Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yengeç olanlar,

Aralık ayı mesleki konularda değişim dönüşüm anlamına geliyor sizler için. Kendi işinizin sahibiyseniz maddi anlamda önemli ölçüde etkili olacak büyüme sağlayıp imkanlarınızı daha iyi hale getirebilirsiniz.  İş hayatınızda Yeni girişimler başvurular olumlu sonuçlar getirebilir sizlere. Gizli ve açık düşmanlarınız başarıya yaklaşımınızı engellemeye kalkabilirler. Tedbirli olmalı her bakımdan güvenliğinize önem vermelisiniz. Bu ay hava değişimlerine bağlı sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz. Bu ay  herhangi bir hukuki sorunla uğraşmak istemiyorsanız kimsenin avukatlığınıza soyunmamalısınız. Özel yaşamınızda evli Yengeç burçları geçmişte yaşanan krizleri tetikleyecek yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Bekar olanlar ise aşk arkadaşlarınızın vesilesi ile kalbinizde yer alabilir bu ay.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.  22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık