Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

AŞKTROLOJİ'ye yazılanlar

‪#‎aşktrolojitümyayınevlerinde‬ ‪#‎Özü‬ insan temeli aşk rehberi gökyüzü..

Sevmenin sevilmenin nefretin aşkın tutkunun doğum haritalarımızda ki yeri ve önemi. Birlikte olduğumuz kişi ile yıldızımız barışık mı? Hangi gezegen bize evliliği aşkı getirirken hangi gezegen ayrılıklara aşkta hayal kırıklıklarına neden oluyor? Kendinizin ve sevdiğiniz insanın şifrelerini AŞKTROLOJİ ile çözün. Ben Venüs’ün kızı olarak kendi yaşamımda aşkı vazgeçilmez görüyor nefesle eşdeğer tutuyorum. İşimize sevgilimize eşimize çocuğumuza duyduğumuz AŞK’tır yaşamı anlamlı değerli ve özel kılan. Yaşarken öldüren güldüren dirilten uyandıran Aşk’ ın yaşamlarınızdan eksik olmaması dileği ile.

Dr.Astrolog Şenay Devi ‪#‎aşktroloji‬ ‪#‎pusluyayıncılık‬ ‪#‎drastrologsenaydevi‬ ‪#‎hurriyetkelebek‬ ‪#‎hurriyet‬ ‪#‎astroloji‬ ‪#‎astrolojiegitimi‬#bilgiicin02125833275 ‪#‎bilgiicin05392061953‬

Manevi babam Sayın Cemil İPEKÇİ'ye @cemilipekci3 sonsuz teşekkürler. ‪#‎Allah‬ herkese farklı meziyetler yetenekler veriyor canım kızım Dr. Astrolog Şenay Devi’ye de Astroloji ilmini vermiş. Saniyelerini bile bu bilgiye harcayan tabi ki cahil olanla bir olmuyor. Bu yeni kitabı aşkın herkesin burcunda ve haritasında ki astrolojik olarak yerini belirliyor. Hepimizin haritasında aşklarımızda belli (tabi ki akıl edip haritanızı çıkarttırırsanız) okuyun ,çok şeyin farkında olacaksınız. Kızımın ellerine gönlüne sağlık.
Tasarımcı
Cemil İpekçi

AŞKTROLOJİ'yi online satın alın.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık