Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Yengeç Genel Bakış
 Bu ay Oğlak burcunda gerçekleşen Venüs ve Plüton kavuşumu ile renkleniyor. Bu, yakın ilişkilerle ilgili 7. evinizde olacak ve Aralık ayı sizler için oldukça şehvetli bir ay olabilir.

Venüs ve Plüton ne zaman bir araya gelse, aşkın yoğunlaştığını bilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken tek şey - özellikle bir Yengeç olarak - şu anda romantik bir ortağa veya yakın bir arkadaşa fazla yapışmak veya bağlanmak. Tutkunuz, ilişkideki bazı sorunlara karşı sizi kör edebilir ve çoğu durumda, ele alınması gereken bazı sorunlardan dikkatinizi dağıtmak için duygusallığı veya samimiyeti kullanıyor olabilirsiniz. Bu geçişin olumlu tarafında olmak için, soğukkanlı davranmak ve akışa devam etmek çok önemlidir. Samimiyetin  heyecanına kendinizi fazla kaptırmayın gerçekçi yaklaşımlar içinde bulunmaya özen gösterin.

4 Aralıkta Yeni Ay ve Güneş tutulması  Yay burcunda gerçekleşecek. Bu, tutulma 6. evinizde olacak emeği ve amacı oldukça büyük bir endişe haline getireceği anlamına gelir. Özellikle yıl sona ererken, bu yıl sahip olduklarınızı ve yapamadıklarınızı düşünmek neredeyse kaçınılmaz olacaktır. Bu ay tutulması sırasında Ay'ın enerjisinden bir ders almak ve açık olmak çok önemlidir. Başarı ve başarısızlıkla ilgili sorularınızın yanıtları üzerinde düşünmek ve meditasyon yapmak için zaman ayırın.

Mars Yay burcuna ve  6. evinize girecek ve Güney Ay Düğümü Ketu ile kavuşum yapacak. Ketu, dokunduğu gezegenin gücünü azaltma eğiliminde olsa da, Mars'ın neşesinin olduğu evden geçeceği gerçeği bu etkileşime karşı koyacaktır. Bununla birlikte, bu iki enerji arasında gel gitleri  deneyimlemek rahatsız edici enerjiler ile zorlanabilirsiniz.  Spor yaparken, stresliyken araba kullanırken ve keskin nesnelerle uğraşırken dikkatli olun, çünkü bu geçiş sizi bazı sakar anlara yatkın hale getirebilir sizleri.

Aşk, Sağlık, Kariyer ve Para
Son olarak, yılın son Satürn-Uranüs karesine sahibiz. Bu kareler dizisi 8. ve 11. evinizde gerçekleşiyor. Uranüs'ün hayatımıza getirebileceği ani olaylar nedeniyle, arkadaş çevrenizde ve ittifaklarında bazı önemli değişiklikler olması muhtemeldir. Bu muhtemelen fikir farklılığından kaynaklanacak veya belki de eski arkadaşlarınızı geride bırakacak ve ne kadar haklı olduğunuzu daha iyi anlayacaksınız.  Bu son kare, dünyaya sizden farklı bakan herkesin geride bırakılması gerekmediğini hatırlatmak için uyandıracak sizleri.

Dolunay bu ay İkizler burcunda ve 12. evinizde gerçekleşecek. Bu, enerji sizleri zorlayacak olsa da  nefes almak için zaman ayırırsanız her şey yoluna girecek. İkizler oldukça konuşkan bir burçtur ve Dolunay, bilinçaltının yerinde gerçekleştiği için iç monologlarınızı yoğunlaştırabilir. Kendinize karşı sabırlı olun ve ani tepkiler vermeyin.

Yıl, uzun zamandır beklenen Jüpiter'in Balık burcuna girmesiyle iyi bir enerji ile sona eriyor. Bu transitin, hayatınızın hangi alanında ortaya çıkarsa çıksın, refah ve şans getirmesini bekleyin. En iyi yanı, geçişin neredeyse 2022'nin tamamı boyunca sürmesidir. Bu, seyahat, genişleme ve yüksek öğrenimle ilgili 9. evinizde gerçekleştiğinden, yıl boyunca bu alanlarda daha fazla kolaylık bekleyebilirsiniz.

Aşk
İlişkileriniz bu ay tutku dolu olacak. Siz oldukça doğalsınız ve aşk ilişkileri hakkında konuşurken dikkatli olmalısınız.

Evli kişilerin aşk hayatı dinamizmle dolacak, eşinizle olan ilişkileriniz daha güçlü ve kalıcı olacaktır. Bebek sahibi olmayı planlarken aynı bağlılığı eşinizden de beklemelisiniz.

Bekar kişiler birçok aşk karşılaşması yaşayacaktır. Bazıları kısa ömürlü olacak ve bazıları daha uzun sürecek. Duygularınıza kapılmamalı ve onları nasıl kontrol edeceğinizi bilmelisiniz.

Eğitim
Aralık eğitim beklentilerinizin iyi göründüğü mükemmel bir ay. Teknik öğrencilerin performanslarından memnun olmaları için iyi nedenleri olacaktır. Aslında, birçoğu el becerisi ve beceri gerektiren bazı teknik çabalarda dikkate değer bir başarı elde edebilirler.

Dil ve gazetecilik okuyanlarda performanslarından memnun olmaları için çok sebepleri olacaktır. Herhangi bir türden muhasebe okuyanlarınız olağanüstü bir performans sergileyecektir. Bir başka iyi haber de şu ki, rekabetçi sınavlara girenler de oldukça başarılı olacaklar.

 Kariyer
Aralık profesyonel alanınızda mükemmelleşmek için uygundur. Yıldız pozisyonları, işyerinde uyumlu bir ortam sağlayacaktır. Meslektaşlar ve meslektaşlar ile ilişkiler samimi olacak ve bu, hedeflerinize ter dökmeden ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Doğal olarak, ödüller sizi takip edecek.

 

Seyahat
Yıldızlardan gelen enrjiler bu konuda pek yardımcı olmadığı için, üstlenebileceğiniz seyahat koşullarından size tahakkuk eden değerli kazançlar olasılığı çok düşüktür. Çoğunuz mesleki hedeflerinize ulaşmak için demiryolu veya karayolu ile seyahat edeceksiniz.

En uygun yön Kuzey olacaktır, ancak mevcut koşullarda bu da çok az avantaj sağlayacaktır. Bazılarınız yurtdışına seyahate bile çıkabilir ve bu da beklentileri karşılayamaz.

Sağlık
Aralık 2021 Yengeç burcu sağlık sorunları için çok iyi beklentiler sunuyor. Yıldız desteğine sahipsiniz ve bu ay sizi rahatsız eden herhangi bir büyük rahatsızlık için endişelenmenize gerek yok.

Mükemmel sağlık nedeniyle mizacınız neşeli ve olumlu olacak. Dikkatler, düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme uygulamaları ile sağlığın korunmasına çevrilmelidir. Stres seviyeleri meditasyon gibi gevşeme teknikleri ile kontrol edilebilir.
 Aile ve çocuklar
 Bazılarınızın kardeşleriyle gergin ilişkiler yaşaması ve son derece tatsız durumlara yol açması gibi belirgin bir olasılık var. Sakin kalmak ve herhangi bir yüzleşmeye kışkırtılmayı reddetmek için akıllıca hareket etmelisiniz.

Aile ortamı da  özellikle annelik ilişkilerinizle olan ilişkileriniz gerginleşebilir. Çocuklarınızın işleri daha sıkı bir güvenlik gerektirir ve buna daha fazla zaman ve enerji ayırmanız gerekir.

Liderlik niteliklerine sahip olanlar, bazı spor dallarında takım kaptanı olabilir veya kurumlarında önemli bir göreve seçilebilirler.

Muhasebe öğrencileri de oldukça başarılı olacaktır. Güzel sanatlarla uğraşanlar da benzer şekilde mükemmel bir yaratıcı aktivite büyüsüne sahip olabilirler. Aslında, çoğu çalışmalarında veya ders dışı etkinliklerinde oldukça başarılı olacaktır. En azından bazılarınızın bazı rekorlar kıracağından şüphe yok.

Finans
Aralık enerjileri iş adamları ve tüccarların finansmanı için uygun değil. İyi kar elde etmek oldukça zor olabilir.

Astral konfigürasyon uygun değildir ve bu, yeni iş projelerine başlamayı beyhude bir alıştırma haline getirir.

Şanslı tarihler:
1, 2, 13

Aralık önemli tarihler:

1, 10, 14, 19, 22

 Aralık özel notu:

En yakın çevreden belirli bir kişi, şimdi çok daha iyi bir ruh halinde olduğunuzu ve sakinleşebileceğinizi ve biraz izole kalabileceğinizi hissedecek. Konuşkan insanlardan sakının çünkü iç sesinizi ve yapmak istediklerinizi etkili bir şekilde bastırırlar.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık