Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Koç Burcu Yorumu

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen yada Ay burcu Koç olanlar,

Koç Aylık Burç Genel Bakış
Oğlak burcunda gerçekleşen Venüs ve Plüton kavuşumu ile güçlü enerjiler sizleri karşılıyor. Bu, 10. evinizde gerçekleşir ve muhtemelen kariyerinize ve kamusal yaşamınıza aşırı derecede dahil olmanızı sağlayacak. Bu, durumunuza bağlı olarak hem iyi hem de kötü olabilir. Bitmemiş projelere doğru içinizdeki  ateşi yeniden alevlendirebilir veya işinizi büyümek için genel bir ilham ve motivasyon dalgalanması olabilir. Tutkunuz yükselecek, ilerlemek için çok istekli olmaya dikkat edin, ancak dünya sizin hızınızda gitmiyor olabilir. İçinizdeki ateşin yükselmesine izin verin ve onu Yeni Yıla taşıyın.

Ay tutulması ve Yeni Ay, 9. evinizde Yay burcunda gerçekleşecek. Ay ayrıca Merkür ile kavuşumda olacak ve aya bir merak havası katacak. Bu transit aynı zamanda 9. evinizde seyahat etmeye veya yabancı yerlerden insanlarla etkileşime önem vermek için gerçekleşir. Sonsuz olasılıklar dünyasına bir bakış atarak daha alçakgönüllü olabilirsiniz. Yeni ve size aşina olmayan bir şey öğrenirken bundan korkmayın. Bu ay akışına bırakmaktan kazanılacak çok şey var sizler için.

Ayın ilerleyen saatlerinde Mars, Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu, 8. ve 11. eviniz arasında oluyor. Bu transit, artık size hizmet etmeyen eski ilişkilerden kurtulmak ve yeni arkadaşlar ve ittifaklar gerçekleştirmek ile ilgilidir. Jüpiter geçen yılın Aralık ayında 11. evinizden geçişe başladığından beri, bu yıl gelişiminiz için önemli olduğunu kanıtlayan birkaç kişiyle tanıştığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Ancak hayatınıza yeni ilişkiler girerken, hala yollarınızı ayırmanız gereken bazı ilişkiler olabilir.

 Para, Sağlık ve Kariyer
 Mars, Ay'ın Güney Ay Düğümü Ketu ile kavuşum yapacak. Bu, Yay burcundaki 9. evinizde oluyor. Bu transit, farklı görüşlere sahip insanlarla bazı kargaşalara yol açabilir. İşleri güvenli oynamak ve kimseyi rahatsız etmemek için öfkeyi bastırma eğilimi olabilir, ancak bu geri tepme ile sonuçlanabilir. Bazı insanlar söylemek zorunda olduklarınızdan hoşlanmasa bile, şimdilik özgünlük zamanı. Davranışlarınıza dikkat etmek önemlidir, ancak bu duyguları dışa vurmak, bastırmaktan daha iyidir. İçinizde biriken olumsuz duygulara sahip olmak,  neşeli vakit geçirmenin tüm baskısıyla baş etmek daha da zorlaşacaktır. Yapmanız gerekeni yapın.

Ayın ilerleyen zamanlarında, yılın son Satürn-Uranüs karesi 2. ve 11. eviniz arasında gerçekleşecek ve arkadaşlık temasını yeniden hassas bir konu haline getirecek. Bu muhtemelen sizin için yeni bir haber değil, ancak 2021, ilişki kurduğunuz insanları çok yakından değerlendirdiğiniz bir yıldı. Yıl sona ererken, önümüzdeki yılda hak ettiğiniz başarıya ulaşmak için büyük olasılıkla planlar yapıyorsunuz. Yine de, eskiden yakın olduğunuz insanlarla eski tartışmalarınız tekrar gündeme gelirse şaşırmayın. Çözülmemiş herhangi bir anlaşmazlık bir sonuç bulmalı ve bu gerçekleşene kadar gündeminize  gelmeye devam edecek.

İkizler Dolunayı bu ay 3. iletişim evinizde gerçekleşecek. Bu, şu anda çok hoş karşılanacak yeni bir netlik duygusu getirecektir. Satürn-Uranüs'ün getirebileceği bulanıklık ile bu Dolunay, daha önce fark etmediğiniz detayları görmenize yardımcı olacak. Aradığınız gerçekleri ortaya çıkarmanın ve onları önümüzdeki yıl ilerlemek için kullanmanın zamanı geldi. Bu ay döngüsü sırasında birkaç "Biliyordum" anına hazır olun.

 

Özel hayatınızda uyumluluğu, eşinize daha fazla ilgi göstererek geliştirilebilirsiniz. Aşk ilişkileri gelişecek ve bu konuda başkalarına bi şeyler ispatlama arzusunda olmayın sevginizi sevdiğiniz kişiye gösterin.

Evlilik hayatı muhteşem olacak ve evlilikte ve hamilelikte çok iyi bir bağ olacaktır. Aile meselelerinin ilişkiye müdahale etmesine izin vermemelisiniz. Sırlarınızı somutlaşana kadar saklamanız önemlidir. Bekar kişiler, ayın 26'sına kadar aşk ilişkilerine girmek için çok iyi fırsatlara sahip olacaklar. Gezegensel açılar olumludur ve zekanız ve çekiciliğinizle sevgiyi çekebileceksiniz.

Sağlık
Aralık 2021 Koç burcu , sağlık için iyi etkiler söz konusu Yıldız açıları faydalıdır ve bu, sağlığınızı etkileyen herhangi bir ciddi rahatsızlığı önler. Kronik rahatsızlıklar bastırılmış olarak kalacaktır ve küçük rahatsızlıklar olağan tıbbi yardımla halledilebilir.

İyi egzersiz rejimi ve sağlıklı beslenme uygulamalarına başvurarak sağlığınızı koruyabilirsiniz. Faaliyetlerinizi uygun şekilde planlayarak stres seviyenizi kontrol altında tutmalısınız. Meditasyon ve spor gibi gevşeme teknikleri oldukça faydalı olacaktır.

Eğitim
Bu ay gökyüzü konfigürasyonu hiç de olumlu olmadığından, eğitim alanındaki hedefleriniz önümüzdeki ay boyunca muhtemelen zorlaşacak. Zirveye ulaşmak için gereken  motivasyondan yoksun olabilirsiniz. Bu, performansınıza yansır ve bunu düzeltmek için ilham almak için içe bakmanız gerekir.
Elektrik mühendisliği, elektronik, tıp öğrencileri ve dil, gazetecilik ve diğer kitle iletişim biçimlerini takip edenler, biraz daha zorlanabilirler eğitim koçundan danışmanlık almak faydalı olacaktır, fazladan çaba göstermeye zihinsel olarak hazırlıklı olmalısınız.

 Kariyer


Kariyer için 2021 Koç burcu, profesyonel gelişim için harika şeyler vaat etmiyor. Çok çalışacaksınız ve orantılı faydalar olmayacak. Astral etkiler cesaret verici değildir ve bu, işyerinde uyumsuzluk yaratacaktır. İşleri halledemiyorsunuz ve bu, kariyer ilerlemenizi etkileyecek.

Bu zamanı uzmanlarla etkileşim kurarak mesleki becerilerinizi geliştirmek için kullanmalısınız. Manevi faaliyetler zihinsel dengenizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Seyahat
Herhangi bir amaç için herhangi bir seyahate çıkmadan önce iki kez düşünmenizin iyi olacağı bir ay, çünkü bu hedefi gerçekleştirmeniz pek olası değil. Yine de, elverişsiz bir yıldız konfigürasyonu nedeniyle, koşullar çoğunuzu tam da bunu yapmaya yönlendirebilir.

Çoğunuz, bir kısmı hava yoluyla olmak üzere, demiryolu veya karayolu ile seyahat edebilirsiniz. Kuzey olması gereken bu dönemdeki en uygun yön bile herhangi bir temettü getirmeyebilir. Bu bir yana, seyahat çoğu insan için normalde olduğu gibi bir zevk kaynağı olmayacağı gibi yeni anlayış ve fırsat ufukları da açmayacaktır.

 

Koç burcu için 2021 Aralık tahmini , finans için çok faydalıdır. İş adamları ve tüccarlar kar hedeflerine ulaşabilecekler. Yaratıcı konularla uğraşan insanlar, ürünlerini pazarlamakta ve para kazanmakta sorun yaşamazlar.

Astral etkiler olumludur ve bu, yeni iş girişimlerine başlamayı kolay bir teklif haline getirir. Spekülasyonlar ve yatırımlar mükemmel getiriler sağlayacaktır. Eğer kurumlardan finansman arıyorsanız çok başarılı olacaksınız.

 Aile ve çocuklar
Bu ay gezegen konfigürasyonu oldukça elverişli olduğundan, aile işlerinizin oldukça sorunsuz ilerleyeceği bir ay. Bazılarınız anne tarafından akrabalarınızdan önemli ölçüde kazançlı çıkacaktır. Aksi halde, genel aile gelirinde neredeyse kesin bir artışla hepiniz mali açıdan oldukça iyi durumda olmalısınız.

Çoğunuz babanıza olan bağlılığınızın önemli ölçüde arttığını ve aile üyeleri arasında böyle bir iyi niyet ve uyum ortamında çocuklarınızın derslerinde ve diğer müfredat dışı etkinliklerinde çok iyi performans göstereceğini göreceksiniz.  Çok az endişe duyacağınız hoş beklentilerle dolu bir ay.

 

Şanslı tarihler:
1, 6, 12

Aralık önemli tarihleri:

5, 10, 12, 18, 22

Burç Aralık özel notu:

Seyahat etmek ve ufkunuzu genişletmek için sınırsız bir arzu hissedeceksiniz. Kova veya Aslan burcunda doğan bir kişi, ile önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz ancak dikkatinizi önemli konulardan uzaklaştırmalarına izin vermeyin.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık