Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2018 Aylık Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ya da Ay burcu Terazi olanlar,

Bu, ay özel yaşamınızda vaatlere değil gerçeklere odaklanmalı yapabileceğinizden fazla sözler vermemelisiniz şimdi olmasa bile ilerleyen günlerde söylediklerinizi yapamıyor olmanın zorlukları ile karşılaşabilirsiniz. Aile hayatınıza dikkat etmeli yakınlarınızın özel yaşamınıza müdahale etmelerine iyi niyetli olmayan yaklaşımlarına müsaade etmemelisiniz.  İş hayatınızda ise sakinlik ve taviz vermeden hareket etmek size yeni kapılar açacaktır. Gizliliğe önem vermeli yol arkadaşlarınızı iyi seçmelisiniz bunu yaparken de gerçekçi olmanız önem taşımakta aksi halde yarı yolda kalacağınız sizi arkanızdan vuracak insanlar la yola çıkma yanılgısına düşebilirsiniz.  Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler 19 Aralıktan itibaren kalıcı birlikteliklere adım atabilirler.

Merkür Retrosu
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Ay karşıt burcunuz Koç’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz. 7 Aralık saat Türkiye Saati ile 10:20 Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek.  22 Aralıkta ise Türkiye  Saati ile  20:49 Yengeç burcunda oluşacak Dolunay gerçekleşecek. 

günlük yorum imzası

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık