Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2021 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen yada Ay burcu Akrep olanlar,

Akrep  Genel Bakış
Aralık ayında Oğlak burcunda Venüs ve Plüton kavuşumu oluyor. Bu, iletişim ve öğrenme ile ilgili 3. evinizde gerçekleşecek. Bu evden bir Venüs geçişi, sanatsal ve hatta şiirsel çabalara dahil olma arzunuzu artırabilir. Sıradan deneyimleri romantikleştirme şansı var. Ve oradaki Plüton'un ilave etkisiyle, bu bir uç noktaya götürebilir sizleri.

Yılın son tutulması 4 Aralıkta Yay burcunda gerçekleşecek. Bu tutulma Yeni Ay 2. evinizde gerçekleşiyor. Bu sadece 2021'in son tutulması olmayacak, aynı zamanda önümüzdeki 18 yıl boyunca Yay burcunda gerçekleşecek son tutulma olacak. Bu, mali durumunuz, kaynaklarınız ve nasıl kazandığınızla ilgili muhtemelen zorlu bir durumun sonunu işaret ediyor. Bu döngü sırasında meydana gelen son küçük bir sıkıntı olabilir hiç endişe etmeyin.

Ayın ilerleyen günlerinde Mars ve Jüpiter, 1. ve 4. eviniz arasında kare açı yapacak. Mars ve Jüpiter oldukça güçlü  ve özellikle bir kare aracılığıyla, bu iki gezegen sizi dürtüsel ve bazen zahmetli durumlara itebilir.


Son Satürn ve Uranüs karesi 4. ve 7. eviniz arasında olacak. Bu, eviniz ve samimiyetinizle ilgili bazı beklenmedik olayları beraberinde getirebilir. Yaşam koşullarınızı yeniden değerlendirmenin ve mutsuz olduğunuz şeyleri gelecek yıl için nasıl daha iyi hale getireceğinizin zamanı geldi. Özellikle oda arkadaşı olanlar veya bir partnerle yaşayanlar için ihtiyaçlarınızı duyurmak için bir ev toplantısı düzenlemek o kadar da kötü bir fikir olmaz.

Ayın Dolunayı 8. evinizde gerçekleşiyor. Bu İkizler burcudur ve bu geçiş sırasında biraz psişik hissederseniz şaşırmayın. Bu Dolunay zihinsel enerjinizi yükseltir, ancak 8. evde gerçekleştiği için gizemli konulara olan ilginizi artırabilir. Bu, 12 burcun en gizemlisi olan bir Akrep için yabancı bir enerji değildir.

Jüpiter sonunda Balık burcuna girerken yıl mükemmel bir şekilde sona eriyor. Bu geçiş gelecek yıl boyunca sürecek ve hayatın hangi alanında ortaya çıkarsa çıksın şans ve refah getirir. Bu, 5. evinizde gerçekleşiyor ve bu geçişin gerçekleşmesi için daha iyi bir ev olamazdı. Burası neşenin, yaratıcılığın ve eğlencenin yeridir.

Aşk
Aşk ilişkilerinde romantizm ve mutluluk olacak. Ayın sonu daha fazla mutluluk getirecek ve tüm sorunlar çözülecek.

Evlilik hayatı duygusallık ile dolu olacak ve bir çocuğun doğumuyla evlilik bağı daha da güçlenecektir. İkinizin de ailenin mutluluğu için yaptığı planlar ayın ortasına kadar meyvelerini verecek.

Bekar kişiler, Mevcut ilişkilerde bazı sürprizler olacak.

 Kariyer
Önümüzdeki ay boyunca profesyonel beklentileriniz için teşvik yok, çünkü önünüzdeki yıldızların kombinasyonu pek uygun değil. Çabalarınız beklenen kazanımları sağlayamaz ve bu sizi önemli ölçüde hayal kırıklığına uğratma eğiliminde olur. Bu, normalden çok daha fazla olan sıkı çalışmanıza rağmen olacaktır.

 Eğitim
Aralık 2021 astrolojisi, öğrencilerin akademik büyümesi için son derece olumsuz beklentileri tahmin ediyor.  Bu ayki gezegen geçişleri daha fazla çaba ve rehberlik gerektirmeden rekabetçi testleri geçmeyi zor bir iş haline getirir.

Teknik öğrenciler, tüm çabalarına rağmen notlarını koruyamazlar. İletişim ve dil öğrencileri, derslerinde ilerlemek için çok çalışmak zorunda kalacaklar.

 Seyahat
Bu, seyahatin sizin için yeni fırsatlar açacağı ve ayrıca yıldızlar oldukça elverişli olduğu için büyük bir zevk getireceği bir aydır. Çoğunuz, iş veya resmi amaçlarla, başarılı yolculuklar yapacaksınız; en uygun yön kuzey olacaktır.

Kuzeye doğru üstlenilen herhangi bir kısa süreli ikamet özellikle kazançlı olacaktır.

 Sağlık

Aralık 2021 Akrep burcu sağlık beklentileri için uygundur. Olumlu yıldız etkileri olacak ve bu, herhangi bir önemli sağlık sorununun olmayacağını müjdeliyor gökyüzü sizlere. Kronik rahatsızlıklar ortaya çıkmayacak ve küçük sağlık sorunları rutin tıbbi yardım gerektirecektir. Mükemmel sağlık nedeniyle eğiliminiz neşeli ve iyimser olacak.

Bununla birlikte, sağlığınızı korumak için egzersizlerinizi ve diyet uygulamalarınızı unutmamalısınız.

 Aile ve çocuklar
Önümüzdeki on iki ay boyunca, ailevi konularda enerjileri korumakta görevler alabilirsiiz. Hepiniz finansal olarak çok iyi durumda olmayabilirsiniz ve işler öyle bir noktaya gelebilir ki bazılarınız ciddi borçlara girebilir. Böyle bir olasılığın önüne geçilebilmesi için harcamalar önceden dikkatlice yapmanızda fayda var.

Aile ortamı da çekişme ve anlaşmazlıklarla bozulur. Anne akrabalarınızla ciddi farklılıklar yaşama ihtimaliniz var. Böyle bir ortamda, çocuklar huysuz davranma eğiliminde olacaklar ve ayrıca derslerinde ve diğer ders dışı etkinliklerde çok iyi performans gösteremeyeceklerdir. Faaliyetlerini yakından denetleyin, bunun için daha fazla zaman ve enerji verin.

 

Finans
Akrepler herhangi bir sonuç alabilmek için çok çabalamalılar.
Yıldız yönleri avantajlı değildir ve bu, yeni iş girişimlerine başlamak için finansman sağlamayı zorlaştıracaktır.  Yazarlar, ressamlar ve diğer sanat uygulayıcıları, son derece yalın bir dönem için hazırlıklar yapsa iyi olur, çünkü bu ay tam da bununla yüzleşmek zorunda kalabilirler.
Şanslı Günler:
10, 12, 15

Aralık önemli tarihleri:

2, 11, 13, 16, 24

Aralık özel notu:

Belli bir kişi hakkınızda gerçek dışı söylentiler yaymaya başlayacak. Mümkünse, söylenenleri kabul etmemeye çalışın, ancak diplomatik ve saldırgan olmayan bir şekilde. Ancak bu konuda herhangi bir adım atmadan önce sevdiğiniz ve güvendiğiniz bir kişiye danışın.

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık