Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Kova Genel bakış
Jüpiter 30'unda Kova para evine taşınacak ve 2022'nin çok müreffeh olmasını sağlayacak sizler için. Venüs, 11'inden itibaren kariyer gezegeniniz Plüton'da uzun bir istasyon yapacak. Bazı önemli kariyer gelişimi getirebilir sizlere. Bu, aileyi veya yabancı bir şirketi veya kuruluşu içerebilir. Bunun sonucunu daha sonra Venüs geri giderken görebilirsiniz, ancak burada güzel bir şeyler olmasını beklemelisiniz. Önümüzdeki ay başka nedenlerle de mutlu. Güç, 21'ine kadar arkadaş, grup ve grup aktivitelerinden oluşan 11. evinizde. Bu yüzden Kozmos sizi güçlü yönlerinize, en sevdiğiniz ve en iyi olduğunuz alanlara itiyor.

4 Aralıkta Güneş Tutulması 
4. evin güneş tutulması, arkadaşlarla ilgili dramaları kışkırtan 11. evinizde gerçekleşecek. Arkadaşlıklar, genellikle arkadaşların hayatlarında yaşanan kişisel dramalar nedeniyle test edilecektir.  Bu enerji ile bilgisayarlar ve yazılımlar bu dönemde test edilir. Düzensiz durum ve arızalara dikkat edin. Bu can sıkıcı olsa da  tehlikeli değildir. Önemli dosyaların yedeklendiğinden ve virüsten koruma, bilgisayar korsanlığı önleme yazılımınızın güncel olduğundan emin olun. Tanımadığınız kişilerden gelen e-postaları açarken dikkatli olun.

Tutulma biraz rahatsızlık getirse de, aşk bu ay temelde mutlu görünüyor. Bugünlerde çok 'ilk görüşte aşk' türünden birine dönüşebilirsiniz.  İlişkilere hızla adım atmanız mümkün. Romantik fırsatlar çevrimiçi olarak veya sosyal medya siteleri aracılığıyla gerçekleşir. Gruplara ve grup etkinliklerine katıldığınızda bunlar olabilir. 21'inden sonra aşk daha manevidir. Romantik fırsatlar manevi ortamlarda gerçekleşir.

 Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer 
Bu ay özel hayatınızın tüm yönlerini düzenleyerek geliştirilebilir. Mesleki sorunlarınızın nedeni ile aşk hayatınız bozulmamalıdır. 10'undan sonra aşk hayatınız çok daha  uyumlu olacak.

Evlilik hayatı sevecen olacak ve ay ilerledikçe daha da iyileşecek. Diplomasinizle hiçbir sorunun alevlenmesine izin vermeyeceksiniz. 

Bekar kişiler, ayın ilk iki haftasında aşk ilişkileri kurma konusunda temkinlidir. Bundan sonra ilişki kurma konusunda heveslisiniz ve başarılı olacaksınız.


Karşılaştığınız yıldızların birleşiminin kariyer beklentileriniz için çok iyi olacağı bir ay. Astlarınızı ve  hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir tarz ve davranışa sahip olacaksınız. Bu, bu aydaki en önemli kazanç olabilir.

 

Eğitim 
Aralık öğrencilerin eğitim beklentileri için umut verici değil. Astral açılar olumlu değildir ve bu öğrenme yeteneklerini doğrudan etkileyecektir. Bu nedenle hemen hemen tüm dersler zor olacaktır. Profesyonel öğrenciler notlarını korumak için çok çalışmak zorunda kalacaklar.Ticaret ve iletişim öğrencileri de eğitimlerinde zorluklarla karşılaşacaklar.


Seyahat  
Yıldızlar oldukça elverişsiz bir şekilde yerleştiğinden, seyahat etme yüzdenizin çok az olduğu bir ay. Tek başınıza ve çoğunlukla demiryolu ve karayolu ile adil bir hava yolculuğu ölçüsü ile seyahat etme eğiliminde olabilirsiniz. Yurt dışı gezisi de göz ardı edilemez. Bununla birlikte, tüm bu konaklamaların oldukça verimsiz geçebilir sizler için. 


Sağlık 
Aralık 2021 Kova burcu, sağlık için harika beklentiler öngörüyor. Astral konfigürasyon hayırlıdır ve bu ay herhangi bir ciddi sağlık sorunu yaşanmayacaktır. 

Sağlıklı bir diyet planıyla birlikte düzenli bir egzersiz rejimi, fitness seviyenizi koruyacaktır. Stres seviyeleri, aktivitelerinizi planlayarak kontrol edilebilir hale getirebilirsiniz. 

 Aile ve Çocuklar
Önümüzdeki ay, yıldızlar olumlu bir ruh halinde olduğundan, ailenizin refahı için beklentiler oldukça parlak. Ailenin büyükleri davranışlarınızdan oldukça memnun olacak Hepiniz, genel aile gelirinde kesin bir artışla, mali açıdan oldukça iyi durumda olmayı bekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, aile ortamı da üyeler arasındaki uyumla ve bir anlaşmazlık notu duyulmadığında hoş kalacaktır.

Yıldızlar uygun şekilde ayarlanmadığından, çocuklarınızın işlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlemediği bir ay. Çoğunuzun eğitimdeki koğuşlarının performansı ortalamanın altında olma eğiliminde olabilir. 
 Finans 
Aralık ayı sizlerin finansmanı için olağanüstü beklentiler öngörüyor. Ticari faaliyetlerinden çok iyi karlar elde edebileceklerdir. Tüccarlar ve ihracatçılar da çok iyi sonuç almayı bekleyebilirler. Ayrıca, beklenmedik bazı kazanımlar olacaktır.

Gezegensel açılar hayırlıdır ve bu yeni iş projelerinin başlatılmasına yardımcı olacaktır. Kurumlardan maddi destek almakta sorun yaşamazsınız. 

Şanslı günler:
6, 9, 12

Aralık önemli tarihleri:

10, 14, 19, 22, 27

Aralık özel notu:

Ayın başlangıcı, yeni bir girişime başlamak için en iyi zaman olacaktır. Dikkati kendinize ve özel meselelerinize yöneltiyorsunuz. Bazen rutin hale gelen günlük görevler hayatınızı istikrarlı hale getirecektir. Bu şekilde, iyi beklentiler getirecek güçlü temeller oluşturacaksınız.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık