Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Aslan Genel Bakış
Aralık ayı, Oğlak burcunda gerçekleşen bir Venüs ve Plüton kavuşumu ile karakterize edilir . Bu, sağlık, rutin ve hizmetle ilgili 6. evinizde gerçekleşiyor. Bir Venüs ve Plüton kavuşumu 6.evden geçen Venüs, sizi görev duyguna odaklandıracak ayrıca fiziksel görünüşe ve genel olarak sağlıklı olmaya daha fazla odaklanabileceğinizi de sembolize eder.

Yılın son Tutulması ve Yeni Ay  4 Aralıkta Yay burcundaki 5. evinizde gerçekleşecek. 5. ev, eğlencenin ve yaratıcılığın evidir.. Özellikle Yay burcundan gelen odak ve irade ile fikirlerinizin tezahür ettiği yer burasıdır.  Bu denklemde yer alan Merkür de kendinizi ifade etmek için doğru kelimeleri bulmanızı zorlaştıracak olsa da duygularınızı sevginizi arzularınızı ifade etmek için çaba göstermelisiniz.
Mars, Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu, 4. ve 7. eviniz arasında gerçekleşecek. Buradaki odak aile ve yakınlıktır. Özellikle tatil günlerinde aile konusu biraz karışık olabilir. Herkesin yıl boyunca kaçındığı tüm o dram birdenbire ortaya çıkıp bazı garip anlar yaratabilir.

Aşk, Sağlık, Kariyer ve Para
Mars, Jüpiter ile karesini tamamladıktan sonra Yay burcuna geçecek. Bu gerçekleştiğinde, kızıl gezegen de Ay'ın Güney Düğümü olan Ketu ile kısa bir süreliğine kavuşum yapacak. Bunun 5. evinizde olmasıyla,  Ketu, kavrayışına giren herhangi bir gezegenin gücünü azaltma eğilimindedir, bu nedenle eylem ve canlılık gezegeninin bu birleşimin parçası olması, genel bir düşük enerji duygusu anlamına gelebilir. Bunu aşabilirsiniz kokuları yenmenin tam zamanı şimdi!

Yılın Son Satürn ve Uranüs karesi 7. ve 10. eviniz arasında gerçekleşecek. Muhtemelen yıl boyunca, kariyerinize nasıl yaklaştığınız ve kamuoyunda nasıl algılandığınızla ilgili bazı önemli değişiklikler olmuştur. Ani yeni başlangıçlar hissi  bu döngüde yüksleecek ve bu, bazı yakın ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor olabilir kıskanç insanların hakkında gelmelisiniz. Hele bir iş ortağıyla çalışan biriyseniz, o iş dinamiğinde alışık olmadığınız olaylara dikkat edip tepkilerinizi yerinde vermelisiniz.

Dolunay bu ay İkizler burcunda ve 11. evinizde gerçekleşiyor. Bu, ayın son kısmına konuşkan ve güzel bir enerji getiriyor. Dayanma gücünü yeniden kazanma ve sevdikleriniz ile zaman geçirmek, fikir alışverişinde bulunmak ve toplu olarak önümüzdeki yıl için planlar yapmak istemek gibi bir his uyanabilir bunu sizi sevdiğiniz insanlar ile iyi değerlendirin.  Bu Dolunay sizi hassas davranmaya ve takdir ettiğiniz sevdiğiniz insanlara olan sevginizi sözlü olarak ifade etmeye teşvik eder sizleri.

Aşk
Bu ay  Partneriniz iş durumunuzu anlıyor ve hoşgörülü olmaya istekli. Bu da ilişkinizde ki güve duygusunu yükseltirken sevgi bağınızı da güçlendirecek.

Evlilik hayatınızda eşinizle gerekli diyalog eksik olabilir Ayın 14'ünden sonra, ilişkide her şey normalleşecek karşılıklı anlayışın getirdiği güzellikleri deneyimleyebileceksiniz.


Kariyer
Bu ay, kariyer gelişimi için oldukça faydalı fırsatlara sahip olacaksınız. Gerilimden ve siyasetten tamamen arınmış bir ortamda, uğraşlarınızı sürdürür ve beklenen kazanımları gerçekleştirirsiniz.

Bu enerji elbette, ruhsal açıdan yüksek eğitimli insanlarla olan birlikteliğinizden elde etmeyi bekleyebileceğiniz şeylere eklenecek olan büyük bir memnuniyet kaynağı olacaktır. Genel olarak, çok şey başarabileceğiniz mükemmel bir ay.

Eğitim
Olumlu gezegensel etkilerin avantajına sahipsiniz. Ticaret ve yönetim öğrencileri derslerinde başarılı olacaklardır. Güzel sanatlar dersi alıyorsanız, eğitiminizi tamamlamakta sorun yaşamazsınız.

 Seyahat
Çoğunuz, iş veya resmi amaçlar için karayolu veya trenle seyahat etmek için koşullar tarafından yönlendirilirsiniz. Ancak bu hedefler gerçekleşmeyebilir.


Sağlık
Astral konfigürasyon yararlıdır ve bu ay, ciddi sağlık tehlikelerinin ortaya çıkmamasını sağlayacaktır.

Sağlıkla, mizacınız neşeli olacak. Düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme programlarına katılmanın zamanı geldi. Bu, sağlığın korunmasını sağlayacaktır. Gevşeme teknikleri ve spor yoluyla kaygı seviyenizi azaltmaya odaklanmalısınız.

Aile ve çocuklar
Yıldızlar teşvik edici bir konumda olduğu çin çok az problemin olacağı aileniz için oldukça faydalı bir ay. Bu ay boyunca birçoğunuz babanıza olan bağlılığınızın arttığını göreceksiniz.

Bu, tüm aile üyeleri için büyük bir memnuniyet kaynağı olacaktır.

 Finans
Astral pozisyonlar cesaret verici değil ve bu, iş adamları ve tüccarların karları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olacak.

Ay, yeni iş projelerine başlamak için de uygun değil. Spekülasyonlar ve yatırımlar istenilen getiriyi sağlayamıyor.

Şanslı tarihler:
5, 10, 12

Aralık önemli tarihleri:

2, 10, 15, 24, 29

Aralık özel notu:

İş hayatınızda yüksek bir pozisyondaki kişiden gelecek faydalar söz konusu. Ve size gururlu ve kendini beğenmiş bir insan gibi görünse de, ona bir şans verin.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık