Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan 2016 Yıllık Burç Yorumları

Aslan 2016 Genel
Gökyüzü bu sene Aslanların fazlası ile dikkat çekeceklerine işaret etmekte. Fakat buna rağmen daha da fazla ön planda arzusu içinde olacaksınız. Ev ve iş hayatınızda her şey sizlere tekdüze gelecek ve ilişki içinde olduğunuz kişilerin davranışlarından rahatsızlık duyarak onları eleştirmeye yönelik davranışlarınız yüzünden bir takım sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda odaklanarak istekleriniz için mücadele edeceğiniz bir yıldasınız. Özel yaşamınızda ise çeşitli maceralara atılsanız da uzun süreli birliktelikleri bitirmek ya da yenilerine adım atmak için iyi bir sene olduğu söylenemez. Finansal durumunuz Eylül ayından itibaren düzelme gösterecek ve sizlerin işinizle ilgili söylediklerinize daha çok kulak verilmeye başlanacak. Zaten bu konuda sizler de fazlası ile ısrarcı olacaksınız! Fakat sürekli kendi istediklerinizin olması konusunda sürekli şikâyet etmeye başlayabilirsiniz lütfen bunu iyi bir sebebe dayandırarak yapın, öyle sürekli kendi kendinize söylenip durmayın, hele ki Eylül ayından sonra. Öğretmen Satürn ve Devrimlerin gezegeni Uranüs ün enerjileri sizlere yeni şeyler özgün fikirleri getirecek. 2016 boyunca Uranüs enerjisi yapıcı olarak etkileyecek sizleri. Uzun vadeli ve kalıcı şeyler için uygun bir yıldasınız yeter ki ön planda olma duygunuz HIRSA dönüşmesin. Süreklilik kolaylaştıran bir yapılandırma ilerleme kalkınma sizlerle birlikteyken planlı hareket etmeli ayaklarınızı yere sağlam basarak gerçeklerden uzaklaşmadan hareket etmeli hırsın sizi yanlış yollara sokmasına izin vermemelisiniz. Aksi takdirde kazanırken kayıplarınız kazandıklarınızdan çok daha fazla olabilir. Yılın ilk 9 ayı boyunca cazip teklifler hızlı yükselişler acele verilen kararlara dikkat etmeli emek vermediğiniz işlere yönelirken çok dikkatli davranmalısınız. Aksi takdirde itibarınızı olumsuz etkileyecek olaylarla sınanabilirsiniz. Siz Güneşin çocuklarınız çalışın amaçlarınızı belirleyin yavaş ama emin adımlarla başarıyı elde edin.

Aslan 2016
Aşk ve İlişkiler
Aşk hayatınız bu sene geçmiş yıllara göre oldukça farklı olacak diyebilirim. Yılın ilk 6 ayı aşkta aradığınızı bulabilmeniz oldukça güç görünmekte. Hızla başlayan sonu olmayan ilişkiler. Özellikle evli Aslanlar çapkınlık bir anlık arayış büyük kriz ve skandallarla karşılaşmanıza neden olabilir. 11 Ağustos sonrasında aşka bakış açınız ve romantizm sizler için çok daha farklı bir anlam kazanacak. Romantizm tutku özellikle evli Aslanların hayatında daha önce olmadığı kadar önem kazanacak. İlişkisi olmayan Aslanlar ise daha sağlam temeller üzerine kurulu saygının karşılıklı anlayışın olduğu ilişkilere yoğunlaşacaklar cinselliğin temeli oluşturmadığı kalıcı ilişkiler. Bekar Aslanlar iş ya da eğitim hayatınızla ilgili yapacağınız yolculuklar o özel insanla yollarınızı kesiştirebilir. Özellikle Mart Mayıs Ağustos ve Eylül ayları bu anlamda dikkat çekici gelişmeleri getirebilir. Siz farklı bir kültüre sahip başka bir coğrafya dan biri ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aslan burçlarının 2nci 10 gününde doğanlar Şubat ayının ikinci yarısında, Mart, Temmuz, Ekim ayının ikinci yarısında, Kasım ve Aralık ayının ilk 10 gününde bu anlamda sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Evli ve çocuk sahibi aslanlar onlara karşı sorumluluklarınızın daha da ön plana çıkacağı bir yıl karşılıyor sizleri. İlişkilerinizi bitiren ve boşanma sürecinde olan Aslanlar da bu yıl çocuklarla ilgili konularda zorluklarla karşılaşabilir ayrılığı istemeyen eşiniz ile çocuk ya da çocuklarınızın velayeti konusunda ciddi bir mücadele verebilirsiniz.

Aslan 2016
Kariyer ve Finans
Yıl boyunca uzun vadeli hedeflerinizin üzerine odaklanmalı kısa sürede kazanç elde edeceğiniz riskli işlerden uzak durmalısınız. Takdire şayan yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz yenilgileri yengiye çevirerek kendinizi geliştirip kazançlarınızı arttırabileceğiniz bir yıldasınız. Yeter ki ne yapacağınızı bilerek hareket edin. Sonunu hesaplayamayacağınız işlere kazanmak statü yükseltmek için yönelmek tahmini zor kayıplar yaşamanıza neden olabilir DİKKATLİ olun. Ağustos ve Eylül aylarında işinizle ilgili kararlar alırken çok dikkatli olmalısınız. sıra, Merkür GERİ hareketi siz Aslanların para evinde gerçekleşeceğinden her şeyi en ince ayrıntısı ile düşünerek inceleyerek hareket etmelisiniz. Yaratıcılık gerektiren sanatsal işlerle ilgilenen Aslanlar gökyüzü bu alanlarda başarılı olup kazançlarınızı arttırmanız için sizleri desteklerken ruhunuzda yaşanmışlıkların fırtınasını acısını tatlısını mesleğinize yansıtın ve KAZANIN.

ASLAN Burcu için dikkat edilmesi gereken tarihler

Ay Aslan, Oğlak, Kova, Balık ve olduğunda, herhangi bir yolculuğa çıkmayın. Öfkenizi heyecanınızı kontrol altında tutun ve önemli kararlar almayın. 26 Ocak 15 Şubat tarihleri arasında mali ve kişisel kararlar almaktan kaçınmalıdır. Ay Aslan, Kova ve Balık burçlarında olduğunda her konuda çok dikkatli olun. Bu süre içinde pahalı şeylere para harcamayın 28 Mart 12 Nisan tarihleri arasında online alışverişlerden kaçının. Hisse senedi ile ilgili yatırımlardan bu yıl uzak durmanız yararınıza olacaktır. Ay’ın hangi burçta olduğunu www.astrodeha.com gökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Aslan Sağlık 2016
Sağlığınızla ilgili stres kaynaklı sorunlar dışında çok ciddi bir problemle karşılaşmayacağınız bir yıldasınız. Ocak ayı boyunca endişeleriniz sorunlara neden olabilir. Sinir sıkışması boyun ve omurilik bölgenizde sorunlar yaratabilir. Bunun olmaması için zihninizi olumsuz düşüncelerden uzak tutmanız yararınıza olacaktır.
Ocak ASLAN 2016

Kişiliğinizin tüm olumlu özelliklerini kullanarak, meslektaşlarınız, iş ortakları ve iş ilişkisinde olduğunuz insanların hayranlığınızı kazanabilir başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Duygusal konularda da fazlası ile dikkat çekeceğiniz durumlar söz konusu geçmişte kalmış eş ya da sevgiliniz hayatınızda yer almak isteyebilir acele kararlar almamalı bu konuyu akışa bırakmalısınız. Bu ay harcamalarınız fazlası ile artabilir ekstra harcamaların da üstüne gelmesi ile ayın son günlerinde ödemelerle ilgili konularda geçici bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu ay sağlığınıza ekstra özen göstermeli zihninizi olumsuz düşüncelerle doldurmadan hareket etmelisiniz. Öğrenci Aslanlar da başarılı olmak için ekstra çaba göstermeleri gereken bir aydalar.

Şubat ASLAN 2016
Bu ay işinizle ilgili seyahatler yapabilirsiniz. İşinizle ilgili gelişmeler beklentilerinizin çok üzerinde gerçekleşebilir. Özellikle petrol demir kömür ile ilgili iş yapan Aslanlar bu alanlarda olağan üstü karlar elde edebilir işinizi geliştirip büyüteceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Bu ay alım satımlar da sizlere şans getirecektir. İş değişikliği yeni bir terfi ya da pozisyon 14 Şubat ve sonrasında gerçekleşebilir. Öğrenci Aslanlarda başarı çıtanızı yükselterek dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. İş hayatınızda gelirleriniz de giderleriniz de yükselecek. Özel yaşamınızda ise keskin kararlar almaktan uzak durmalısınız.

Mart ASLAN 2016
Bu ay gerçekleşen tutulma ve göksel etkilerle paranızı tahsil etmekte zorlanabilir sorumluluklarınızı yerine getirmekte başkalarından kaynaklanan zorluklarla boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Ay boyunca iş ve eğitim hayatınızda birlikte iş yaptığınız kişi ve kurumları ikna etmeniz kolay olmayacaktır. Kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeleri toparlamak zaman alacaktır. Ay sonundan itibaren iyileşmeler başlar ve yavaş yavaş işlerinizi yoluna sokmaya başlayabilirsiniz. Yaşanan olumsuzlukları aşmak için kişisel ilişkilerinizi kullanabilirsiniz.

Nisan ASLAN 2016
Bu ay başarı tamamen sizin yaptıklarınızla ilişkili olacaktır. Çaba göstermeden hiç bir şeyi elde edemezsiniz. Eğitim hayatınızda aile bireylerinizin desteğini alarak zorlandığınız alanlarda başarıyı yakalayabilirsiniz. İşinizle ilgili kısa yolculuklar kazancınızın artması için yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise evli Aslanlar için eşten gelecek şanslar söz konusu.

Mayıs ASLAN 2016
Sağlık sorunları olan Aslanlar ayın ilk gününden itibaren güçlerini toplayacak ve sağlıkları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaklar. Ailevi konularda fikir ayrılıkları sizin kendi isteklerinizi dayatmanız sonucu gerginlikler yaşanabilir. Dikkatli ve duyarlı olmalı karşıt fikirlere saygı ile yaklaşmalısınız. Ay sonunda aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir devam eden birlikteliğinizi resmiyete taşıma kararı alabilirsiniz. Mesleki konular da ay sonuna doğru şansınız yaver gidecek ve isteklerinizi gerçekleştirme imkanını yakalayacaksınız.

Haziran ASLAN 2016
Enerjisi yüksek değişim enerjisinin yoğun olduğu bir aydasınız. İşinizle ilgili konularda riskler söz konusu olabilir başkalarına bağımlı kaldığınız konularda modern teknikleri kullanmayı öğrenerek kimseye ihtiyaç duymadan işinizle ilgili kontrolü elinize alabilirsiniz. Ayın son haftasında işinizi değiştirmek yeni bir yere geçiş yapmak gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinize güven eksikliğiniz ilişkinizde sorunların büyümesine ve işin içinden çıkılmaz bir hale gelmesine neden olabilir. Bekar Aslanlarda karşı cinsten yoğun ilgi göreceğiniz bir aydasınız. Ne istediğinizi net olarak bildikten sonra kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Temmuz ASLAN 2016
Arkadaşlık dostluk ilişkilerinizin önem kazandığı bir aydasınız. Gerçek dostlarınızın kıymetini anlayacak ve zor günlerinizde yanınızda yer aldıklarının minneti ile yaptığınız hataların farkına vararak ilişkilerinizi düzeltmek için çaba gösterip olumlu ilerlemeler kaydedeceksiniz ve dostlarınızdan gelecek faydalar özel yaşamınızda da yüzünüzü güldürecek. Bu ay iş yükünüz fazlası ile artacak. Artan temponuzdan dinlenmeye vakit bulamayabilirsiniz.

Ağustos ASLAN 2016
Bu ay işinizle ilgili konularda engeller le karşı karşıya kalabilir oldu gözü ile baktığınız işlerinizin iptal olması ile büyük bir şaşkınlık ve finansal olarak zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Üzülmeyin ve azimle çalışmaya devam edin çabalarınızın karşılığında yeni kapılar açılacak ve siz kaybettiklerinizin fazlasını kazanabileceksiniz. İş ve özel yaşamınızda için öfke ve stres kontrolünü yapmalısınız aksi takdirde ani bitişler yaşanabilir.

Eylül ASLAN 2016

Bu ay finansal konularda inişler ve çıkışlar fazlası ile etkili olabilir. Riskli işlerden uzak durmalı var olan işlerinizi geliştirmek için çabalamalısınız. Eğitim hayatınızda da arkadaşlarınızın önerilerini dikkate almak faydanıza olacaktır. Ay ortasından itibaren yatırım fırsatları iler karşılaşabilir arazi gayrimenkul gibi konularda başarılı işler gerçekleştirebilirsiniz.
Arkadaşlarınızın Öneriler size işle ilgili faaliyetlerde çok yardımcı olacaktır. Arazi ve mülk alım ve satımı faydalar sağlayacaktır. Yurt dışı ile ilgili işler ve kişiler meslek hayatınıza yeni bir soluk getirebilir. Siz bebek sahibi olmayı arzuluyorsanız bu ay bunun gerçekleşmesi ile büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. Aşkta olumlu gelişmelerin sizi karşıladığı bir aydasınız.

Ekim ASLAN 2016

Ayın ilk günlerinde işinizle ilgili her konuda cesaretle sizlere. Yaratıcılığınızı ortaya koyun ve kazanın. Eski iş ortağı ya da geçmişte iş yaptığınız kişilerle yeniden iş yapmak risk almak kayıplar yaşamanıza neden olabilir dikkatli davranın ve bu tarz bir girişimden uzak durun. Özel yaşamınızda yanlış anlaşılmalar krizlere neden olabilir ön yargılı davranışlar içinde olmamaya özen gösterin ve aşk hayatınızda gizliliğe önem vererek ilerleyin.

Kasım ASLAN 2016

Bu ay her türlü düşmanca kıskanç ve hırslı yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Aksi takdirde durduramayacağınız olayları başlatabilir iş ve özel yaşamınızda hırsınızın kurbanı olabilirsiniz. Mantıkla hareket etmeli ve sizi uyaran dostlarınızın söylediklerini dikkate alarak hareket etmelisiniz. Aslan burcu öğrenciler yeteneklerine göre başarılı sonuçlar alacak ve isteklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Aşk hayatınızda ise keyifli enerjilerle dolu bir ay siz yeter ki seçimlerinizi kalbinizle yapıp bencilliklerden uzak durarak kararlar alın.

Aralık ASLAN 2016

Bu ay boyunca yardıma ihtiyacı olan kişilere el uzatabilir kişisel anlamda iç huzurunuzu yakalamak için maneviyatınızı yükseltmek için çaba harcayabilirsiniz. Geçmişte yaşanan olumsuzlukların izlerini yaşamınızdan söküp atabilirsiniz. Ay boyunca işinizle ilgili konularda akılcı yaklaşımlarda bulunmalı kazanmanın şükründen uzaklaşmadan dengeli hareket etmelisiniz. Bu ay Ayak ve göz sağlığınıza özel özen göstermelisiniz.

NOT: TAKLİTLERİMDEN SAKININIZ :) Yazılarımın izinsiz kullanılması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ
İletişim: 0212 583 32 75 & 0539 206 19 53

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık