Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Yay Genel Bakış
4'ünde, kendi burcunuzda gerçekleşecek bir güneş tutulması, üzerinizdeki etkisini daha güçlü kılıyor. 3'ünde, 4'ünde veya 5'inde doğum günleri olanlar, önünde çalkantılı, olaylara karşı dikkatli olmalılar. Bu ay burcunuzda seyahat fırsatları söz konusu olsa da, tutulma dönemi civarında bundan kaçınmaya çalışın. Seyahat etmeniz gerekiyorsa, seyahatinizi dönem boyunca planlayın. Üniversite düzeyindeki öğrenciler eğitim planlarında değişiklikler yapmakta ve bazıları okulları değiştirebilirler.

Geçen ay olduğu gibi bir kez daha kendinizi, imajınızı ve benlik kavramınızı yeniden tanımlamanız gerekiyor. Böylece önümüzdeki aylarda giyim tarzınızı, saç stilinizi ve genel sunumunuzu değiştireceksiniz. (Bu, yeniden tanımlamanızın doğal bir sonucudur.) Tutulma, aşk ve kariyer gezegeniniz olan Merkür'ü etkiler. Böylece mevcut bir ilişki test edilir. Eş, partner veya mevcut aşk kişisel dramalar yaşıyor olabilir (aynı zamanda arkadaşlarla ve sosyal çevresinde dramalar). da söz konusu olabilir bunun yanı sıra, Kariyer değişiklikleri olabilir.

Bazen kariyerde tam anlamıyla değişiklikler olur, ancak genellikle bulunduğunuz şirket veya sektördeki sarsıntılardan kaynaklanır. Bazen hükümet, oyunun kurallarını değiştiren yeni düzenlemeler yapar. Ebeveynler ve ebeveyn figürleri kişisel dramalara ve ruhsal değişimlere neden olabilir. Kardeşler ve kardeş figürlerinin aşk ve arkadaşlarla ilgili sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bilgisayarları ve yüksek teknoloji ürünü aygıtlarınız test edilecek ve genellikle onarım veya değiştirmeye ihtiyaç duyacaklar. Tutulmanın heyecanı sona erdiğinde, önümüzdeki ay daha da mutlu ve müreffeh olur. 21'inde, Güneş para evinize taşınıyor ve yıllık bir finansal zirveye başlıyorsunuz. 21'ine kadar, iyi hayatın tadını çıkarın 13'ünde, Mars burcunuza geçerek hayata eğlence getiriyor. Çocuk ve çocuk figürleri size adanmıştır.

Para, Sağlık ve Kariyer
Aşk hayatınızda ay boyunca yapılacak bir seçim ile karşı karşıya kalmanız muhtemel. Romantizm ve mantık arasındaki önceliğe karar veremiyorsunuz. Soruna hızlı bir çözüm olacak ve sevgi galip gelecek.
Evlilik hayatı daha iyiye doğru bir dönüşüm geçirecek ve önümüzdeki yıl için beklentileriniz üzerinde kararlarınızı netleştireceksiniz. Bir bebek için planlama da dahil olmak üzere yaptığınız her şeyde eşinizi güvene alıyorsunuz.

Bekarlar ayın üçüncü haftasında aşk ilişkilerine girecekler. Güven ve denge ile aşk karşılaşamanız olası.

Aralık kariyer beklentileriniz için cesaret verici hiçbir şeyin olmadığı bir ay. Üstlerinizle belirgin bir gerginlik ve ciddi fikir ayrılıkları olasılığı vardır. Sorunlu noktaları tahmin etmeye çalışın ve sorunlardan kaçınmak için çok çalışın.

Üstün yetenekli öğrenen kişilerle ilişki kurmanın size küçük maddi avantajlar sağlayabileceği ve aynı zamanda çok fazla zihinsel tatmin sağlayabileceği konusunda enerjiler söz konusuyken iyi değerlendirin.

Eğitim
Yay burcu için Aralık 2021  öğrencilerin akademik gelişimi için pek umut verici değil. Gezegensel açılar uygun değil ve zihinsel keskinliğiniz azalacak. Rekabetçi olmadığınız için rekabetçi testleri geçmek zorlu bir görev olacaktır.

Ticaret öğrencileri dersleriyle başa çıkmakta zorlanacaklar çok çalışmak mottonuz olmalı.


Seyahat
Yıldızlardan gelen kehanet bu konuda oldukça cesaret verici olduğundan, seyahatten zengin bir hasat elde etmek için mükemmel bir ay. Bu süre zarfında herhangi bir yurtdışı seyahatinin sizin için tekil olarak faydalı olacağına dair güçlü göstergeler var. Bir süredir kartlarda bu tür gezilere sahip olanlar, bu noktada bir tane yapmalıdır.

Çoğunuz, iş veya resmi amaçlar için ülke içinde demiryolu veya karayolu ile oldukça fazla seyahat edeceksiniz. Bu çabalarda da başarı gösterilir. Genel olarak konuşursak, seyahat sizin için keyifli ve kazançlı olacaktır.

Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer
Aralık 2021 Yay burcu sağlık beklentileri için çok  faydalı değil. Yıldız konfigürasyonu uğurlu değil ve ciddi sağlık tehlikeleri olasılığına dikkat edin. Kronik hastalıklar yeniden ortaya çıkabilir.

 

Aile ve Çocuklar
Bu ay, yıldızların hiçbiri çok uygun bir şekilde yerleştirilmediğinden, ailenizin işlerinin sorunsuz seyretmesi pek olası değil. Bazılarınızın erkek kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde ciddi bir gerilim geliştirmesi için belirgin bir olasılık var. Bu son derece tatsız bir duruma bile yol açabilir. Sabırlı olun ve herhangi bir yüzleşmeye kışkırtılmayı reddedin.

Ayrıca, anne akrabalarınızla gergin ilişkiler olasılığı vardır. Bu aslında, gerilimin hakim olduğu bir bütün olarak aile ortamı için geçerli olacaktır. İşlerinin yakından izlenmesi gerektiğinden çocuklara özellikle dikkat edin.

 

Finans

Yay burcu için 2021 Aralık finansal cephede umut sunmuyor. Bu ay yeni iş projelerine başlamak için uygun değildir. Yatırımlar ve spekülasyonlar istenilen karı vermeyecektir.

Şanslı tarihler:
3, 4, 10

Aralık önemli tarihleri:

10, 12, 14, 19, 26

Aralık özel notu:

Mesleki kariyerle ilgili konularda aceleci olmamalısınız. Bu ay her zamankinden daha fazla başarı şansınız var. Bu nedenle, tüm dikkatinizi gerçekten en iyi yapabileceğiniz şeye verin. Mesleki kariyerinizle ilgili konularda acele etmeyin. Bu ay terfi şansı çok yüksek değil, bu yüzden durup en iyi yapabileceğiniz şeye odaklanmak daha iyidir

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık