satış ve pazarlama alanında başarılı olabiliriz. Sinir sistemi, hareket organları, akciğerler, solunum organları, omuz ve köprücük kemiği ile ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmeli bu bölgelerle ilgili ameliyatlardan kaçınılmalıdır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık