Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık İkizler Burcu Yorumu

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen yada Ay burcu İkizler olanlar,

İkizler Genel Bakış
Aralık arasında İkizler Venüs ve Plüton kavuşumu bu ay hakkında ne güçlü bir enerjiyle başlaycak sizler için.  Bu transit, tüm şekil ve formlarda sevgi ihtiyacımızı yoğunlaştırır. Bu, 8. evinizde gerçekleştiğinden, diğer insanların mülkiyetine yönelik çekim bir tema olabilir. Bu, yaşamda eksik olduğumuz şeylere odaklanmayı tetikleyebilir dikkatli davranın.  Sahip olduklarınıza şükretmeli  hayatınızı başkaları ile kıyaslamamaya dikkat etmelisiniz  bu geçiş döneminde bu tavrınız son derece faydalı olacaktır.

4 Aralıkta  Yay burcunda bir Güneş tutulması oluşturan Yeni Ay gerçekleşecek ve Merkür ile yakın kavuşumda olacak. Bu, sizlere bir merak ve heyecan duygusu getiriyor. Bu 7. evinizde gerçekleştiğinden, bazı yakın ilişkilerinizin gelişmesini ve bir sonraki seviyeye ilerlemesini bekleyebilirsiniz. Merkür'ün etkisi karşılıklı anlayış duygusu sağlar. Yay, yeni maceraların başlangıcı ve ilişkilerin daha derin ve daha samimi yönlerinin keşfi için mükemmel bir işarettir. Neye önem verdiğinize ve hem siz hem de karşı taraf için hayatı neyin heyecanlandırdığına odaklanma zamanı.

Ay boyunca Mars, Jüpiter'le kare açı yaptığı ve ardından Ay'ın Güney Düğümü ile kavuşum yapmaya devam ettiği için oldukça görünür olacak. Mars ve Jüpiter karesi 6. ve 9. eviniz arasında gerçekleşecek. Bu geçiş, gelecek planlarınıza ve kendi ustalığınıza lazer keskinliğinde odaklanmayı geliştirir. Bu iki gezegenin birleşimi, uzun vadeli hedeflere ulaşmak için büyük hamleler ve güçlü yaklaşımlar sağlar. Bununla birlikte, bu geçiş, özellikle kişisel bakım söz konusu olduğunda, hayatınızın diğer alanlarındaki sorunları gizleyebileceğinden, iki ucu keskin bir kılıç gibidir dikkatli seçimler yapmalısınız.

Mars, Akrep'ten uzaklaşacak ve Yay burcuna geçecek. Bu önemli değişim, Ay'ın Güney Ay Düğümü olan Ketu ile de kavuşum olacağı anlamına geldiği için özellikle önemlidir. Ketu, eline geçen her gezegeni sakinleştirme eğilimindedir. Bu geçiş, savaşçı gezegeni çok daha az öfkeli ve kinci yapacak, dayanıklılığını çok daha üretken çabalara yönlendirecek. Bu, 7. evinizde oluyor ve hayatınızın o alanında başka bir olumlu geçiş sağlıyor.

Bu ay aynı zamanda yılın son Satürn-Uranüs karesine de ev sahipliği yapıyor. Mar'ın katılımı olmadan, bu sefer Uranüs'ten gelen isyanlar ve hararetli tartışmalar biraz daha sakin ve daha kesin sonuç verebilir sizlere son 9 aydır belirsizlikler ile mücadeleniz sonuç verecek.  Bu kareler dizisi, derin iç gözlem ve karmaşık öğrenmeye adanmış iki yer olan 9. ve 12. evinizde gerçekleşiyor. İç tartışmalarınıza ve inatçı davranışlarınıza bir son vermenin zamanı geldi.

 Aşk, Sağlık, Kariyer, Finans ve Aile
Bu ay Dolunay, İkizler burcundaki 1. evinizde gerçekleşecek. Bu ay tutulması, ön planda olma ve fikirlerinizi  paylaşma ihtiyacını beraberinde getiriyor. Bu, başkalarının söyleyeceklerini duymaktan ve kendi yorumunuzu yapmaktan korkmadığınız için iyi bir döngü sizler için. Bu enerjiyi iyi yansıtmak için bu ay döngüsünden yararlanın ve önümüzdeki yıl içinde öğrenmek istediğiniz şeyler için hedefler belirleyin. Ayrıntılara dikkat etmeyi ve bir konunun ustalığını içeren herhangi bir kou, yıldızlardan önemli ölçüde destek alır, bu nedenle hedef belirleme konusunda spesifik olmaktan korkmayın.

Zorlu bir yılı iyi bir notla bitiren Jüpiter, nihayet ayın son günlerinde kendi burcu olan Balık'a girecek. Bu, haritanızda görünen her eve müreffeh fırsatlar getirir. Bu transitle ilgili heyecan verici olan şey, gelecek yılın büyük bir bölümünde sürecek olmasıdır. Bu, 10. evinizde oluyor, bu nedenle kariyerinizde ve genel kamusal yaşamınızda heyecan verici gelişmelere hazır olun.

İkizler uyumluluğu sakinleşecek ve durumu aydınlatmak size bağlı. 18'inde, olumlu yaklaşımlarınızla aşk ilişkileri kurma fırsatları elde edeceksiniz. Beraberliğin oluşturulmasında öncülük etmelisiniz.

Evlilik hayatı, ay boyunca küçük ve aşılabilir sorunlar ile karşılaşacaktır. Birkaç taviz vermeli ve partnerinizin taleplerini yerine getirmelisiniz. Eşinizle hamilelik düşünülerek yapacağınız bir teklif ile  evlilik uyumu daha da güçlenir.

Bekarlar, ayın üçüncü haftasında aşkı bulmak için çok iyi fırsatlara sahip olacaklar. İçgüdüleriniz doğru partneri bulmanıza yardımcı olacak ve başka hiçbir şeye ihtiyacınız olmayacak.

Eğitim
Eğitim arayışlarınız söz konusu olduğunda, önümüzdeki ay boyunca işler zorlaşabilir. Ay boyunca davranışlarınızda kendinizi iddialı ve biraz dikbaşlı kılacak ve öğrenmeyi zorlaştıracak şekilde etkileyecek enerjiler söz konusu. Bu tür tutumlar kontrol edilmelidir.

İlerlemeniz çeşitli engeller karşınıza çıkabilir .  Dil, gazetecilik ve genel olarak sanatla uğraşanlar, hedeflerine ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmek zorunda kalacaklar.

Bu ay, profesyonel büyüme için harika beklentiler sizleri karşılıyor. Gezegensel konfigürasyon çok elverişlidir ve ortaklar ve üstler ile mükemmel bir koordinasyon olacaktır. Bu, projelerin zamanında kolayca yürütülmesini kolaylaştıracaktır. İyi finansal ödüller bekleyebilirsiniz.

Uzmanların yardımıyla sosyal becerilerinizi geliştirmek için yeterli zamanınız olacak. Kendinizi hayırsever faaliyetlere dahil etmek, zihinsel esenliğinizi artıracaktır.

 Seyahat
Önümüzdeki ay boyunca, seyahat planlarınızı dikkatlice incelemeniz ve minimuma indirmeniz iyi olur, çünkü seyahatten çok az kazanç beklenebilir. Yine de, koşullar böyle olacağı için bazı seyahatlere çıkmanız gerekir. Çoğu, kara yoluyla, yani demiryolu veya karayoluyla, biraz da muhtemelen hava yoluyla olacaktır.

 Sağlık
Aralık 2021 İkizler burcu sağlık beklentileri için uygun değil. Yıldız konfigürasyonu uygun değildir ve bu sizi büyük sağlık sorunlarına karşı duyarlı hale getirecektir. Kronik hastalıklar ortaya çıkma eğilimindedir ve sürekli tıbbi bakım gerekebilir.

Sıkı fitness ve sağlıklı beslenme rejimlerini takip ederek hasarı en aza indirebilirsiniz. Anksiyete ile ilgili bozukluklar nedeniyle sorunlar olabilir. Aktivitelerinizi doğru bir şekilde planlayabilir ve stresi azaltmak için meditasyon gibi rahatlama tekniklerine başvurabilirsiniz.

Aile ve çocuklar
Bu ay, size bakan yıldızların konfigürasyonu hiç de olumlu olmadığından, aile işlerinizin sorunsuz bir seyir izlemesi pek olası değil. Çocuklarınıza daha fazla özen göstermelisiniz, onları disiplinsiz kılacak olumsuz bir şekilde etkilenecekleri davranışlardan kaçının.

Performansları da çalışmalarda ve diğer faaliyetlerde oldukça düşük kalabilir. İşlerini çok yakından denetleyin, buna daha fazla zaman ve enerji verin. Aile ortamı da çekişmelerle bozulabilir ve anne akrabalarınızla olan ilişkilerinizin çok hızlı bir şekilde bozulmasına neden olabilir. Akrabalarınıza karşı tutumunuzda aceleci ve dikkatsiz davranmayın.

Yıldızlar pek elverişli olmadığı için, çocuklarınızın işlerinin sizin için birçok sorun yaratan zorluklarla tıkandığı bir ay.

Herhangi bir muhasebe dalında okuyanlar, özellikle zor koşullarla karşı karşıya kalabilirler. Ebeveynler gerektiğinde teşvik etmeli ve yardım etmelidir. Rekabetçi sınavlara girenler çok çalışmalı ve geçmek istiyorlarsa ekstra koçluk almalıdırlar. Ebeveynler, eğitimle ilgili alanların ilerlemesini yakından izlemelidir.

Finans
Gökyüzü, finansal cephede kasvetli beklentilere işaret ediyor. İşadamları ve tüccarlar, orantılı kazançlar olmadan çok çalışacaklar. İhracatçılar ve güzel sanatlar satıcıları pek kazanç sağlamayacak. Birçoğu masrafları karşılamak için birikimlerinden para çekmek zorunda kalabilir.

Astral açılar uğurlu değildir ve bu, yeni iş yatırımlarını uygulanabilir kılmaz. Spekülasyonlar ve yatırımlar iyi kar sağlamaz. Finansal kurumlar faaliyetlerinizi finanse etmede yardımcı olmazlar.
Şanslı tarihler:
8, 9, 11

Aralık önemli tarihleri:

6, 11, 15, 19, 23

Aralık özel notu:

Birçok yanlış anlaşılmaya maruz kalacaksınız. Bu nedenle, kendinizi karmaşık bir durumda bulursanız, tüm ifadeleri açık ve gerçekçi bir şekilde yapmaya çalışın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık