Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

AstrodehA Danışmanlık Analiz Türleri

DOĞUM HARİTASI ANALİZİ
NOT:Analizler hakkında bilgi randevu ve danışmanlık için 0212 583 32 75 & 0539 206 1953 ü arayabilirsiniz.
İnsanların Kimlikleri Karakterleri Alkolikmi Katilmi Sanatçımı Bilim Adamımı Siyasetçimi Hukukçumu Hekimmi Astrologmu Görsel zekasımı Sayısal zekasımı kuvvetli Hatipmi Hırsızmı İntihar eğilimindemi Eşcinselmi hepsi DOĞUM HARİTASINDA GİZLİDİR. Doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf güçlü yetenekli yönlerinizi keşfederek yaşam yolunda doğru seçimler yaparak hayat kalitenizi arttırabilirsiniz.

EVLİLİK AŞK İLİŞKİLER ANALİZİ

Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz eş adayı ile birlikte sizin doğum bilgilerinizden oluşan iki haritanın eşleştirilerek evlilik için doğru zamanı her ikinizin zayıf ve güçlü yanlarınızı boşanma noktasının olup olmadığını gösteren analiz türüdür.

BATI ASTROLOJİSİ ANALİZİ

GesarGüneş zamanlıdır. Tropikal zodyak’ı kullanır.

Batı astrolojine göre çıkarılan yıldız haritasında her burcun her derecesi ayrı önem taşır. Ayrı özellikleri yetenekleri ortaya çıkarır. Batı astroloji kişiliğimi karakterimizi zayıf ıklarımızı ve geliştirmemiz gereken alanları tespit etmeye yardımcı bir rehberdir.

KARİYER ANALİZİ

Meslek seçiminizi belirlemede kullanılan astrolojik yöntemdir. Hangi alanlarda yatırım yapmalı kariyer planlamanızı nasıl belirlemeniz gerektiği yönünde doğum haritanızın potansiyelleri doğrultusunda sizlere rehberlik eden sistemdir.

SAĞLIK ASTROLOJİSİ ANALİZİ

Doğum anındaki astrolojik burcumuz bize hayat boyunca genel sağlık etkilerinin nasıl olduğunu gösterir. Oysa aslında önemli olan sağlığımızı gösteren 6. evde hangi burcun olduğu ve gezegenlerin ne şekilde yerleştiğidir. Sağlık ve astroloji çok derin bir konu olup, şişmanlık konusunda ne kadar avantajlı veya dezavantajlı olduğumuza kadar bize gösterebilir. Elbette, astroloji bir uzmanlık konusu olduğu gibi, sağlık astrolojisi de ayrı bir uzmanlık konusudur.

‘’Ameliyat günü belirleme- Estetik operasyon için uygun zaman belirleme- Doğum zamanı ve hamilelik için en uygun zamanı belirleme- Diyet (Zayıflama) için en uygun zamanı belirleme’’ v.b. her türlü sağlık astrolojisi.

ASTRO YANTRA VE KRİSTAL ANALİZİ

Tarih boyunca, Gezegenlere çeşitli renk ve semboller verilmiştir. Örneğin, Marsın rengi kırmızıdır, Çıplak gözle gözlenen marsta bu renk açıkla görülür. Mitolojide Savaş tanrısı olarak adlandırılan Marsa kan renginin hakim olması ve kırmızının ihtiras rengi olması bu rengin marsa tekabül edilmesinde etken rolleri vardır. Her gezegene bir renk tekabül etmiştir.

Renkleri insanoğlu çok eski çağlardan beri kullanmaktadır. İnsan bedeninde 7 enerji merkezi vardır. Bedenimizde 7 chakra vardır. Sanskritçe Çakra sözcüğü “Tekerlek”, “Çark” veya “Halka” demektir. Enerjetik açıdan ise Çakra “girdap” anlamına gelmektedir. Enerji merkezi olan Çakra enerjetik bedende halka şeklindedir ve enerji Çakra halkasının üzerinde bir girdap gibi dönmektedir. Bunun dışında Çakra, iç yaşam enerjisinin döner merkezi, iç enerji kanallarının buluştuğu, enerjinin bedene girip çıktığı ve farklı enerji düzeylerine dönüştürüldüğü bir kesişme noktasıdır. Her chakra negatif ya da pozitif titreşimleri çeken özel bir renge bağlıdır. Astrolojik olarak ta gezegen ve burçlarımıza ithaf edilmiş renkleri kullandığımızda, Kişi daha dengeli mutlu ve huzurlu olacaktır. Renklerle birlikte kristallerimizi kullanmamız da bu etkiyi kuvvetlendirecektir. Renkler ve kristallerin insanlar üzerinde olumlu ya da olumsuz etkileri bir çok bilim insanı tarafından araştırılmıştır ve insan üzerinde etkili oldukları bilimsel olarak ta ispatlanmıştır.

YANTRA: Kadim Hint astroloji sinde gezegenlerin matematiksel hesaplamalarına göre düzenlenen sübtil varoluşun görülmez güçlerinin simetrisi ve geometrik tasviridir. Zararlı gezegen yerleşimlerinden ve zararlı görünümlerden dolayı negatif enerjiler üreten gezegenlerin etkilerini düzeltmek için doğru enerji akışını harekete geçiren sembollerden oluşan bir Vedic uygulamasıdır.

Tüm bunlar doğum haritanızda sizi yoran gezegensel etkilerle ilişkilidir. Doğum haritanıza göre kullanmanız gereken yantranızla gezegenlerinizin etkilerini düzeltemeye katkıda bulunabilir ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

Yantralar ve Osmanlı Padişahlarının müneccimbaşılar ve hattatlarla birlikte hazırladığı TILSIMLI Gömlekler, Aynı hesaplamalarlarla yapılan 5000 yıllık Kadim öğretilerdir. Doğum haritamızda bizi zorlayan Gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren Her gezegenle ilişkili; Sembollerden oluşan muhteşem bir uygulamadır. Hayatımızda zorlandığımız iş aşk sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, Tüm Dünya’da her 5 kişi’den birinin kullandığı yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; Doğum haritanızda sahip olduğunuz olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.
Yantra ve Kristaller için ASTROLOJİSTORE

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık