Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen yada Ay burcu Yay olanlar,

Aralık 2018 sizler için karanlıkları söküp atacak enerjileri getirmekte. İş ve aşk hayatınızda şanslı enerjileri iyi değerlendirin. Bu ay gerek kendi yakınlarınız gerekse eş ya da sevgilinizin aile büyükleri ile ilgili gelişmeler sizler için yorucu olabilir onların sağlık sorunları istekleri her şeye müdahil olmaları gibi konular dan dolayı yorulabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, Eş ya da sevgiliniz ile yaşanan zorluklara rağmen duygusal bağınızın güçlendiği karşılıklı aşkla güçleneceğiniz özel ve değerli enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bekar Yaylar sizlerde kalıcı beraberliklere adım atabilir heyecan verici gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de enerjiniz diğer günlere nazaran düşük olacağından keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. 22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık