Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen yada Ay burcu Balık olanlar,

Balık genel bakış 
Balık ayı, Oğlak burcunda bir Venüs ve Plüton birleşimi ile karakterize edilir. Bu geçiş 11. evinizde gerçekleşiyor ve platonik ilişkilerin coşkusunu yoğunlaştırıyor. Arkadaşınızın ilgisine biraz muhtaç hissetmeyi bekleyebilirsiniz, bu yüzden çok Fedakar olmamaya dikkat edin. Arkadaşlıkları ve grup gezilerini sorunlarınıza kaçış yolu olarak kullanıp kullanmadığınızı görmek için bu ihtiyacın nereden geldiğini anlamak önemlidir. Plüton bilinçaltı korkularla ilgilenir ve 11. evde, korkularınıza dikkat edin. 

4 Aralıkta Yeni Ay ve Güneş Tutulması 10. evinizde Merkür ile yakın kavuşumda olacak. Bu, kariyer ve kamusal yaşam yerine sahip olmak için oldukça hayırlı bir geçiş. Bu Ay'ın hükümdarı olduğu için, Jüpiter'in şanlı kutsamalarını almanın ve ondan almanın zamanı geldi. Bu, kariyer hayatınızdaki ortak hedeflerin ve yeni bağlantıların bir geçişidir. İle birlikte

Ayın ilerleyen saatlerinde Mars, Jüpiter karesi olacak. Bu, 9. ve 12. eviniz arasında gerçekleşecek. Jüpiter yılın büyük bir bölümünde 12. evinizden geçtiğinden, maneviyat veya gizliliğe yönelik aleni bir itici güç deneyimleme şansınız var. Her iki konu da ilk bakışta ilgisiz gibi görünse de, her ikisi de görünmeyen şeylerle ilgilenir ve bu nedenle biraz sinsi bir yapıya sahiptir. Mars'ın bu duruma bir kare eklemesi, sorunlu olabilecek veya olmayabilecek bir ahlaki üstünlük duygusu getirebilir. İnançlarınızı gizlemeye çalışan insanlarla karşı karşıyaysanız, bu kendi görüşlerinizi öne sürmek için mükemmel bir geçiş olabilir.
Mars, Yay burcunda10. evinize taşınacak. Kızıl gezegen, Ay'ın Güney Ay Düğümü Ketu ile birlikte burçta gelir gelmez varlığını bildirecek. Bu birliktelik kariyerinizde ve kamusal yaşamınızda hissedilecektir. Mars Yay burcundayken fikirlerini dünyayla paylaşma isteği duyar. Bu, yeni projeler başlatmak için coşku ve dürtü getirecektir. Satürn-Uranüs karesi olmadan 2021 olmazdı. Bu kareler dizisi 12. ve 3. evinizde gerçekleşiyor. Bunların, genellikle orantısız olarak ortaya çıkan küçük yanlış anlamalar nedeniyle, başkaları tarafından düşman hissetmenize neden olma ihtimali vardır. İyi haber şu ki, bu Satürn döngüsünün en zorlu kısmı tamamlandı.

Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer 
Bu ay aşk hayatınız  sevecen ve barışçıl olacak ve rahatsız edici olaylar yaşanmayacak. 16'sında, yeni ilişkiler kurulabilir. Karizmanızla karşı cinsi kendinize çekebilirsiniz.

Evli ilişkiler neşe ve mutlulukla dolu olacak. Kutlamalarınız için astral desteğe sahipsiniz. Ay boyunca eşinizle birlikte eğlenmek için bir zevk tatili belirtilir. Bir çocuk için bile plan yapabilirsiniz.

Bekar kişiler, aile toplantılarında aniden aşkı bulabilirler. Eğer hevesliysen ve etrafına bakarsan fırsatlar var. 

 Kariyer 
Bu ay kariyeriniz hakkında pek cesaret verici bir şey yok, bu ay çok disiplinli çalışmanız önem kazanmakta. 

Küçüklerinizi veya astlarınızı bencil amaçlara yönelmemelisiniz.  Bunun önüne geçilmelidir yoksa sizin için çok tatsız bir durum ortaya çıkabilir. Genel olarak zayıfları ve aşağılıkları vicdansız bir şekilde sömürme eğilimi, kurtulmaya çalışmanız gereken bir zihin yapısıdır.

Aşk, Para, Sağlık ve Kariyer 
Aralık 2021 öğrencilerin akademik gelişimi için uygun değildir. Astral pozisyonlar elverişli değildir ve zihinsel melekeleriniz kolay öğrenmeyi kolaylaştırmayacaktır. Teknik öğrenciler, sınıftaki konumlarını sürdürmekte zorlanacaklar.

İleri düzey derslerin öğrencileri, seçtikleri enstitülere girmekte sorun yaşayacaklardır. 

 Seyahat 
Yıldızlar uygun şekilde konumlandığından, zengin bir kazanç  elde etmeyi dört gözle bekleyebileceğiniz bir ay. Bazı kutsal yerleri veya yerleri ziyaret etmek, hayatınızda unutulmaz bir dönüm noktası olacaktır.

Yurtdışında veya uzak bir yerde daha yüksek eğitim veya eğitim almak isteyenlerin sorunsuz ilerleme şansları yüksektir. İş seyahatiniz, hedeflerinizi tam anlamıyla gerçekleştirmeniz açısından son derece verimli olacaktır. Yurtdışına çıkma şansı da var. Batı en uygun yöndür.

 Sağlık 

Aralık 2021 Balık burcu, sağlık için mükemmel beklentiler öngörüyor. Gezegensel konfigürasyon elverişlidir ve bu, ay boyunca ciddi bir tıbbi sıkıntı olmayacağından emin olacaktır. Küçük tıbbi sorunlar uygun bakım ile tedavi edilebilir. Kronik hastalıklar kontrol altına alınacak.

Odak, sağlığınızı korumak olmalıdır. Düzenli egzersizler ve sağlıklı beslenme rejimi çok yardımcı olacaktır. Aktivitelerinizi zamanlayarak stres seviyeleri en aza indirilebilirsiniz. 
Aile ve Çocuklar  
Çok uygun olmayan bir yıldız kombinasyonu nedeniyle işlerinizin ileriye dönük ivmesinin çoğunu kaybedeceği bir ay. Bazılarınızın ailenin büyükleriyle olan ilişkilerinin durgunluğa girdiğini  deneyimleyebilirsiniz.  Soğukkanlılığınızı kaybetmemelisiniz.

Aile ortamı bundan olumsuz etkilenecek ve üyeler arasında hiçbir uyum belirtisi olmaksızın gerginlik ve anlaşmazlık açıkça ortaya çıkacaktı. Çocuklar tüm bunlardan olumsuz etkilenecek ve onlara özel dikkat göstermelisiniz.

Yıldızlar pek uygun olmadığı için çocuklarınızın işlerinin sizin için ciddi sorunlar oluşturacağı bir ay. Bazılarınızın  öğretmenleriyle ciddi sorunlar yaşaması ve bu nedenle çalışmalarını olumsuz etkilemesi kuvvetli bir ihtimal. Ebeveynler, işleri düzeltmek için zamanında müdahale etmelidir.
Finans
 Aralık tahmini, finans için karlı bir zaman öngörüyor sizler için. İş insanları ve tüccarlar zahmetsizce iyi karlar elde edebilecekler. Beklenmedik kaynaklardan para alabilirsiniz. İhracatçılar ve güzel sanatlar satıcıları büyük paralar kazanacaklar.

Yıldız yönleri hayırlıdır ve finansal kurumlardan yeni iş projeleri başlatmak için mali destek alacaksınız. 

Şanslı tarihler:
3, 6, 10

Aralık önemli tarihleri:

6, 10, 13, 21, 22

Aralık özel notu:

Elbette, Aralık sizin ayınız olacak. Ve mümkün olan her şekilde. Ay başında uzun süredir beklediğiniz mesleki durumunuzu değiştirecek ilk teklifler olacak. Değişikliklerin sizin için yararlı olabileceği ortaya çıkar çıkmaz, uygulanmaları için bir dakika beklemeyin. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık